Salt la continut

Prieteni Buni:

Fotografie

DOAMNA MATURA - 0768087346

• Te rugam sa te loghezi ca sa poti raspunde.
34 raspunsuri in acest thread

#21 >baiatploiesti<

baiatploiesti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
  • 286 Postari:
  • Inscris la:
    23 June 2014
  • Reputatie: 193

Postat 14 July 2018 - 02:51 PM

am intarziat cu recenzia. intre timp, am 2 vizite la doamna. ce sa zic...aspect, cand va aud pe toti cu 9 si 10, ma gandesc ce fel de standarde avem. arata bine pentru varsta ei, n-am ce zice, insa la fata, un 5 spre 6. corp 8 spre 9. burta nu se vede in poze, probabil sunt mai de demult facute. per total, doamna este de 7, din punctul meu de vedere. sunat, initial foarte foarte reticenta la telefon, nu mai aveam mult sa incepem sa ne injuram, cel putin asa o simteam :) in fine, stabilit jumatate de ora, apoi iar m-a ametit putin cu replici de genul "intrarea? pai trebuie sa fie si o intrare, nu?" "dar tu unde esti, de unde vii?" . am ajuns, totusi, in locatie, unde mi-a zis ca a luat destule tepe si incearca sa le "miroasa" de la telefon. mers in camera de lucru, una amenajata foarte frumos pentru activitate. unora s-ar putea sa nu le placa, pentru ca este prea intuneric. mie unul imi place. actiunea in sine, un masaj la picioare, putin mangaiat pe spate, nimic de stilul "masaj sportiv" . ceva placut, practic mangaieri. jucat cu oo cu limba, insa oral protejat, nimic spectaculos, ba chiar imi venea sa o opresc ca mi s-a parut ca nu-i place si se pierde savoarea momentului. prezervativele mi s-au parut de proasta calitate. ca si sex, se implica, protejat, desigur, vorbe, priviri, oarecum arata ca are placere in ceea ce face, acum nu stiu cat o fi fals cat o fi adevarat. prima sedinta, d2d cronometrat, cu dus facut acasa, 18 minute, platiti 200 de ron ceruti inainte. a doua, cred ca m-am dus in 25 de minute, tot 200 de ron, tot ceruti inainte. ce-i drept, nu te grabeste, dar iti da de inteles clar ca nu e vorba decat de o finalizare in acesti 200 de ron. 
    un mare plus la igiena si cand zic mare plus ma refer la impecabil. baia cam putin dotata (un singur gel de dus) , dar prosop curat, papuci nu, insa nu e cazul, pe jos este decent. de revenit ? eu cred ca da, din simplul fapt ca este cat de cat ok la capitolul GFE odata ce ajungi la ea. Incerc sa-mi fac o idee despre notele de 9 si 10 pe care le dati unor tipe, pentru mine unul 10 inseamna perfectiune, deh, ca la scoala :)

am inteles ca activeaza si la vila din mihai bravu unde nu am fost niciodata si din cele citite pe aici, nici nu m-as duce. 

sper ca nu am omis nimic. nu, nu sunt pestele ei, ca stiu ca incep acuze de genul dupa recenzii :)

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#22 >alexandro82<

alexandro82

www.nimfomane.com

• >Serious Contributor<
    • 482 Postari:
    • Inscris la:
      21 June 2017
  • Reputatie: 491

Postat 16 July 2018 - 10:59 AM

18 minute, platiti 200 de ron ceruti inainte. a doua, cred ca m-am dus in 25 de minute, tot 200 de ron

Adica 400 de lei pe 43 de minute... nici macar o ora. Pai sa nu ne mai suparam pe curve ca cer bani multi ca o fac justificat. Vorba aia, nu e prost ala care cere e prost ala care da, valabil in orice domeniu.

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#23 >baiatploiesti<

baiatploiesti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 286 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2014

Postat 16 July 2018 - 11:06 AM

18 minute, platiti 200 de ron ceruti inainte. a doua, cred ca m-am dus in 25 de minute, tot 200 de ron

Adica 400 de lei pe 43 de minute... nici macar o ora. Pai sa nu ne mai suparam pe curve ca cer bani multi ca o fac justificat. Vorba aia, nu e prost ala care cere e prost ala care da, valabil in orice domeniu.

