Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

DOAMNA MATURA - 0768087346

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
43 raspunsuri in acest thread

#1 lion86

lion86

VIP Member

• Membru Banat
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3960 Postari:
  • Inscris la:
    30 January 2013

Postat 20 August 2015 - 06:10 PM

A fost cineva? 

0768087346 DESTINATIA UNDE VEI UITA PTR O VREME DE LUMEA DE AFARA SI IN CARE DOAR PLACEREA TA CONTEAZA! IMI REZERV DREPTUL A IMI SELECTA CLIENTELA! NU RASPUND LA NR PRIVATE! 150 ron NU NEGOCIEZ, NU DERANJATI INUTIL!

http://www.ploiestis...a-Matura/146478

Când spui lucrurilor pe nume, oamenii ok te apreciază, fraierii te invidiază și curvele te denigrează !

http://tumview.com/t...s/136967671670/

Muritorilor daca va dau niste bani, futeti si voi ceva sa scriem niste recenzii

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#2 >flydog<

flydog

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 361 Postari:
  • Inscris la:
    14 June 2013
  • Reputatie: 85

Postat 20 August 2015 - 07:04 PM

mda.....am vzt.......bun,poze la mare....acum sa vedem prima recenzie.
    • 0

#3 xrxx77

xrxx77

VIP Member

• VIP Member
    • 1427 Postari:
    • Inscris la:
      05 April 2013
  • Reputatie: -504

Postat 20 August 2015 - 11:26 PM

Mai are posturi aici. De fiecare data cu nr de tel diferit si poze diferite.
    Acealasi tarif si aceleasi cerinte. Barbati peste 40.
    • 0

#4 pandora13

pandora13

VIP Member

• Membru Premium
    • 1260 Postari:
    • Inscris la:
      26 January 2013
  • Reputatie: 884

Postat 21 August 2015 - 10:24 AM

Pentru cunoscatori este Silvia de la vila din Mihai Bravu.Pozele sunt reale ,varsta isi spune cuvantul dar serviciile sunt de calitate si a revenit din nou la vila dupa ce a prestat prin centru.

• 2
    „Un bărbat poate fi fericit cu orice femeie, atâta timp cât nu o iubește.” — Oscar Wilde

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#5 petter

petter

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 43 Postari:
    • Inscris la:
      02 May 2012
  • Reputatie: 6

Postat 21 August 2015 - 10:29 PM

Pentru cuno******ri este Silvia de la vila din Mihai Bravu.Pozele sunt reale ,varsta isi spune cuvantul dar serviciile sunt de calitate si a revenit din nou la vila dupa ce a prestat prin centru.

Ai dreptate colegu. Se pare ca nu mai sunt probleme la vila, sau nu stiu ce sa zic ...

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#6 man@work

man@work

VIP Member

• VIP Member
    • 4216 Postari:
    • Inscris la:
      14 March 2011
  • Reputatie: 3855

Postat 18 December 2016 - 01:26 PM

nr de telefon folosit mai decurand de catre Silvia : 0763783244

Desi ne mai intalnisem pe vremea cand salonul functiona cu 3-4 fete, nu am avut ocazia sa ma desfat cu Silvia

Contactare telefonica si desi nu mai apelasem acel numar de tf, m-a “recunoscut” ca si client frecvent (!)

Intefonul – verificarea necesara, locatia arhicunoscuta (vezi poze)

Dupa cateva cuvinte am fost invitat in ultima camera, singura de fapt care are cabina de dus inauntru

In bucatarie (unde stau fetele cat timp dureaza dusul) se mai auzeau ceva soapte/voci

Cdplay-ul canta, pe post de cronomentru

Ca la comanda (cand nu s-a mai auzit dusul) a aparut doamna cu un cosulet plin cu cele necesare: ulei pentru masaj, preservative, servetele umede s.a.), imediat a scapat de dezabieu si a inceput un masaj pe spate foarte placut dar pentru ca repede a ajuns in zona feselor si mi-a cracanat un pic picioarele, a inceput sa maseze pe gogu care atat a asteptat si s-a trezit.. nemaiputand sta pe burta (!!!) am ridicat putin fundul apoi mai mult astfel incat a putut s ail pupe si sa-l dezmierde pe “colegul” meu de haiducii, intr-o pozitie doar aici (la vila din Teleajan) executata, cu Nicoleta si Mihaela (scuze de offtopic dar mi-am adus aminte de un trio cu cele doua, si in aceasi pozitie eu cu fata si pieptul lipite de pat si fundul ridicat, una era pe la spate cealalata era pe sub burta mea ambele ocupandu-se de gogu, Mihaela facea si annilingus)

