Sari la conținut

Alecsia top Bucuresti noua in Timisoara 0721306765


Postări Recomandate

  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Am vizitat-o si eu si ma bucur, a fost buna :)

 

 

A raspuns la tel si m-a programat peste vreo 3 -4 zile ca era coada si in weekend nu lucra.

Voce placuta temperament asemenea nu e intepata sau cu probleme ca majoritatea.

Oki frumosi aspect tineres proaspat , buze frumoase per ansambu mai mult decat dragutza chiar frumusica 9

Sani micuti dar placuti , corp slim dar amonios atragator chiar si pentru mine care is pe din cele cu forme. 9

La pisicutza curata si frumoasa , igiena 10.

Din cate am inteles taxeaza DTD asa ca nu am vb prea mult doar cateva cuvinteca mi s-a parut putin tensionata si eu probabil la fel.

Camera mare fumoasa de 9 la o pensiune f ok , patul desi dublu si frumos scartaie cam neplacut , becul din baie cam ars dar astea si kestii **spam editat**e ce se pot remedia.

Se saruta doar pe buze usor fara fluide dar frumos . 9 ( daca deschidea macar mai mult gura chiar fara limba era de 10 )

Oral bun dar neimpresionant, fara deep sau prea multa atentie proximala figuri etc ,  insa oricum nu sunt mare fan.7

Cuni , mi-a placut sa-i ofer , si a primt cu placere , asa parea. E buna de lins. 10

Am rugat-o pentru o figura de bdsm/ dominare  care imi place mie f mult asa mai acrobatica pe care am vazut-o in filme si eram tare curios daca pot si eu si a inteles , cooperat f bine am reusit sa o punem in aplicare cu un succes neasteptat . 10 

Normal f bun , fiind usurica subtirica este f manevrabila , are handles of love proeminente si poate fi glisata pe sina cu usurinta , stramtutza , s-a descurcat cu 50 -ul meu fara mii de comenturi ( doar unul mic ) ca altele si am terminat la fix 1 finalizare ca doar atat pot eu cam cu 10min inainte de sfarsitul orei asa ca sa am timp si de dus.

Cred ca i-a placut si ei normalul cel putin asa zice ca a fost si durere si placere , eu sincer nu prea stiam ce sa cred ca fata ei le exprima pe amandoua deodata. Ca deobicei acest aspect ramane un mister. 10

 

De revenit

O recomand !

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragilor!Va anunt ca de maine imi schimb programul.O sa ma gasiti intre orele 12:00-22:00(ultima programare).

Si va anunt ca fac si deplasari pentru cine doreste.Cadoul pentru deplasare este 300.

😘😘😘😘

Link spre comentariu
  • Oras:Numai deplasari
  • Oras:Numai deplasari

Buna dragilor!Numele meu este Alecsia,am 20 de ani,1,78 inaltime si sunt noua in Timisoara.Imi doresc sa ne simtim bine impreuna si in timpul petrecut impreuna sa uitam de tot stresul cotidian.

Ca servicii ofer:-oral(protejat,neprotejat in functiie de igiena)

-normal(protejat)

-FK

-cunnilinngus

-annilinngus

-CIM(contracost)

-Swallow(contracost)

Cadoul este 150/1fin(20 min)

200/1h/2 fin

Ma gasiti de luni pana vineri intre orele 10:00-18:00.Pentru programari incepand cu ora 9:00.

Locatia Bv.Liviu Rebreanu.

 

 

CIM=50 contracost

CIM+Swallow=100 contracost

 

Nu mai scapam de voi ? Daca ora e 200 si swallow e 100 extra  aduna sumele astea 2 cu calculatorul si vezi cat iti da.

Link spre comentariu
  • Oras:jimbolia
  • Oras:jimbolia

Nu e mare lucru 

Loc la pension pe L Rebreanu,slabuta fara tate ,nu are nimic atragator sa te faca wow,oral la fel neatragator,chiar slabut fara nimic extra,normal protejat,nu comenteaza cum o pozitionezi.Chiar nimic spectaculos

Igiena 10

Oral ne 5

Normal pro 6

Atitudine 9

Pret 200 

Nu revenire

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Timișoara
  • Oras:Timișoara

Helau,

 

 Am vizitat-o si eu pe Alecsia ieri.Dat fiind locatia de pe Lv. rebreanu am fost un pic reticent ...ultima vizita la locatia respectiva nu a fost chiar faina....

 Revenind,sunat...programat pentru dupamasa....revenit cu mesajul de confirmare..tot tacamul.

 Prezentat la ora agreata...primit...punctuala.

 Locatie,aceeasi camera cu doua paturi ....de data aceasta unite ...semintuneric.

 Domnisoara,inalta ,slabuta,frumusica,sanii mici fundul superb....draguta,volubila,zambitoare.

 Sunt convins ca nu sunt genul ei de barbat dar a avut grija sa nu se vada chestia asta...atitudine foarte ok,profi.

