Sari la conținut

Diana 0729645758 Camil Ressu


Postări Recomandate

  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: +40752346389
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Cand ai fost la ea??

Din ce a scris mai sus este plecata din Buc.

Doream sa ii fac si eu o vizita dar....

 

Salutare,

 

 

Vizitat domnisoara, camil ressu la parter, f aproape de metrou dristor.

Sunat , facut programarea, era ciudata de la telefon , trebuia sa imi dau seama dar na am zis ca sarpele are nevoie deci haideeeeeeee.

 

In fine , ajung sun , imi spune exact scara , intru in apartament, boom, pozele sunt ale ei dar domnisoara mai are cam inca atat cat vedeti in poze, nu ma deranjeaza asta, trec peste.

 

Curatenie luna in casa, domnisoara respectoasa, betisor parfumat in camera si in baie, m am si speriat cand iesea fum din chiveta:)) , jos palaria curatenie 10+++.

 

Fac dus face si ea se intoarce in camera , zic hai frate curaj, e mare dar fac eu cumva, se urca in pat , direct prezervativ , direct oral , wtf nici un preludiu nimic, noroc ca sarpele era drept ca altfel . Suge efectiv 2 min si aud pe un ton destul de suparat hai deasupra tu.... wtf din nou, am venit sa facem ceva frumos sau sa dau ca surdu in clopot.

 

 

Zic bine vin deasupra , dau ce dau zic sa vad un pupic un fk ceva, o intreb daca se poate sarut , ei bine aici a avut o reactie de scarba si zeflemism pe fata de mi sa luat de tot, efectiv reactia ei a fost de genul fa ce faci dar termina dreak odata.

 

 

Am zis bine stai capra , dai ca handicaputul si mars acasa frate ca esti prost.

 

 

Note sunt de rahat sa dau dar na

 

Locatie 10 este curat si aranjat

Oral 4

Normal nu pot sa dau nota din cauza reactiei

 

Nu pot sa recomand din cauza pozelor care nu reflecta realitatea nu ca asta este problema ca este bbw x2 dar pt mine personal atitudinea de rahat.

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Iarochesin! tin sa,ti multumesc ca m.ai scutit de un comentariu 100% cu al Tau.Efectiv asa am pățit și Eu,dar sincer am crezut ca poate a fost o excepție,dar se pare ca Fata merge pe poze vechi,este chiar cum ai spus 2x bbw.dar asa imi trebuie daca ma duc la pomul laudat:))dar cum toate erau ocupate in acel moment,am luat ce era mai aproape de casa.Alta data mai bine astept si merg la sigur.oricum o experiență de tot...(Dacă tot dam un ban,zic macar sa merite.in rest baftă tuturor!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Iarochesin! tin sa,ti multumesc ca m.ai scutit de un comentariu 100% cu al Tau.Efectiv asa am pățit și Eu,dar sincer am crezut ca poate a fost o excepție,dar se pare ca Fata merge pe poze vechi,este chiar cum ai spus 2x bbw.dar asa imi trebuie daca ma duc la pomul laudat:))dar cum toate erau ocupate in acel moment,am luat ce era mai aproape de casa.Alta data mai bine astept si merg la sigur.oricum o experiență de tot...(Dacă tot dam un ban,zic macar sa merite.in rest baftă tuturor!!

 

 

Da , din pacate, ma asteptam la ceva interesant, asa inveti :)))

Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

post-77636-0-66047000-1567663596_thumb.jpg

 

Disponibila    :kiss3    :kiss3    :kiss3

 

Buna!

Numele meu este Diana si am 36 de ani.O doamna matura cu forme(plinuta). Educata si cu bun simt.

Sanii nr. 4-5 naturali 100%. Pozele sunt ale mele si sunt reale.

Deci, pentru iubitorii de forme mai marisoare cred ca sunt ceea ce va doriti.

Va astept in locatia mea din zona Dristor.

Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la: 0729 645758 sau WhatsApp ,SMS sau PM.

Daca exista comunicare si o igiena corporala adecvata, eu va pot oferi:masaj de relaxare, french kiss, contact oral protejat/ neprotejat(igiena maxima),contact normal obligatoriu protejat.

 

Ca parte financiara am urmatoarele tarife:

30 minute/ 1 finalizare – 100 Ron

60 minute/ 2 finalizari – 200 Ron

 

Programul meu este:

Luni – Vineri : 09:00 – 20:00

In weekend voi anunta pe site daca voi lucra.

 

Nu primesc persoanele sub influenta alcoolului sau a altor substante.

NU FAC ANAL!!!

 
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Disponibila     :kiss3     :kiss3     :kiss3


 


Buna!


Numele meu este Diana si am 36 de ani.O doamna matura cu forme(plinuta). Educata si cu bun simt.


Sanii nr. 4-5 naturali 100%. Pozele sunt ale mele si sunt reale.


Deci, pentru iubitorii de forme mai marisoare cred ca sunt ceea ce va doriti.


Va astept in locatia mea din zona Dristor.


Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la: 0729 645758 sau WhatsApp ,SMS sau PM.


Daca exista comunicare si o igiena corporala adecvata, eu va pot oferi:masaj de relaxare, french kiss, contact oral protejat/ neprotejat(igiena maxima),contact normal obligatoriu protejat.


 


Ca parte financiara am urmatoarele tarife:


30 minute/ 1 finalizare – 100 Ron


60 minute/ 2 finalizari – 200 Ron


 


Programul meu este:


Luni – Vineri : 09:00 – 20:00


In weekend voi anunta pe site daca voi lucra.


 


Nu primesc persoanele sub influenta alcoolului sau a altor substante.


NU FAC ANAL!!!


 

Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Buna!