Pozitia desi un pic incomoda, e destul de incitanta si excitanta

Ca si cum as descaleca de pe bicicleta , m-am intors cu fata insus si oralul a continuat in fel si chip  –varianta “sport” a oralului, cu maraituri si gangureli

Dupa montarea prezervativului s-a urcat pur si simplu pe mine si m-a calarit in forta. 

am hotarat sa schimbam pozitia sis a conduc actiunea: foarfeca-briceag si apoi caprita (fund maricel si bun de palmuit)

200 lei ~ 50 min dtd

Locatia 8

Silvia 8,5

Atitudine 9

Masaj (de relaxare+erotic+.. ) 8

Oral 9

Normal 8-9 (sa zicem 8,5) 

M-I-L-F-41-ani-TEAI-SATURAT-DE-PUSTUAICE

http://www.publi24.r...727c6c615e.html  

Aceasta postare a fost editata de man@work: 18 December 2016 - 01:31 PM

• 3
    Imagine postata

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#7 steliannn

steliannn

Serious Contributor

• VIP Member
    • 542 Postari:
    • Inscris la:
      25 September 2016
  • Reputatie: -293

Postat 18 December 2016 - 01:31 PM

Ce vremuri,ce futaiuri mai faceam la vila in urma cu 2,3,4 ani.
    Imi e dorrr..
    • -3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#8 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 581 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015
  • Reputatie: 811

Postat 19 December 2016 - 06:53 AM

Ultima data când am fost la ea mi-a cerut 150 lei. A marit pretul intre timp?
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#9 steliannn

steliannn

Serious Contributor

• VIP Member
    • 542 Postari:
    • Inscris la:
      25 September 2016

Postat 19 December 2016 - 11:46 AM

Ultima data când am fost la ea mi-a cerut 150 lei. A marit pretul intre timp?

Specifica ce servicii au intrat in cei 150 lei si ultimata data cand ai fost,asta insemnand cand?

Aceasta postare a fost editata de steliannn: 19 December 2016 - 11:50 AM

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#10 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 581 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015

Postat 19 December 2016 - 05:06 PM

Am fost acum 2-3 luni, masaj si oral o finalizare 150 lei.
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#11 xrxx77

xrxx77

VIP Member

• VIP Member
    • 1427 Postari:
    • Inscris la:
      05 April 2013
  • Reputatie: -504

Postat 19 December 2016 - 11:46 PM

Dar zgarcit mai esti in detalii..
    A meritat sau nu?
    Isi pastreaza stilul vechi, consacrat la vila sau este altceva?
    • 0

#12 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 581 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015

Postat 20 December 2016 - 10:46 AM

Merita fiecare leu. Din pacate nu prea sunt acasa in timpul săptămânii. Am mai sunat-o in weekend ori are telefonul inchis ori are programari. Pot sa zic ca face cel mai bun oral din Ploiești la ora asta.
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#13 steliannn

steliannn

Serious Contributor

• VIP Member
    • 542 Postari:
    • Inscris la:
      25 September 2016

Postat 20 December 2016 - 11:22 AM

Exact,150/1 fin+masaj,200 /ora 2 fin+masaj
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#14 amoramor

amoramor

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 11 Postari:
    • Inscris la:
      07 August 2013
  • Reputatie: 6

Postat 10 April 2017 - 08:28 PM

Dragii mei futaciosi,astazi am revizitat-o pe Silvia,CA IN VREMURILE BUNE !

,nr de telefon folosit mai de curand de catre Silvia : 0763783244

Greu am prinso la telefon,aproape ca-mi venea sa renunt(bine ca nu am facut-o)

LOCATIE: 8 - curatenie, ordine, baie OK, utilata cu cele necesare, camera de lucru decorata corespunzator activitatii,cu cabina de dus

ASPECT: 8  cca 35 ani, 1.70 / 69, frumusica, blonda, sani medii ca la o pustoaica, fundulet obraznic, bine conturat si apetisant,putina burtica. 
    MASAJ: 9
    , Masaj efectuat excelent,tehnica si experienta.