 Povestesc pe scurt actiunea :dus,am trecut in camera direct la inspectia pasaricii -curata,epilata fara mirosuri.A trecut ea la ON ,69 ...schimbat in misionar,caprita...terminat in balonas.Usoare gemete pe parcurs,sarutari..ok.

 Note :

 Aspect fata corp 9

 Igiena 10

 locatie 5 - nu imi plac pensiunile ...mai ales aceea unde parchezi la ditamai bulevardul  -foarte "la vedere"

 ON - 8 fara atentie la adiacente,umed, incet - mi-a placut

 NP - 8 aici nu prea ma pricep sa dau note dar nu pot spune ca m-a dat pe spate 

 GFE si atitudine - 9 o felicit pentru profesionalism

 

 Din punctul meu de vedere...o experienta Ok ,inteleg de ce era la top in Bucuresti.Eu nu am sa mai merg la ea pana nu isi gaseste locatie stabila.

 Avand in vedere piata actuala din Timisoara,v-o recomand -raportul calitate pret este bun.

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Dupa prima experienta placuta cu dsoara, am revenit. Nu ma asteptam, dar a fost dezastru. Acum inteleg postarile colegilor din Bucuresti, care se plangeau de "atitudine". Ostila de la bun inceput, intepata, cu grimase si figuri, culminand cu nesimtirea de a nu raspunde la salut la plecare. Greseala mea a fost ca nu am facut stanga imprejur de la inceput.

Nu recomand decat eventual o vizita pentru palmares pentru cei carora le plac skinny, probabil ca prima data face eforturi disperate sa fie placuta.

Alta pocnitoare!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Se poate una mai explicita alecsia multumim

Nu ai ce sa vezi mai "explicit": orificiul central e tot vertical, sani nu are iar la figura nimic de remarcat, nu stiu ce mi s-o fi parut dragutica prima data. Poate marlania de la vizita urmatoare m-o fi trezit.

Link spre comentariu

  • Telefon: stilgar19
  • Oras:Timisoara
  • Telefon: stilgar19
  • Oras:Timisoara

Salutare boys,

 

Saptamana trecuta am reusit sa produc niste timp liber si am hotarat sa-l petrec in compania Alecsiei. Am sunat-o inanite de pranz si spre surprinderea mea mi-a raspuns la primele apeluri si am stabilit o intalnire de 1 ora/2 numere  pentru dupamasa la bine cunoscuta pensiune de pe Rebreanu. Intre telefon si intalnire am dat cuvenitul sms de confirmare la care am primit si raspuns. Pana aici toate bune si frumoase si imi zic " Ai calcat in ceva, te-a lovit norocul, fata frumoasa, cu review-uri bune, programare din prima" Realitatea nu-i chiar asa din pacate. Am ajuns la locatie, telefon pentru a afla numarul camerei si am purces sa intalnesc printesa. Dar cand colo ce sa vezi, desi pozele sunt reala, printesa e de gheata: conversatie de bun simt dar sumara, cuvinte scoase cu clestele. A trebuit sa o intreb unde imi pun hainele, cand vrea banii (evident la inceput), de unde iau prosop, de un pahar de apa nici vorba. Dupa dusul de rigoare trecem la actiune: ON fara artificii, fara atentie la zonele adiacenta,a folosit destul de mult mana, nota acordata: 7. Fac o inspectie la pasarica, epilata corespunzator, curata frumos mirosiatoare asa ca am atacat savarina, dar cand sa bag degetul "halt, nu se poate" Noroc ca a fost discret gestul ca altfel cred ca imi pierea cheful. Trecem la NP si o doresc in pozitia Lotus, dar din pacate nu am fost inteles sau nu m-am pacut eu inteles asa ca a rezultat in LOT cu comentarii sa ma mut ca da cu capul de marginea patului. FK a fost OK,timid si neintretinut. Finalizat cu glorie in balonas (DUREX), fuga la dus si  trecem la o mica poveste. Parca atmosfera s-a mai destins asa ca incercam nr. 2. UN FK din nou timid, ON la fel ca nr. 1 punem balonasul si sa trecem la actiune: incercam un umeri/craci dar nu se poate datorita pozitiei domnisoarei care vrea sa stea cu spatele curbat sprijinita de marginea patului. OK, hai sa trecem la un misionar unde am reusti sa dau cu capul de marginea patului. Schimbam in Spoons si pe urma in Doggy style si pe urma am vrut sa o pun pe burta dar nu ii place asa ca am continuat pana cand veche mea ruptura musculara m-a dovedit si am facut un carcel, asa ca nr. 2 a fost fara finalizare. Nota acordata 7/8.

Printesa desi are un corp frumos si sani micuti dar placuti (cel putin mie) e pufoasa, la varsta ei carnea ar trebui sa fie tare, nu cred ca trece pe la sala si asta e un mare minus.

Per global nota acordata este 8 cu mentiunea ca este peste piata din Timisoara si profita de asta. Halatul a fost 200RON, in timpul luptelor m-a intrebat daca nu doresc o finalizare cu CIM ( adica in 50 RON). Una peste alta eu nu mai revin.

 

Sa auzim de bine !

  • Like 8
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...