Sari la conținut

Anda din floresti 0749899692


Postări Recomandate

  • Oras:Undeva aproape
  • Oras:Undeva aproape

A fost cineva la domnisoara, nu gasesc nici o recenzie desi vad ca are multe anunturi, lucreaza din greu?!

Eu nu vad nici un anunt,ai fi putut sa ne trimiti si noua spre unul sa vedem de cine vorbesti.

Link spre comentariu
  • Oras:Transilvania
  • Oras:Transilvania

Salutare,

 

Nu am mai scris de ceva vreme...asa ca sunt din nou prezent. :)

Scurt si la obiect: anuntul e valabil, locuieste in Floresti, dupa Profi,  o fata ok, vorbareata, nu te plictisesti cu ea, jucausa, stie meserie chiar daca e relativ cruduta si firava. Sani marimea 2, frumosi, sfarcuri interesante, pielea fina, fund micut dar sexy.

Note: Aspect 8,5 (la fata nu e o printesa)

Oral 8 (protejat)

Locatie 9

Normal 9

Tarif 200 h

Per total merita vizitata.

  • Like 5
Link spre comentariu

Buna. Ea este anda, dar nu lucreaza in permanenta, de regula de pe la 10 pana pe la ora 20. Sfat pt voi. Lasatii un ms si ea va raspunde. Este o fara super de treaba si zic un singur lucru, igiena analize, etc, sexi, vorbeste ok, sociabila, nu te plictisesti si e foarte parolista, de la mine pt ea 10+

  • Minus 2
Link spre comentariu

Buna. Ea este anda, dar nu lucreaza in permanenta, de regula de pe la 10 pana pe la ora 20. Sfat pt voi. Lasatii un ms si ea va raspunde. Este o fara super de treaba si zic un singur lucru, igiena analize, etc, sexi, vorbeste ok, sociabila, nu te plictisesti si e foarte parolista, de la mine pt ea 10+


 

post-182047-0-53310700-1442997996_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Buna. Ea este anda, dar nu lucreaza in permanenta, de regula de pe la 10 pana pe la ora 20. Sfat pt voi. Lasatii un ms si ea va raspunde. Este o fara super de treaba si zic un singur lucru, igiena analize, etc, sexi, vorbeste ok, sociabila, nu te plictisesti si e foarte parolista, de la mine pt ea 10+

 

 

ai uitat sa te prezinti si sa spui ca are si peste

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Salut la toata lumea, am vizitat si eu aceasta domnisora.Stabilit destul de usor intalnirea,comunicat adresa .Este in Floresti nu mai stiu cum se numeste strada dar am gasit destul de usor. Domnisoara arata bine destul de vorbareata si atenta.Nu grabita deloc,doar ca informeaza prin sms *ingerul pazitor*.Am fost poftit la baie primit prosop curat si inceput actiunea.Eu am avut parte de un OP se poate si N .si NP. La oral fata executa destul de mecanic si fara nici un fel de artificiu.La N nu comenteaza la pozitii si destul de stramtuta fata dar implicatie foarte mica.

 

Aspect 9

 

OP  7

 

NP 7

 

Igiena 10

 

Locatie 9

 

GFE 7

 

Eu am stat cam 30 de minute am platit 150 de ron si nu m-am simtit grabit deloc.

 

Nu stiu daca o recomand ,cred ca merita bifata.Nu o recomand celor alergici la *peste*.eu nu am o problema ca il am in alimentatia zilnica. In apartament mai exista un catel simpatit .Peste te supravegheaza atent de afara deci nu este in interior.Toate cele bune la toata lumea.

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Am facut si eu o vizita:

Fata arata bine, e draguta si la fata.

Am inceput cu mangaieri si un ON.

Aratand vine la corp relede am trecut la un misionar urmat de doggy...unde s a rupt prrzervativul , e stramta ....

A urmat o igienizare dupa care ON pana la finalizare.