Oarecum...ea cere 200 pe ora, o finalizare. Nu ma dadea afara, dar ce sa mai fac, sa ma uit la televizor ? Prima data m-a lasat singur. A doua oara, ce-i drept, m-a intrebat daca mai vreau un masaj :)
    • 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#24 >alexandro82<

alexandro82

www.nimfomane.com

• >Serious Contributor<
    • 482 Postari:
    • Inscris la:
      21 June 2017
  • Reputatie: 491

Postat 16 July 2018 - 11:21 AM

Oarecum...ea cere 200 pe ora, o finalizare. Nu ma dadea afara, dar ce sa mai fac, sa ma uit la televizor ? Prima data m-a lasat singur. A doua oara, ce-i drept, m-a intrebat daca mai vreau un masaj :)

Bai tata daca tot dai banii fa in pula mea ceva cu ea... chiar daca ti-a murit pula, o lasi sa o suga bleaga asa pana trecea ora sau improvizai ceva o puneai sa te linga in cur, sa iti suga degetele de la picioare, o bateai cu pula peste bot, se gasea ceva. Cand simti ca iti dai drumu te opresti, simchimbi pozitia etc. Daca tot platesti... Comentai la izabela ca e 500 ora cu anal pai cu aia macar faceai ceva in timpul ala...

Cu banii aia agatai pe vreuna la festival si dadea la ea regulat :)

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#25 >baiatploiesti<

baiatploiesti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 286 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2014

Postat 16 July 2018 - 03:15 PM

Bai tata daca tot dai banii fa in pula mea ceva cu ea... chiar daca ti-a murit pula, o lasi sa o suga bleaga asa pana trecea ora sau improvizai ceva o puneai sa te linga in cur, sa iti suga degetele de la picioare, o bateai cu pula peste bot, se gasea ceva. Cand simti ca iti dai drumu te opresti, simchimbi pozitia etc. Daca tot platesti... Comentai la izabela ca e 500 ora cu anal pai cu aia macar faceai ceva in timpul ala...

Cu banii aia agatai pe vreuna la festival si dadea la ea regulat :)

:))) apreciez sfaturile. In general, nu sunt genul "sa stau de toti banii" . Acum, na, poate altul ar proceda altfel. Sper sa nu stric piata :)
    • 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#26 laurentiuumf

laurentiuumf

VIP Member

• VIP Member
    • 3253 Postari:
    • Inscris la:
      25 June 2017
  • Reputatie: 2072

Postat 16 July 2018 - 05:39 PM

:))) apreciez sfaturile. In general, nu sunt genul "sa stau de toti banii" . Acum, na, poate altul ar proceda altfel. Sper sa nu stric piata :)

Fratele nostru, tu ai stil dar nu te astepta sa inteleaga toata lumea asta...
    Ma bucur ca mai sunt persoane care apreciaza acelasi gen de experiente. 

:hihat

• 1

18436577.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#27 crocobazdugat

crocobazdugat

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 115 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2016
  • Reputatie: 70

Postat 16 July 2018 - 08:51 PM

Băiatul ăsta al nostru de la Ploiești cred că:
    1.ori e vreun om de afaceri care trăiește în Ploiesti și își permite "aroganțe" de genul..
    2.ori îl dau banii afară din casă din diferite motive (gen îi face mult prea ușor) și atunci nu se uită la 20-30 de minute de futai pe 200 Ron.
    Acum sa fim serioși..unul care muncește pe un salariu modest..și își doreste și el sa futa o curvă care cât de cât îi place..nu cred că o să de-a de doua ori la rând 200 ron pentru nici macar un total cumulat de o ora de futut.Cred că dacă știe că nu duce decât maxim 15-20 de minute cu tot cu duș înainte cât și după futai..nu știu..se reorientează..părerea mea..la ceva mai ieftin.Si..cred că e adevărat ce spune și fratele Alejandro..că anumite curve se "strică" și mai ales la preț din cauza unor experiențe de genul in care vad că SE POATE..se pot face bani ușor în 15-20 de minute!merge treaba!! Și atunci...de ce sa nu ceară??
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#28 >baiatploiesti<

baiatploiesti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 286 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2014

Postat 16 July 2018 - 09:43 PM

Am inteles. Voi incerca sa nu mai am experiente de genul. Ce-i drept, cred ca si eu i-as fi zis una celui care face asta
    • 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#29 laurentiuumf

laurentiuumf

VIP Member

• VIP Member
    • 3253 Postari:
    • Inscris la:
      25 June 2017

Postat Ieri, 06:34

Voi incerca sa nu mai am experiente de genul. 

Just be yourself...  