Numele meu este Diana si am 36 de ani.O doamna matura cu forme. Educata si cu bun simt.


Sanii nr. 4-5 naturali 100%. Pozele sunt ale mele si sunt reale.


Deci, pentru iubitorii de forme mai marisoare cred ca sunt ceea ce va doriti.


Va astept in locatia mea din zona Dristor.


Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la: 0729 645758 sau WhatsApp ,SMS sau PM.


Daca exista comunicare si o igiena corporala adecvata, eu va pot oferi:masaj de relaxare, french kiss, contact oral protejat/ neprotejat(igiena maxima),contact normal obligatoriu protejat.


 


Ca parte financiara am urmatoarele tarife:


30 minute/ 1 finalizare – 100 Ron


60 minute/ 2 finalizari – 200 Ron


 


Programul meu este:


Luni – Vineri : 09:00 – 21:00


In weekend voi anunta pe site daca voi lucra.


Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Recenzii slabe si putine de la revenire incoace! Poate se impune odata cu sporirea kg o micsorare a tarifelor.

Zic si eu,poate se mai anima cientela!

Buna...chiar daca am pus cateva kg in plus asta nu inseamna ca nu am persoane care ma viziteaza...cele care ma viziteaza probabil nu vor sa impartaseasca ceea ce sa intamplat. Iar referitor la preturi astea sunt de foarte multi ani si cand am fost mai slaba si mai plinuta decat acum.Nu oblig pe nimeni sa vina.O zi buna

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Buna!


Numele meu este Diana si am 36 de ani.O doamna matura cu forme. Educata si cu bun simt.


Sanii nr. 4-5 naturali 100%. Pozele sunt ale mele si sunt reale.


Deci, pentru iubitorii de forme mai marisoare cred ca sunt ceea ce va doriti.


Va astept in locatia mea din zona Dristor.


Pentru mai multe detalii ma puteti contacta la: 0729 645758 sau WhatsApp ,SMS sau PM.


Daca exista comunicare si o igiena corporala adecvata, eu va pot oferi:masaj de relaxare, french kiss, contact oral protejat/ neprotejat(igiena maxima),contact normal obligatoriu protejat.


 


Ca parte financiara am urmatoarele tarife:


30 minute/ 1 finalizare – 100 Ron


60 minute/ 2 finalizari – 200 Ron


 


Programul meu este:


Luni – Vineri : 09:00 – 21:00


In weekend voi anunta pe site daca voi lucra.


 


 


 


post-77636-0-11187000-1568107956_thumb.jpg


  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare

Așteptăm și eu ca multi dintre voi revenirea Dianei și am zis sa incerc o programare. Cu noroc am reușit sa ma programez la prima ora de program :D
Am confirmat cu jumătate de oră înainte după cum stabilisem și am venit și cu rugămintea legata de ținută.
Ajuns la locație am stat un pic de vb cu Diana, la o socializare mica. E o persoana plina de bun simț și o interlocutoare foarte plăcută.
Am dat o fuga la dus, asa cum e normal, unde am intampinat o groaza de geluri de dus pe marginea cazii. Sincer nu stiam cu care sa ma igienizez.
Acțiunea a fost începută cu niste FK, săruturi pe corp și încet-incet s-a ajuns la un oral de top,și mai ales cu atenție la împrejurimi :atm :atm :atm .

Apoi am schimbat pozitia si am trecut jos la pasarica unde i-a placut la nebunie :rax2 :rax2 :rax2
Și la normal se mișcă foarte bine și pune suflet acolo.
Am preferat după sa mai stam la o socializare decât să mai forțez o finalizare.
Mai reveni cu prima ocazie daca o mai prind.... :laugh2 :laugh2 :laugh2

Note:
Locație: 10- totul e ok+geluri de dus
Diana: 10- exact cum ați văzut în atâtea poze
Oral: 9,5- cu tot ce trebuie neprotejat
Normal:10- se mișcă bine și pune pasiune

Halat:100 tragerea - nu am mai apucat sa trec la tura 2, ca ma grabeam
Concluzia: voi reveni curand

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Mall Vitan
  • Oras:Mall Vitan

Salutare

Așteptăm și eu ca multi dintre voi revenirea Dianei și am zis sa incerc o programare. Cu noroc am reușit sa ma programez la prima ora de program :D

Am confirmat cu jumătate de oră înainte după cum stabilisem și am venit și cu rugămintea legata de ținută.

Ajuns la locație am stat un pic de vb cu Diana, la o socializare mica. E o persoana plina de bun simț și o interlocutoare foarte plăcută.

Am dat o fuga la dus, asa cum e normal, unde am intampinat o groaza de geluri de dus pe marginea cazii. Sincer nu stiam cu care sa ma igienizez.

Acțiunea a fost începută cu niste FK, săruturi pe corp și încet-incet s-a ajuns la un oral de top,și mai ales cu atenție la împrejurimi :atm :atm :atm .

Apoi am schimbat pozitia si am trecut jos la pasarica unde i-a placut la nebunie :rax2 :rax2 :rax2

Și la normal se mișcă foarte bine și pune suflet acolo.

Am preferat după sa mai stam la o socializare decât să mai forțez o finalizare.

Mai reveni cu prima ocazie daca o mai prind.... :laugh2 :laugh2 :laugh2

 

Note:

Locație: 10- totul e ok+geluri de dus

Diana: 10- exact cum ați văzut în atâtea poze

Oral: 9,5- cu tot ce trebuie neprotejat

Normal:10- se mișcă bine și pune pasiune

 

Halat:100 tragerea - nu am mai apucat sa trec la tura 2, ca ma grabeam

Concluzia: voi reveni curand

Iti multumesc pentru vizita si te mai astept cu mare placere  :kiss3  :kiss3  :kiss3  :kiss3

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...