Sari la conținut

Flavia 0764.413.829


Postări Recomandate

am fost si am zis ca mor , era pestele pe aproape cand ma vedea ca stau putin de vorba cu ea se uita ciudat la mine , boul credea ca nu il vad ,  nu am ce descriere sa fac mai bine imi dau cu pumnu in instrument decat sa mai am experiente de genul cu pesti pe aproape , sa stai cu frica in san ca te trezesti cu el in spate . oribil

Link spre comentariu

am fost si am zis ca mor , era pestele pe aproape cand ma vedea ca stau putin de vorba cu ea se uita ciudat la mine , boul credea ca nu il vad ,  nu am ce descriere sa fac mai bine imi dau cu pumnu in instrument decat sa mai am experiente de genul cu pesti pe aproape , sa stai cu frica in san ca te trezesti cu el in spate . oribil

Lasa ,frate,si ''pestisorul'' sa participe!Poate o mai invata ceva meserie sau ii mai da o ''mina de ajutor''.... :) :) 

Link spre comentariu
Vizitator mascul78
Reputație: 0

am fost si am zis ca mor , era pestele pe aproape cand ma vedea ca stau putin de vorba cu ea se uita ciudat la mine , boul credea ca nu il vad ,  nu am ce descriere sa fac mai bine imi dau cu pumnu in instrument decat sa mai am experiente de genul cu pesti pe aproape , sa stai cu frica in san ca te trezesti cu el in spate . oribil

 

:) in loc sa ne faci o recenzie, tu ne spui ca ai prins un morun de 1,75..

te inteleg, ca nu-s animale de companie. ma miram de ce iese doar dupa ora 8, mersi ca ai clarificat problema.

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Cat de idioti sunteti ,dar clar un barbat nu putea zice asta aici e mana fetelor naspete care nu m-ai au clienti ca de... ,vin la mine doar sunt destul de draguta, si povestea cu pestele e aiurea pt ca un client al meu ia camera la hotel s-au pensiune si eu ma duc pe camera nu stau de vorba undeva anume cu clienti eu merg direct pe camera. 0764413829 DUPA ORA 20:00 TERMIN PROGRAMU LA SCOALA. ;) :laugh2  :girly 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

am fost si am zis ca mor , era pestele pe aproape cand ma vedea ca stau putin de vorba cu ea se uita ciudat la mine , boul credea ca nu il vad ,  nu am ce descriere sa fac mai bine imi dau cu pumnu in instrument decat sa mai am experiente de genul cu pesti pe aproape , sa stai cu frica in san ca te trezesti cu el in spate . oribil

Link spre comentariu
  • Oras:Valcea
  • Oras:Valcea

Asta poate sa zica doar cineva care vrea sa faca potentiali clienti sa nu mai vina dar dragul meu tin sa te anunt ca eu ma duc direct pe camera cu clienti nu stau de povesti pe afar.POTENTIALI CLIENTI IA CAMERA LA HOTEL SAU PENSIUNE APOI MA SUNA IMI ZICE LOCATIA SI NR CAMEREI SI ASA NE PUTEM VEDEA... ;) :69  :serenade 

  • Minus 1
Link spre comentariu

Cat de idioti sunteti ,dar clar un barbat nu putea zice asta aici e mana fetelor naspete care nu m-ai au clienti ca de... ,vin la mine doar sunt destul de draguta, si povestea cu pestele e aiurea pt ca un client al meu ia camera la hotel s-au pensiune si eu ma duc pe camera nu stau de vorba undeva anume cu clienti eu merg direct pe camera. 0764413829 DUPA ORA 20:00 TERMIN PROGRAMU LA SCOALA. ;) :laugh2  :girly 

iti faci recenzie singura?

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

Erau ieri pe la 2-3 doua tipe bune la savu dar stateau fix la intrare la unitatea militara sau ce e acolo. Nu am putut sa opresc pt k nu eram singur dar mi sa parut ciudat ca stateau acolo.

Link spre comentariu
Vizitator katavl
Reputație: 0

Erau ieri pe la 2-3 doua tipe bune la savu dar stateau fix la intrare la unitatea militara sau ce e acolo. Nu am putut sa opresc pt k nu eram singur dar mi sa parut ciudat ca stateau acolo.

Au fost si azi...blonda si bruneta...

Cu blonda am fost eu....se pare a revenit in domeniu...confirm existenta lor..si tot la intrarea de la unitatea militara erau... 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

am fost la domnisoara Flavia acum cateva saptamani o fata tanara undeva la 18 anisori , am sunat a zis ca lucreaza dupa ora 8 , am luat camera la vip am asteptat cam 10 min pana a venit , ne-am inteles la 200 de lei 2 finalaziari sau o ora , am fumat eu o tigare si i-am zis ca ceasul este 8:15 si ea imi zice mai ai 50 de minute , wtf ?! a inceput cu un oral protejat , daca imi dadea la laba era mult mai bine , apoi i-am zis sa trecem la normal , si i-am zis ca vreau sa facem ea peste mine si a zis ca bine a inceput sa dea din fundulet fara niciun gemet si gandid hai isi da asta i-am zis ca vreau sa dea mai tare si a zis ca nu poate , si m-am hotoarst sa ii dau eu am ejjaculat , si dupa am trecut la al 2 lea numar in care tot la fel ca primul a fost fara gran de implicare si gemete

Note

oral protejat -3 a zis ca daca ii dau 50 de lei face si fara cu minr

normal- 4

pret 200 ( 2 finalizari)

P.S e foarte grabita

Link spre comentariu

Vizitator bogdanvl
Reputație: 0

mama lor de curvistine...nu am dat de ele deloc, am asteptat chiar si 30 min...ore cand le gasim acolo? mai exact unde stau?

Ieri erau pe acolo pe la 2-3 azi mam intors pe la 2 am dat 5 ture nici urma de fete

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...