Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

ce horor esti sa moara dracii.....cum plm sa arati asa frate....da banii cineva pe asa ceva?

multumesc mult .. ce sa zic  .... totusi e bine ca arati tu bine ..... numai bine  ... si din cate am observat ai comentat  la  cele din timisoara  .. si acolo se intelege ce  ca esti una din curve  frustrate pe  astea care arata mai bine decat tine ... kisss  si inca o data multumesc .. mie nu me rusine sa ies pe strada asa  tie cu siguranta DA

  • Like 2
  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:b
  • Oras:b

pe viitor  invata sa respecti persoanele din jurul tau.....transsexual sunt pana  sa-mi tai jucaria..asa ca  nu mai jigni tu persoanele doar pentru a te da tu mare cocosel

 

bai dereglatule, o sa fii transexual atunci cand vei avea caracrete fizice comune ambelor sexe, gen pula si tzatze.

pana sa-ti bagi silicoane, saracule, o sa ramai un travestit obosit,  care provoaca cel mult scarba cand este intalnit pe strada.

si asta vine din partea unuia care n-are absolut nimic impotriva homosexualitatii, din contra, e treaba fiecaruia cu cine si-o trage.

scarba imi provoaca insa distrusii ca tine, care habar nu ai ce vrei, nu-ti place sa futi femei, dar in schimb iti place sa fi futut in timp ce esti imbracat in femeie.

si tu zici ca esti sanatos la cap?

nu esti!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

bai dereglatule, o sa fii transexual atunci cand vei avea caracrete fizice comune ambelor sexe, gen pula si tzatze.

pana sa-ti bagi silicoane, saracule, o sa ramai un travestit obosit,  care provoaca cel mult scarba cand este intalnit pe strada.

si asta vine din partea unuia care n-are absolut nimic impotriva homosexualitatii, din contra, e treaba fiecaruia cu cine si-o trage.

scarba imi provoaca insa distrusii ca tine, care habar nu ai ce vrei, nu-ti place sa futi femei, dar in schimb iti place sa fi futut in timp ce esti imbracat in femeie.

si tu zici ca esti sanatos la

 

bai dereglatule, o sa fii transexual atunci cand vei avea caracrete fizice comune ambelor sexe, gen pula si tzatze.

pana sa-ti bagi silicoane, saracule, o sa ramai un travestit obosit,  care provoaca cel mult scarba cand este intalnit pe strada.

si asta vine din partea unuia care n-are absolut nimic impotriva homosexualitatii, din contra, e treaba fiecaruia cu cine si-o trage.

scarba imi provoaca insa distrusii ca tine, care habar nu ai ce vrei, nu-ti place sa futi femei, dar in schimb iti place sa fi futut in timp ce esti imbracat in femeie.

si tu zici ca esti sanatos la cap?

nu esti!

bai tu asta sanatos la cap .... lasa-ma pe mine asa  dereglat/a .... si apropo cu silicoanele si ce vroiai tu sa zici ... pe o transsex nu o caracterizeaza sanii ... ci feminitatea .... si nu cred ca ne-am vazut noi  pe strada sau in alt domeniu ... a ma jigni tu pe mine .

Link spre comentariu
  • Oras:OTOPENI .
  • Oras:OTOPENI .

nici ea (el) nu stie ce este!

..... stiu foarte bine ceea ce sunt ... asa ca rautatea romanului nu o va schimba nimeni . Username-ul .. e facut de ceva vreme ... cand pe vremea aceea eram travestita ... ori ce transsex trece prin 4 etape ... asa ca ai sa nu mai injosim oamenii pe care nui cunoastem ok
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Toate bune , dar momentan ai fata de barbat si se vede de la o posta.te-am vazut de revelion in piata constitutiei si plm arati ca un barbat machiat in exces si imbracat in haine de femeie.strange si tu banii in ciorapii aia de la sutien si fa-ti un tunning.nu mi-o lua in nume de rau,este doar o opinie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...