Sari la conținut

Melany 0722445415


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti! Revin cu reactualizarea serviciilor si a programului :*

Servicii : Sex oral , sex normal ,schimbare de pozitii , masaj , cunnilingus ( in functie de igiena ) ; NU FAC sex anal , FK, Oral neprotejat , COF sau CIM !!!

Program : 12:00 - 20:00 de luni pana vineri , iar in weekend va voi anunta cand pot si cand nu pot.

Cadou : 150 L fin / 300 L ora

Va pup si va doresc o saptamana frumoasa in continuare ! :*

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna baieti! Revin cu reactualizarea serviciilor si a programului :*

Servicii : Sex oral , sex normal ,schimbare de pozitii , masaj , cunnilingus ( in functie de igiena ) ; NU FAC sex anal , FK, Oral neprotejat , COF sau CIM !!!

Program : 12:00 - 20:00 de luni pana vineri , iar in weekend va voi anunta cand pot si cand nu pot.

Cadou : 150 L fin / 300 L ora

Va pup si va doresc o saptamana frumoasa in continuare ! :*

 

În funcţie de igiena cui, măi fată? Adică pentru cunilingus trebuie să ne spălăm noi la bot sau să te speli tu la pizdă - că nu rezultă foarte clar?! :rax2 :rax2 :rax2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

În funcţie de igiena cui, măi fată? Adică pentru cunilingus trebuie să ne spălăm noi la bot sau să te speli tu la pizdă - că nu rezultă foarte clar?! :rax2 :rax2 :rax2

Ce cauza pierduta ! Nu iti e clar ca trebuie sa ai toti dintii in gura si sa folosesti apa de gura ( am eu in caz ca nu aveti voi) . Bineinteles ca ma spal ,doar nu crezi ca stau nespalata si vi tu sa ma lingi... Nu iti inteleg limbajul foarte agresiv ?!!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

În funcţie de igiena cui, măi fată? Adică pentru cunilingus trebuie să ne spălăm noi la bot sau să te speli tu la pizdă - că nu rezultă foarte clar?! :rax2 :rax2 :rax2

. Bai da ce dracu aveti ma ?! Ati fost abuzați cand erați mici !? Nu aveti ce face ? Ia-te de mana cu @horni si @bestgeorge si aruncativa in dambovița .
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce ma amuza este ca mentioneaza pe lista serviciilor SCHIMBARE DE POZITII , de parca nu ar fi ceva normal....probabil pt a mai compensa numeroasele NU uri....

Ma bucur ca te amuza si nu te intristeaza ! Fac si eu ce pot pentru bunastarea membrilor..

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ma ungi pe suflet :* !!! Asa sifilitici in viata mea nu am mai vazut :)))

. Astia 3 sunt niste retardați care nu au ce face . Posteaza doar asa sa se bage in seama ,numai aiurea .ca e prețu prea mare ca nu stiu ce..vedeti-va ma de treaba voastra Frustraților.
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

. Astia 3 sunt niste retardați care nu au ce face . Posteaza doar asa sa se bage in seama ,numai aiurea .ca e prețu prea mare ca nu stiu ce..vedeti-va ma de treaba voastra Frustraților.

. . Vezi tu nu degeaba ti-ai pus "vasile poama rosie" hai ca iti traduc : vasile= un țaran care a venit la bucuresti sa scape de porci ,oi,capre ce animale mai ai tu pe acolo etc.. Si "poama" stie toata lumea ce inseamna nu mai are rost sa-ti spun .. Deci concluzia finala: estico poama a societații care sta in spatele uni P.c sau poate ai laptop care comenteaza pe nimfomane . Bai ce tare esti tu cred k mulți te admira . Sau poate esti un erou :))))) cumetre stai mai mult la servici sa castigi mai multi bani !
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mica, mica, 19 ani adica, da' fata ridica. Adica e pa tupeu! Are caracter. :) Si cica a mai si prestat inainte. Pai daca ai 19 anisori, cand a fost acel inainte? La 17?

Am inceput la 18 ,dar am lucrat putin ,deci se pune la numar :)) :*

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor! V-as ruga in cazul in care nu raspund,sa imi lasati un mesaj . Se intampla ca multe numere sa ma contacteze de mai multe ori cand sunt ocupata ! Asta in cazul in care chiar va doriti să ne putem cunoaste !

Pupici :* :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...