Note 8,5 pe linie atata tot ca s a cam dus cheful cu prezervativul...:-(

Link spre comentariu

Buna. Eu merg la ea de mai bine de 4 luni, aproape saptamanal. Am vazut ca ai scris de ceva ,,inger pazitor,,. Tind sa cred ca doar ti s-a parut, hade-ti sa nu ii creem probleme fete, pt ca la astfel de com, se poate lasa cu vizite din partea celor albastri, si nu este ok, pana la urma fata v-a respectat si servit cum a stiut ea mai bine, cat despre notele voastre, la fel, nu sunt multumit, bucurati-va ca mai sunt sincere, si nu versate care fac asta de ani buni, asa ca: nu e ok sa vb asa pe aici, sau crede-ti ca ii pasa cuiva de ce crede-ti voi? am scris asta doar ca sa vezi PLATINUM, ca nu ai coloana. Pe altadata.....

--- Si app. fata chiar nu are fish, in ziua de azi e greu sa ai fish. doar te plangi si fushul moare, asa ca, treziti-va plangaciosilor 

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Cluj Napoca
  • Oras:Cluj Napoca

Buna. Eu merg la ea de mai bine de 4 luni, aproape saptamanal. Am vazut ca ai scris de ceva ,,inger pazitor,,. Tind sa cred ca doar ti s-a parut, hade-ti sa nu ii creem probleme fete, pt ca la astfel de com, se poate lasa cu vizite din partea celor albastri, si nu este ok, pana la urma fata v-a respectat si servit cum a stiut ea mai bine, cat despre notele voastre, la fel, nu sunt multumit, bucurati-va ca mai sunt sincere, si nu versate care fac asta de ani buni, asa ca: nu e ok sa vb asa pe aici, sau crede-ti ca ii pasa cuiva de ce crede-ti voi? am scris asta doar ca sa vezi PLATINUM, ca nu ai coloana. Pe altadata.....

--- Si app. fata chiar nu are fish, in ziua de azi e greu sa ai fish. doar te plangi si fushul moare, asa ca, treziti-va plangaciosilor 

 

 

Lasa-- ms ca vrei sa mergi si iti raspunde:***

 

bine guvidule, am notat observatiile tale si daca colegul camarro zice ca merita bifata nu mai are nevoie de PR-ul tau...

 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Buna. Eu merg la ea de mai bine de 4 luni, aproape saptamanal. Am vazut ca ai scris de ceva ,,inger pazitor,,. Tind sa cred ca doar ti s-a parut, hade-ti sa nu ii creem probleme fete, pt ca la astfel de com, se poate lasa cu vizite din partea celor albastri, si nu este ok, pana la urma fata v-a respectat si servit cum a stiut ea mai bine, cat despre notele voastre, la fel, nu sunt multumit, bucurati-va ca mai sunt sincere, si nu versate care fac asta de ani buni, asa ca: nu e ok sa vb asa pe aici, sau crede-ti ca ii pasa cuiva de ce crede-ti voi? am scris asta doar ca sa vezi PLATINUM, ca nu ai coloana. Pe altadata.....

--- Si app. fata chiar nu are fish, in ziua de azi e greu sa ai fish. doar te plangi si fushul moare, asa ca, treziti-va plangaciosilor 

 Salut  ma bucur ca fata presteaza de 4 luni pe meleagurile noastre.Ca te deranjeaza de ceea ce am scris in recenzia mea chiar nu ma intereseaza. ARE PESTE  Iti mai dau un singur detaliu Este *barnac *cu parul mai pe frunte, destul de sifilitic mai pe intelesul tau din Orastie .Si daca vrei sa-mi vezi coloana vin sa mi-o examinezi. Nu fi trist ca am scris ca esti inofensiv :)).Toate cele bune

 

P.S. Uite ca mai dau un detaliu.  Nu incuie usa de la intrare,asta in cazul in care are probleme sa se poata intra.Si trimite si sms inainte de inceperea actiunii.:)) Stai cuminte :)))

