Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

Leonidass , acu serios, sa zicem ca ai dreptate, ce trebuia sa faca fata, sa stea la telefon sa raspunda la toti care o sunau pana dadea de tine [ avand in vedere ca ati vorbit doar in PM si nu avea nr tau de pe care urma sa o suni], deci e clar ca a zis sa mai incerci maine, si cum va nimereati si sincronizati urma sa vorbiti sau nu si urma sa stabiliti ceva concret sau nu

Ai dreptate, probabil nu ne-am sincronizat dar nu cred ca era greu sa revina cu un bip macar. Eu din PM am dedus ca este disponibila dupa ora 14.00 sa faca programari de aceia am sunat de mai multe ori.....in fine. Prea multe discutii pt nimic... =))

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Satu' cu ministri
  • Oras:Satu' cu ministri

Ti-am mai spus!!! Citeste posturile mele din nou....eu nu fac referire la mesajul de la ora 11.00. Am si scris ca am sunat-o de mai multe ori dupa ora 14.00 si la ore diferite pt. a stabili o intalnire, dar ea nu a mai raspuns. Eu la acest aspect fac referire. Eu fac referire la aspectul ca ea a spus sa o sun dupa ora 14.00, fapt ce ma facut sa replanific tot ce aveam de facut dupa amiaza ca sa fiu flexibil si ea nu a mai raspuns la telefon. Acest aspect este neserios.

 

PS: mai CITESTE

Mon cher, scuză-mă, dar ești absurd! 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Ai dreptate, probabil nu ne-am sincronizat dar nu cred ca era greu sa revina cu un bip macar. Eu din PM am dedus ca este disponibila dupa ora 14.00 sa faca programari de aceia am sunat de mai multe ori.....in fine. Prea multe discutii pt nimic... =))

bip pe ce numar???aveam eu numarul tau?sau stiam eu de pe ce nunar m ai sunat tu?aveam 63 apeluri de azi dimineata pana la ora 17:00...cum puteam deduce care este nr tau??
Link spre comentariu
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!
  • Oras:Unde vrea p _ _ a mea!

bip pe ce numar???aveam eu numarul tau?sau stiam eu de pe ce nunar m ai sunat tu?aveam 63 apeluri de azi dimineata pana la ora 17:00...cum puteam deduce care este nr tau??

Eu am sunat de mai multe ori si la ore diferite. Cand nu mai esti disponibila, ar fi bine sa postezi acest fapt pe topicul tau pt a evita eventualele neplaceri "utilizatorilor". Adevarul este ca de obicei spui ca esti disponibila si apoi nu raspunzi la telefon....vezi de cate ori ai spus ceva (de cand ai revenit) si nu ai respectat.

 

PS: pt mine deocamdata ramai cel putin NESERIOASA

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

  • Oras:California Sacramento
  • Oras:California Sacramento

Xenia este o fata frumoasa si restul il stiti voi.

Zic asta din proprie experienta.

Ultima mea vizita a fost acum un an.

Ca Xenia sa fie Xenia mai trebuie sa faceti ceva. Sa nu ma trageti de urechi ca nu v-am comunicat.

 

Spor

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...