Sari la conținut

De ce sunt unii barbati porci si unele femei curve ?


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator stau de sase
Reputație: 0

Dupa cum ati vazut, am specificat clar “unii”. Din principiu, nu suport generalizarile. Pur si simplu nu ai cum sa spui ca toate lucrurile sau toti oamenii sunt la fel. De aceea cand aud exprimari de genul “Toti barbatii sunt niste porci”, “Femeile sunt geloase”, “Toti inselam”, “Tiganii sunt niste imputiti”, ma apuca disperarea. I-ai cunoscut pe toti? Ai avut ocazia sa vorbesti cu toti barbatii din lume ca sa spui ca toti sunt asa cum spui? Nu.

 

Si totusi, de ce unii barbati sunt porci? Ca doar mamele lor nu s-au gandit sa ii faca asa. Uneori e vina lipsei celor 7 ani de acasa, alteori datorita prostului anturaj, sau din pura prostie, altii pentru ca sunt prea increzuti si tupeisti si altii … pur si simplu asa s-au nascut.

Cum ne dam seama ca un barbat e porc? Se trezeste in club cu mana pe fundul unei necunoscute, injura, agreseaza femei, umbla mereu beat, ar face sex cu toate femeile si nu il intereseaza cum le cheama, crede ca monogamia e expirata si alte lucruri de genul.

 

Curva e adevarata fata a femeilor aflate in cazuri extreme, ceea ce imi arata ca orice femeie poate face asta daca ajunge sa nu aiba ce a avut si nu accepta traiul greu…depinde de nivelul de disperare al acesteia.

 

Daca intrebi barbatii despre femei, vor spune ca toate sunt curve, daca intrebi femeile despre barbati, vor spune ca toti sunt porci. E un mic/mare razboi tacit intre doua tabere. Da, se spune ca femeile vin de pe Venus si barbatii de pe Marte, dar noi traim pe Pamant care este ghici! intre cele doua, deci locul de intalnire al taberelor. Nu prea cred ca trebuie sa fie razboi, desi exista diferente mari, de la aspectul exterior pana la modul de a gandi, de la felul de a se comporta, pana la perceptia sexului opus.

Toti barbatii sunt ai dracului de ocupati. Desi sunt ocupati, au timp de femei. Desi au timp de femei, nu prea ii intereseaza de ele. Desi nu prea-i intereseaza femeile, tot timpul au una langa ei. Desi tot timpul au una langa ei, tot timpul se mai dau si la altele. Desi se mai dau la alta/altele, se enerveaza daca femeia cu care sunt ii paraseste. Desi femeia cu care sunt ii paraseste, tot nu invata din greselile pe care le fac (si tot se mai dau la altele).

Pentru o femeie, este tot impul importanta securitatea „materiala”. Desi este important a supravietui din punct de vedere material, ele tot timpul isi cumpara haine scumpe. Desi ele tot timpul isi cumpara haine scumpe, niciodata nu au cu ce sa se imbrace. Desi ele spun ca nu au niciodata cu ce sa se imbrace, tot timpul se imbraca frumos. Desi tot timpul se imbraca frumos, haina pe care o pun pe ele este doar „carpa veche”. Desi ele zic ca este doar o „carpa veche”, se asteapta de la barbati sa le faca complimente. Desi barbatii le fac complimente, ele nu ii cred niciodata…!

 

Cum spuneam, barbatii sunt porci pentru ca femeile sunt curve si femeile sunt curve pentru ca barbatii sunt porci! Unii poate mai mult decat altele…

Ticutza, spune drept de ce esti suparat. A parcat cineva pă locul tău de parcare?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

bărbații e martalogi, mânați de driverul "trebuie să alerg, să rezolv!" , au cravată și un tic din grumaz, dau cu capu înainte, un fel de reflex ca și cum ar căuta scăparea dintr-un jug imaginar

 

p.s. vezi martalaogii care robesc la catedrale, mai nou moschei

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

bărbații e martalogi, mânați de driverul "trebuie să alerg, să rezolv!" , au cravată și un tic din grumaz, dau cu capu înainte, un fel de reflex ca și cum ar căuta scăparea dintr-un jug imaginar

 

p.s. vezi martalaogii care robesc la catedrale, mai nou moschei

 

și atunci îl întreb, de faci așa din grumaz, te simți martalog? nu, mă jenează nodu la cravată ... simbolul organului ... da dar verigheta de ce n-o porți? nu știu, are ceva radioactiv în ea, mă iradiază  :laugh2  :laugh2  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

Eu as fi curioasa de raspunsurile la alte intrebari si anume:

 

1. De ce unele femei sunt porci?!?!

2. De ce unii barbati sunt curve?!?

1) De ce unii porci sunt ca niste femei?

Link spre comentariu
  • Oras:în a patra zi dã week-end
  • Oras:în a patra zi dã week-end

In opinia voastra care-i mai smecher, porcul sau curva? Nu omiteti ca porcii nu au neuroni, ei nu gandesc. =)) =)) =))

Ba au, si sunt considerate printre cele mai destepte animale; plus, foarte asemanatoare omului la structura creierului si la profilul de aminoacizi din tesuturi (muschi, in special; de aceea, carnea de porc, stiu ca pare aiurea, dar e cea mai tolerabila de organism, ca e "asemanatoare" omului. Ca e greoaie din cauza excesului de trigliceride, e partea a 2-a.)

 

Ca nu au personalitate, e altceva. Doar sunt animale.  :laugh2

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:-----------
  • Oras:-----------

eu cred ca in Ro 80% dintre femei sunt cazuri penale, se fut direct pe avere, blazon etc. (parohia, praxisu ..), practica extorcarea sexuală, apoi isi tiranizeaza copiii care devin ... "șoimu Costel s-a căcat pe el" sau prințeza Ruxandra care linge ața

 

porcii sunt puțini, retardații mulți 

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:pa
  • Oras:pa

Da, pentru ca si deoarece, vreau sa spun ca, zic ca, de neovie.

Cand un porc fute o curva, rezultatul sunt anumite specimene, care sunt prezente si pe acest forum, cancerigen, care contribuie la propagarea de succes a cancerului, nepastuindu-se asupra tuturor membrilor de aici, involuntar, victime colaterale

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...