  • Like 6
Link spre comentariu

 Salut  ma bucur ca fata presteaza de 4 luni pe meleagurile noastre.Ca te deranjeaza de ceea ce am scris in recenzia mea chiar nu ma intereseaza. ARE PESTE  Iti mai dau un singur detaliu Este *barnac *cu parul mai pe frunte, destul de sifilitic mai pe intelesul tau din Orastie .Si daca vrei sa-mi vezi coloana vin sa mi-o examinezi. Nu fi trist ca am scris ca esti inofensiv :)).Toate cele bune

 

P.S. Uite ca mai dau un detaliu.  Nu incuie usa de la intrare,asta in cazul in care are probleme sa se poata intra.Si trimite si sms inainte de inceperea actiunii. :)) Stai cuminte :)))

sunteti ca niste babe ce bat din pida lor de gura, la poarta. ce fata ca ea credeti ca este singura? ce fata ca ea credeti ca nu are prieten, iubit, barbat etc? fata va ia banii si la gara:))))))  De aia nu mai poate ea si peste ei daca are, de parerea voastra:))) voi latrati si ce credeti ca rezolvati? cotoroantelor:)))   v-ar linisti sa stiti ca este singura? crede-ti ca aveti vreo sansa? succes, dar nu cred:))) asa ca, latrati in continuare. Si am vz mai sus ca insinuezi c a eu as fi un peste, as vrea eu:))) asa ca pana una alta, cumparati placere, ANIMALELOR!!! caci nu sunteti capabili si nu aveti calitati sa cuceriti, vitelor, doar cu bani, boilor, ca daca n-ati fii voi gastele, ar fi vai de ele:))) 

  • Minus 3
Link spre comentariu

Nu va ganditi ca oricat de bine ar juca o fata, abea asteapta sa plecat? nu va ganditi ca sunteti fraieri? cum oare poti avea ceva cu o fata, animalelor, ptr bani? este mecanic, javrelor, plus ca dupa ce ca sunteti boi, mai si latrati si va lingeti ranile inscris, ca are peste ca nu are, care e treaba voastra? asa ca, oricare crezi ca sunt eu, iti zic ca nu, pt ca din spusele voastre, animalelor, am vz ca il cunoasteti pe baiat, asa ca, pe cel care te tine, hai sa ne vedem, ca sati arat ca nu sunt, si sati mut si gura la spate, sati bag mana in cur sate intorc pe dos, sa nu mai fi tare in gura pe net, mias pulan familia voastra de gunoaie, sin copiii vostri de animale

  • Minus 3
Link spre comentariu

  • Telefon: lyssyanda
  • Oras:cluj floresti
  • Telefon: lyssyanda
  • Oras:cluj floresti

Buna tuturor vad ca va tot certati pe seama mea ... sa va spun cateva lucruri am vazut ca nu va convine ca nu incui usa nu o incui deoarece nu se stie ce nebun poate ajunge la mine. Mai departe este alegerea mea cui nu I convine sa imi spuna de ce nu incui usa si am sa I explic eu de ce pentru ca stiu ca nu are cine veni la mine 2 nustiu de ce se baga baiatul asta pt mine si imi ia apararea ca as avea peste sau nu as avea iar celalat nustiu de ce spune ca am peste in primul rand nustiu de ce credeti voi ca as lucra pentru alcineva toata lumea avem dreptul la viata noastra privata ... precum si voi aveti neveste asa am si eu prieten si in primul rand nu este roman si in al doilea rans nu va dau explicatii despre viata mea ... asa ca imi cer scuze in numele anonimatului care va jicneste si in numele celui care afirma ca am peste nu cred. Ca nu am dreptul sa vb pe tel cu altii oameni cand este un client la mine si eu chiar vb foarte mult pe messenger asa ca este treaba voastra ce credeti eu am viata mea si treburile mele . .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...