Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Înțeleg ca ai avut întâlniri neplăcute in unele orașe dar in oradea nu cred ca a fost cazul de ești sarcastica. Oricum , dacă ai in plan sa treci pe aici sunt unii care te așteaptă.

O zi buna

Stiu dar si Oradea este pe lista neagra! Minciuni si acolo! :) asta este motivul sarcasmului meu!!
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Andreea, cumva, candva prin Galati ? Sau slabe sanse ? :(

Buna, este o perioada proasta voi parca va vorbiti cu totii intre voi sa veniti toti odata sau deloc. Nu stiu ce sa spun , monentan nu-mi vine sa plec de acasa, aici am grupul meu de vizitatori, acolo trebuie sa platesc regim hotelier si sa risc ceea ce nu ma intereseaza, am tot riscat pe banii mei si nu imi este deloc pe placul meu.

Link spre comentariu
  • Oras:Dark Side
  • Oras:Dark Side

Multi nebuni :))

 

Alt retardat in urma cu o saptamana m-a facut sa refuz oameni seriosi , a spus ca va ajunge la mine in 30 de minute, dupa 40 de minute de asteptare si 2 oameni seriosi refuzati pt programarea lui, l-am sunat sa vad ce se intampla, a spus ca este trafic, in alte 40 min va ajunge sigur 100% la mine, asa a si facut, ma suna si cand raspundeam imi inchidea gen se intrerupe apelul (probleme tehnice) , l-am sunat de pe nr de abonament (nr personal) , asa mi-a raspuns nu se mai intrerupea apelul, a spus ca este in fata interfonului dar el era in masina lui, i-am spus sa sune la interfon , nimic, il sun din nou, l-am vazut cand a iesit din masina, a venit la interfon, tasteaza, raspund la interfon si nu urca nimeni, il sun din nou si imi invoca faptul ca nu se deschide usa desi eu aud in casa cand se deblocheaza usa de la scara pt ca stau la etajul 1, il pun sa mai sune din nou, intra in scara, urca pana la etajul 1 ( il vad pe vizor) si coboara in casa scarii, il dun din nou si il intreb de ce a urcat pana la etaj si a coborat din nou, a spus ca el este afara in fata interfonului desi se auzea ecoul din scara, a iesit la geam si i-am aratat electosocil, a fugit in masina, si a luat-o pe contrasens sa iasa din coplex, s-a intors evident ca nu avea cum sa iasa pe la bariera de acces , l-am sunat din nou si se prefacea ca ii ofera tel paznicului complexului, isi schimba vocea , iar la final a recunoscut ca nu are bani dar ....
Astept concluzii din partea voastra!!

Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Buna, este o perioada proasta voi parca va vorbiti cu totii intre voi sa veniti toti odata sau deloc. Nu stiu ce sa spun , monentan nu-mi vine sa plec de acasa, aici am grupul meu de vizitatori, acolo trebuie sa platesc regim hotelier si sa risc ceea ce nu ma intereseaza, am tot riscat pe banii mei si nu imi este deloc pe placul meu.

Off, te inteleg ce spui ! :( Ai dreptate. 

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Și ești fata sau băiat la corporatie?

😂 si daca nu-ti raspund la intrebare , presupun ca nu vei avea liniste sau!?

Asta era problema ta , cum ma prezint la job, fata sau baiat !!

Din fericire am descoperit o companie al carui interes este ca angentii lor sa se simta bine in pielea lor si sa ofere ce este mai bun din ei la birou, asta ar trebui sa fie ultima ta preocupare 🤗ðŸ˜

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Și ești fata sau băiat la corporatie?

Pentru cultura ta generala, inca este extrem de dificil in Romania sa iti schimbi actele administrative. Da, sexul ti-l poti schimba (mai) usor (decat o puteai face acum 10, 20 de ani). Dar ca sa fii trecut in buletin ca avand sex feminin este dificil, multi nervi, o droaie de acte si foarte mult timp pierdut. Este acceasi situatie ca in cazul celor care vor sa-si schimbe numele din Popescu Piulita in Ionescu Mihaita, de exemplu. La fel, multe acte, multi nervi si foarte mult timp pierdut aiurea.

De ce toate astea ? Pentru ca, nu-i asa, traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul....

Link spre comentariu
  • Oras:BACAU
  • Oras:BACAU

Pentru cultura ta generala, inca este extrem de dificil in Romania sa iti schimbi actele administrative. Da, sexul ti-l poti schimba (mai) usor (decat o puteai face acum 10, 20 de ani). Dar ca sa fii trecut in buletin ca avand sex feminin este dificil, multi nervi, o droaie de acte si foarte mult timp pierdut. Este acceasi situatie ca in cazul celor care vor sa-si schimbe numele din Popescu Piulita in Ionescu Mihaita, de exemplu. La fel, multe acte, multi nervi si foarte mult timp pierdut aiurea.

De ce toate astea ? Pentru ca, nu-i asa, traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul....

Dragule nu mai este asa greu sa faci asta , cu dovezi psihiatrice si endocrinologice 3 martori un avocat bun si 500 de euro poti avea in 3 luni de zile o sentință cu care poti merge sa ti se dea un nou certificat cu CNP ul si numele schimbat si un nou buletin asociația accept sau mozaiq ajuta in toate aceste demersuri
Link spre comentariu
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București
  • Telefon: rodicaursan69@yahoo. Com
  • Oras:București

Dragule nu mai este asa greu sa faci asta , cu dovezi psihiatrice si endocrinologice 3 martori un avocat bun si 500 de euro poti avea in 3 luni de zile o sentință cu care poti merge sa ti se dea un nou certificat cu CNP ul si numele schimbat si un nou buletin asociația accept sau mozaiq ajuta in toate aceste demersuri

așa este,eu fac aceste demersuri dar la mine e puțin m-ai complicat....😘
  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator marmotto
Reputație: 0

Dragule nu mai este asa greu sa faci asta , cu dovezi psihiatrice si endocrinologice 3 martori un avocat bun si 500 de euro poti avea in 3 luni de zile o sentință cu care poti merge sa ti se dea un nou certificat cu CNP ul si numele schimbat si un nou buletin asociația accept sau mozaiq ajuta in toate aceste demersuri

Ei, un lucru bun atunci, inseamnca ca se misca lucrurile si in Romania, mai greu, dar e bine ca se mai intampla lucruri bune !

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pentru cultura ta generala, inca este extrem de dificil in Romania sa iti schimbi actele administrative. Da, sexul ti-l poti schimba (mai) usor (decat o puteai face acum 10, 20 de ani). Dar ca sa fii trecut in buletin ca avand sex feminin este dificil, multi nervi, o droaie de acte si foarte mult timp pierdut. Este acceasi situatie ca in cazul celor care vor sa-si schimbe numele din Popescu Piulita in Ionescu Mihaita, de exemplu. La fel, multe acte, multi nervi si foarte mult timp pierdut aiurea.

De ce toate astea ? Pentru ca, nu-i asa, traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul....

Multumesc frumos pt faptul ca mi-ai resetat cultura generala ðŸ˜

Am vrut doar sa explic de ce nu raspund la tel lafel ca in trecut, nu mi-am schimbat numele in buletin si nici nu o voi face, pt angajatorii mei nu conteaza imaginea , etnia sau inclinatiile sexuale, ii intereseaza randamentul angajatului pe perioada petrecuta la birou 🙂 din fericire este o "comunitate" minunata, atata timp cat am reusit deja sa activez in aceasta corporatie, inseamna ca nu am avut probleme din acest punct de vedere. Pupy 💋🤗

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...