ATITUDINE: 9 - cf prestatie
    GFE: 8 - amabila, comunica, glumeste, poti conversa cu ea, se poarta in mod profesional. Te porti frumos si cu respect, ai parte de acelasi tratament.
    Halatul: 200 RON
     -pt 55 min door to door.

De revenit ?

Precis.

Ciocane tari

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#15 jardel

jardel

magnum cum pizdae

• Maistru Curvar
    • 171 Postari:
    • Inscris la:
      27 July 2013
  • Reputatie: 195

Postat 13 April 2017 - 02:00 PM

Dragii mei futaciosi,astazi am revizitat-o pe Silvia,CA IN VREMURILE BUNE !

,nr de telefon folosit mai de curand de catre Silvia : 0763783244

Greu am prinso la telefon,aproape ca-mi venea sa renunt(bine ca nu am facut-o)

LOCATIE: 8 - curatenie, ordine, baie OK, utilata cu cele necesare, camera de lucru decorata corespunzator activitatii,cu cabina de dus

ASPECT: 8  cca 35 ani, 1.70 / 69, frumusica, blonda, sani medii ca la o pustoaica, fundulet obraznic, bine conturat si apetisant,putina burtica. 
    MASAJ: 9
    , Masaj efectuat excelent,tehnica si experienta.

ATITUDINE: 9 - cf prestatie
    GFE: 8 - amabila, comunica, glumeste, poti conversa cu ea, se poarta in mod profesional. Te porti frumos si cu respect, ai parte de acelasi tratament.
    Halatul: 200 RON
     -pt 55 min door to door.

De revenit ?

Precis.

Ciocane tari

Pentru ca se scrie atat de rar despre doamna, ar fi interesant de stiut daca locatia este cea veche de la vila din M Bravu, sau alta locatie?

Si daca pentru cei 200 lei s-a efectuat doar masaj cu finalizare, sau a fost si sex. Nu reiese foarte clar din recenzie. Multumim.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#16 razvan1244

razvan1244

VIP Member

• Membru Premium
    • 3520 Postari:
    • Inscris la:
      24 November 2012
  • Reputatie: 1807

Postat 13 April 2017 - 02:15 PM

Dacă citești o să-ți dai seama.
    • 0

#17 cristi_state

cristi_state

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      05 May 2017
  • Reputatie: 0

Postat 18 May 2017 - 10:38 AM

Ziua bună, într-un final am reușit sa îmi fac timp pentru o vizita la doamna Silvia, prin sms, ulterior am discutat și la telefon. Făcut programarea cam la mustață, cum se zice, am avut o zi aglomerată, dar într-un final am ajuns exact la ora stabilită . Locație la periferia Ploiestiului, la o vila,frumos amenajata si curata.

Silvia este o femeie simpatica naturala, fara plastic,silicoane… punctele forte ii sunt sanii, fundul,carnea tare,piele catifelata. E futacioasa, plina de viata si dornica sa fie pe plac (sa ofere si sa primeasca placere).

finuta, ai cu cine sa vorbești și sa te relaxezi, mai bine zis sa te detașezi de probleme cotidiene. Locația este frumoasa, curata, cabina in camera, ma întrebat cu ce sa ma servească, apa era ideală la momentul respectiv. După un pahar de vorba am intrat la dușul de împrospătare și Silvia a aparut, are niște sâni foarte frumosi, (cum la pustoaice nu gasesti!) mai mare dragul sa ii prinzi și să-i săruți,fund mare și bombat   înălțime medie (1,70),putina burtica,picioare lungi etc. Acțiunea în sine nu o detaliez, dar ON îl face foarte bine, atenta la toate zonele, se joaca cu OO etc nota 10.La NP am făcut mai multe poziții pana la finalizarea în doggystyle  .

Halatul 200lei(marita pana la ultimul leut)

Notele finale:
    Locație 9

Aspect 8
    NP 9
    GFE 9

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#18 catelul.dinamo

catelul.dinamo

Serious Contributor

• VIP Member
    • 581 Postari:
    • Inscris la:
      19 May 2015

Postat 08 March 2018 - 09:13 PM

Pana duminica era preferata mea. E drept ca nu mai fusesem de cateva luni bune, poate chiar vreun an. Intre timp, s-au produs cateva schimbari in rau...