• 0

18436577.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#30 crocobazdugat

crocobazdugat

Maistru Curvar

• Maistru Curvar
    • 115 Postari:
    • Inscris la:
      12 October 2016
  • Reputatie: 70

Postat Ieri, 09:12

Am inteles. Voi incerca sa nu mai am experiente de genul. Ce-i drept, cred ca si eu i-as fi zis una celui care face asta

Nu e musai.Daca îți permiți..fă asta in continuare,ești liber să faci orice..nimeni nu-ți poate reține plăcerea asta..însă cred că sunt mulți care nu ar arunca atât de ușor 200 roni pe 15-20 de minute de futai.Evident..ma refer la cei de nivel mediu..nu la cei care fac la loc 200 ron în maxim o oră..
    Așa că..ciocan tare și spor la futai in continuare 👍🏻
    • 3

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#31 >baiatploiesti<

baiatploiesti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 286 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2014

Postat Ieri, 17:49

Pana o gasesc pe tanti care imi poate oferi o ora de foot fetish sa platesc oricat, mai am :)
    • 1

#32 laurentiuumf

laurentiuumf

VIP Member

• VIP Member
    • 3253 Postari:
    • Inscris la:
      25 June 2017

Postat Ieri, 19:19

Pana o gasesc pe tanti care imi poate oferi o ora de foot fetish sa platesc oricat, mai am :)

N-ai gasit asa ceva?! Nu vrea nimeni sau n-ai gasit tu persoana care sa corespunda inclinatiilor tale si din punct de vedere estetic, si cu acest fetish etc.?!  :350x  Chiar nu inteleg... Bine, eu cu exigentele mele (throatfuck, gangbang, bisex orgies etc.), ce sa mai zic?! In Romania mai vad asa ceva doar in filme  :cry2 .

• 0

18436577.gif

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#33 fyfylyca

fyfylyca

Curvar Ucenic

• Curvar Ucenic
    • Pip
    • 1 Postari:
    • Inscris la:
      03 July 2018
  • Reputatie: 0

Postat Ieri, 22:25

• Salutare, am vizitat-o eu acum vreo luna. Confirm autenticitatea pozelor, dar... o avantajeaza putin pozele, desi nu e urata deloc    Este o femeie voluptoasa, dar a nu se intelege grasa, chiar nu!  Cred ca la orele dupa amiezii am mers si nu am detectat 'mirosuri neplacute'.
    •   Pe atuci locatia era la o vila la iesire din oras, as mai vizita-o, dar nu am reusit eu sa imi fac timp.
    • Locatie - 10  usor de gasit si loc de parcare,prosop curat,baie din camera,pat mare
    • Aspect - 10  Blonda, sani frumosi, pielea catifelata bronzata frumos.
    • Atitudine - 10 ma intreba ce vreau sa beau apa sau suc
    • Sex oral (OP) - 10 dar e foarte ok pune pasiune
    • Sex normal - 10  geme palcut (natural,) se umezeste, orice pozitie am cerut  nu a refuzat ( Lot sau Doggy Style).
    • Pret - 350 Ron ora ( nu te grabeste deloc )cel mai bun masaj,am intreba cat costa  si o finalizare 150
    • Concluzie e o dulceata de femeie 10+/A+ merita incercata macar odata  eu o sa mai revin cu cea mare placere.

• 1

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#34 jardel

jardel

magnum cum pizdae

• Maistru Curvar
    • 171 Postari:
    • Inscris la:
      27 July 2013
  • Reputatie: 194

Postat Ieri, 22:37

• Concluzie e o dulceata de femeie 10+/A+ merita incercata macar odata  eu o sa mai revin cu cea mare placere.

Ce dulceata ba baiatule, asta e premianta cu coronita de-a dreptul, auzi la ea...numai 10 pe linie. S-o trimitem dracului la olimpiada pe tara, sa reprezinte Ploiasca.

• 2

Robotel Reclama

Robotel Reclama

#35 >baiatploiesti<

baiatploiesti

Serious Contributor

• >Serious Contributor<
    • 286 Postari:
    • Inscris la:
      23 June 2014

Postat Astazi, 10:53

exact ce ziceam :) 10 pe linie ? da-o-n pula mea. 350 de pe ora ? inseamna ca preturile ei variaza in functie de client. sper sa nu fi fost eu cel care a stricat piata.

dar va zic, dupa 2 vizite, clar. de 10 pe linie nu este, indiferent de standarde

• 0

Robotel Reclama

Robotel Reclama

3 useri citesc topicul

1 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi