Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Cu scuzele de rigoare, in unele poze pari feminina, in altele doar de chinui sa arati ca o femeie...

Cred ca e mai mult un fetish sa fii vazut(a) in postura de femeie, nu mi s-a parut ca te comporti ca atare.

Dar mai si gresesc.

Daca vrei intradevar, lasa ce spune lumea si simte-te femeie pana la capat, daca e cazul, personalitatile multiple deja ne-au obosit...

Fara rautate, sincer. :hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna, nu ma chinui sub nici o forma sa par sau sa fiu feminina, depinde de pozitia sau ipostaza in care sunt pozata, nu sunt femeie biologica, urmez doar un tratament hormonal care ma ajuta sa ma apropii de imaginea unei femei biologice asa ca este normal ca in unele poze sa nu fiu lafel de feminina ca o fata biologica, nu este un fetish  sa fiu vazuta in postura de femeie este ceea ce simt si imi doresc pt mine  :) probabil ca nu m-ai intalnit in viata reala :) fiecare este liber sa aiba o parere pro sau contra, nu sunt deranjata de nici un comentariu, ma ajuta sa evoluez   :* Multumesc oricum pt comentariu ;) Pupy   :*

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu scuzele de rigoare, in unele poze pari feminina, in altele doar de chinui sa arati ca o femeie...

Cred ca e mai mult un fetish sa fii vazut(a) in postura de femeie, nu mi s-a parut ca te comporti ca atare.

Dar mai si gresesc.

Daca vrei intradevar, lasa ce spune lumea si simte-te femeie pana la capat, daca e cazul, personalitatile multiple deja ne-au obosit...

Fara rautate, sincer. :hug1

Hello, Amada!

 

Nu am niciun interes in activitatea Andreei, vreau doar sa spun ca eu am vazut-o intr-un magazin acum ceva timp, si e mult mai draguta in realitate. Din pacate, unele poze nu o reprezinta prea bine. 

Link spre comentariu
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti
  • Telefon: amada.bdsm
  • Oras:Bucuresti

Hello, Amada!

 

Nu am niciun interes in activitatea Andreei, vreau doar sa spun ca eu am vazut-o intr-un magazin acum ceva timp, si e mult mai draguta in realitate. Din pacate, unele poze nu o reprezinta prea bine. 

 

Nu am zis ca nu e draguta, este. :)

Sper ca nu am suparat-o cu comentariul meu, nu a fost cu rautate, dar nici placut.

Este foarte aproape de imaginea completa, mai trebuie doar putin si nici nu o sa-ti dai seama ca s-a nascut barbat. :)

:kiss3

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu m-am suparat si daca o faceam imi trecea :P ... :) apreciez fiecare comentariu si din fiecare incerc sa iau partea buna :) daca analizezi cu atentie chiar si un ts care a parcurs aproape toti pasii pt schimbare (tratament hormonal, operatii estetice, etc) tot vei descoperii o parte barbateasca pt ca asa ne-am nascut (boys) nu vom putea niciodata sa aratam sau sa fim asa cum este o femeie biologica :* va pup :*

Nu am zis ca nu e draguta, este. :)

Sper ca nu am suparat-o cu comentariul meu, nu a fost cu rautate, dar nici placut.

Este foarte aproape de imaginea completa, mai trebuie doar putin si nici nu o sa-ti dai seama ca s-a nascut barbat. :)

:kiss3

  • Like 1
  • Minus 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...