1. Are locatia in zona Caraiman. Destul de nasoala!! Mult sub ce era in Mihai Bravu sau in centru, unde presta ea de obicei.

2. S-a ingrasat rau!! Cred ca face cura cu shaorma. 

3. Mi-a cerut 200 lei pe o finalizare.

4. Colac peste pupaza, face oralul doar protejat. O intreb care e faza, cica a auzit la nu stiu cine ca s-a imbolnavit de la asa ceva. Asta e dovada ca, pe masura ce inainteaza in varsta, oamenii se tampesc. Pai ai supt pula pana la 50 de ani fara cauciuc si te apuci acum sa o sugi protejat?? M-am stapanit cu greu sa nu rad in hohote... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ma rog, m-am simtit excelent cu ea in repetate randuri(anii trecuti) si nu avea rost sa stau sa argumentez...oricum asta a fost ultima vizita.  :bye

• 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#19 >baiatploiesti<

baiatploiesti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 288 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2014
  • Reputatie: 200

Postat 01 July 2018 - 12:16 PM

vizitat posesoarea topicului. conversatie la telefon la un pas de a inchide injurand, foarte repezita, foarte sictirita. replici de genul "crezi ca stau eu dupa tine jumate de ora?" "intrarea e pe la intrare, ca trebuie sa fie una,nu?" etc :))) 

stabilit, totusi intalnirea, zona, ajuns in locatie s-a schimbat si atitudinea. aspect, un 9 pentru corp, tinand cont de varsta, este, intr-adevar mai plinuta decat in poze, iar la fata nota de trecere. locatie foarte buna, centrala, amenajata corespunzator, nota 9. actiunea masaj, op, np, simple, clasice, eu eram super infierbantat , masajul mi-a placut maxim. op 2 pozitii a cate 2-3 minute fiecare, finalizare in balonas, dusat si plecat. d2d, 20 de minute, pe ceas :) . halat, 200 o finalizare, mult prea piperat. nu stiu daca ii merita, tinand cont de nivelul financiar din oras, per total doamna e ok. GFE undeva la 8, nimic aiurea face 2 face, la telefon scarbita ca naiba. de revenit ? eu,probabil nu. de recomandat ? nu stiu, n-as vrea sa ma pronunt asupra acestui aspect. probabil a patit si ea cu cativa clienti anumite lucruri si de aici ii trateaza pe toti. inca un aspect. banii ceruti inainte, dar mi se pare normal, tinand cont ca eram la prima vizita

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#20 laurentiuumf

laurentiuumf

VIP Member

• VIP Member
    • 3265 Postari:
    • Inscris la:
      25 June 2017
  • Reputatie: 2083

Postat 01 July 2018 - 02:46 PM

Pana duminica era preferata mea. E drept ca nu mai fusesem de cateva luni bune, poate chiar vreun an. Intre timp, s-au produs cateva schimbari in rau...

1. Are locatia in zona Caraiman. Destul de nasoala!! Mult sub ce era in Mihai Bravu sau in centru, unde presta ea de obicei.

2. S-a ingrasat rau!! Cred ca face cura cu shaorma. IN PRIMAVARA AM VAZUT-O IN ORAS SI ERA IN FORMA FIZICA PERFECTA (NU DE COZONAC). CE NAIBA SE INTAMPLA?! 

3. Mi-a cerut 200 lei pe o finalizare.

4. Colac peste pupaza, face oralul doar protejat. O intreb care e faza, cica a auzit la nu stiu cine ca s-a imbolnavit de la asa ceva. Asta e dovada ca, pe masura ce inainteaza in varsta, oamenii se tampesc. :cry2  ITI DAI SEAMA CA SI NOI INAINTAM IN VARSTA?! PIRACETAM, NOOTROPICE, TERAPIE :hmmm ... Pai ai supt pula pana la 50 de ani fara cauciuc si te apuci acum sa o sugi protejat?? M-am stapanit cu greu sa nu rad in hohote... :laugh2  :laugh2  :laugh2

Ma rog, m-am simtit excelent cu ea in repetate randuri(anii trecuti) si nu avea rost sa stau sa argumentez...oricum asta a fost ultima vizita.  :bye

• 1

18436577.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

0 useri citesc topicul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi