Sari la conținut

0723505213 Andreea Stapana cu Asistenta.


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am cunoscut-o acum cativa ani,cans am revenit in tara pt.scurt timp,si am vrut sa vad si eu ce si cum.Fata de ce se gasea pe internet parea cea mai in bransa ca sa zic asa.aaAcum ca am revenit in tara de vreo saptamana tot sun dar nu raspunde nimeni,sau are tel.inchis. Daca nu ma insel,am vazut pe net poze care pareau dintr-o alta locatie.Din pacate nu reusesc sa dau de ele cate cautari am facut.

Link spre comentariu
  • Oras:EUROPA
  • Oras:EUROPA

Vorbiti la gramada si niciunul nu ia trecut pragul. Eu o stiu foarte bine pe aceasta doamna de pe vremea cand locuia in Giurgiului si o avea ca sclava pe Claudia , adica cea din primele poze.

Va da-ti doar cu parerea  si sincer regret pentru voi. Nu sunt genul care sa caut dominare insa aceasta femeie a fost ceva nou. Am avut o fantezie si am ramas si acum prieteni. Este deosebita, maritata,  copii........si nu cred ca e cazul sa mai discutam discutii.

Mi-am facut pomana cu voi si am sunat-o pe numarul personal ca sa va dau detalii si sa va linistesc.

Una dintre cauzele pentru care nu a mai aparaut a fost concediul. In plus s-a lovit de o groaza de neseriosi si  a renuntat la activitatea din Doamna Ghica.

Pentru moment o puteti gasi pe JASMINE cu nick TOMVICTORIA..

Incepand cu data de 7 jul va avea si anunt si cei seriosi o pot contacta.

Din partea mea tot respectul pentru aceasta doamna.

 

Concluzia este ca discutiile lungi sunt moartea pasiunii.

 

Bafta multa

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:EUROPA
  • Oras:EUROPA

Sall all ,

Azi am avut placuta surpriza de a vorbi cu Andreea pe mess. Printre altele am primit niste poze noi de la ea cat si acceptul ca sa le postez ptr o mai buna informare. Incepand de luni o gasiti tot in Dna Ghica.

post-76236-0-65275800-1373030601_thumb.jpgpost-76236-0-85975300-1373030738_thumb.jpgpost-76236-0-10244000-1373030794_thumb.jpgpost-76236-0-58229200-1373030879_thumb.jpgpost-76236-0-63738700-1373031013_thumb.jpg

 

Bafta

 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Saptamana trecuta am fost si eu la aceasta milf,se apropie de 50 dar se pastreaza bine. Am negociat cu ea si posibilitatea de a face sex dar nu ne-am inteles la pret si a ramas ca-mi face foot-job la final. Tipa e comunicativa, dispusa sa-si multumeasca clientul, asta poate si pentru ca-si da seama ca varsta e un dezavantaj pentru ea. Am platit 150 de lei, la inceput, nu mi-a cerut ea dar asa am crezut c-o motivez. Sedinta a decurs bine pana la final cand trebuia sa-mi faca foot-jobul. Ma adusese in culmea extazului cand am rugat-o sa-si dea jos cizmele, nu a vrut si a continuat incaltata in cizme dovevedind o dexteritate remarcabila facandu-ma sa ejaculez in forta. La final m-a pus sa sterg sperma de pe cizme cu servetele umede. Tipa merita 9 pentru sedinta, 7 pentru aspect si 7 pentru locatie. O recomand celor ce au fantezii cu femei mature !

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Berceni sect 4
  • Oras:Berceni sect 4
200 L ora
STAPANA Andreea ofera sedinte de dominare, uro, penetrare, feminizare, poze reale, conf. web dilia_70 detin studio, instrumente, seriozitate curatenie, discretie, la sedinte participa si asistenta (10-21), 29 Jul 13:53

 

post-115308-0-06125400-1406635417_thumb.jpg

post-115308-0-88779600-1406635442_thumb.jpg

post-115308-0-31537800-1406635455_thumb.jpg

post-115308-0-15476600-1406635467_thumb.jpg

post-115308-0-16299700-1406635482_thumb.jpg

post-115308-0-28402500-1406635498_thumb.jpg

post-115308-0-61622200-1406635518_thumb.jpg

post-115308-0-43764600-1406635532_thumb.jpg

post-115308-0-03922200-1406635546_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ultima data am fost prin iunie . Sedinta interesanta costumata bine in piele latex cizme lungi rosii peste genunchi cu asistenta si ea echipata corespunzator .de data asta a recurs ca asistenta sa ma penetreze si ea sa conduca sedinta sa priveasca si sa ordone ostilitatile

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator ciprian70
Reputație: 0

Salut! In urma cu vre-o saptamana m-am hotarat sa fac o vizita acestei frumoase Doamne.Sunat,programat.Ajuns in locatie,am fost invitat sa iau loc pe canapea.Incepem dialogul.Stabilim impreuna tipul de dominare,fanteziile mele etc(am cerut soft ). Dupa terminarea dialogului 'Stapana' isi intra in rol.

Legat cu zgarda ca pe un caine am fost obligat sa ma plimb dupa ea prin camera lingandu-i cizmele,urmeaza legrea de crucea aceea care o stiti cu totii din poze(putini dintre noi o stim real).A urmat o biciuire soft(zice EA).M-a batut cu biciul pe tot corpul cat a putut de tare,norocul meu ca inainte cu o zi fusesem antrenat de Dulcica Amada,o doamna foarte puternica.A schimbat biciurile,a luat o nuia din piele si mi-a tras-o sa ma invat minte de fanteziile mele.Am fost pleznit in talpi la palme,peste organe.In timp ce ma pedepsea imi spunea ca am mare noroc ca ma invinetesc repede si de aceea nu ma poate atinge mai tare(eu cerusem sa nu imi lase urme pe corp).Dupa crucificare urmeaza o alta experienta placuta si destul de dureroasa.Am fost legat cu banda adeziva,cu mainile in sus de acel lant de il are agatat de tavan.A urmat iar o biciuire soft,dar foarte dureroasa pe tot corpul.Tremuram tot de durere si de usturime,fapt care pe ea cred ca o incita foarte tare.Dupa ce s-a plictisit sa ma loveasca cu tot arsenalul ei a trecut la dezlegarea mea.La cat de mult m-am zbatut in lanturile acelea banda adeziva si-a facut treaba foarte bine si nu se mai putea desface.A plecat dupa o foarfeca,foarfeca nu a gasit.A mers la bucatarie si s-a intors de acolo cu un cutit de parca era sabia lu' Stefan cel Mare.Eu legat atarnat de tavan,ea cu sabia in mana ma intraba:ce sa fac? sa iti tai pula sau sa iti tai legaturile de la maini.Dupa o usoara amenintare cu sabia pe la pula mea trece si imi taie legaturile de la maini.Urmeaza iar o plimbare cu lesa,lins cizme etc.La sfarsit ma pune sa imi fac o laba temeinica si sa o privesc in ochi,timp in care ea tragea de zgarda de parca eu vroiam sa fug dupa 'pisici'.

La sfarsit 'Stapana' isi iese din rol,devine umana si civilizata.Ma invita politicos sa iau loc pe caneapea,ma intreaba cu ce vreau sa ma serveasca sa beau.Aprind o tigare,facem schimb de impresii.Nu imi pot imagina cum un om poate fi asa schimbator....foarte civilizata,fina,apoi foarte dura si vulgara si invers.Totul intr-un timp relativ scurt.

Urmeaza notele.

Locatie- 7

Curatenie-5(nota de trecere,dar e destul de murdara mocheta de pe jos)

Comportare ca OM- 10 cu plus

Aspect fizic- foarte frumoasa in ciuda faptului ca este trecuta de 40ani

Prestatie- greu sa dau o nota pt ca nu ma pricep la dominare,dar pt faptul ca inca sunt viu ii dau un 10 cu plus.

As mai incerca dominare de genul acesta,dar imi este frica.Probabil ca din cauza unora care isi doresc bate in cap,sabii,pumni,bataie golaneasca,stapanele nu mai pot face diferenta intre soft si hard.

Ma adresez celor ce isi doresc dominare hard....fratilor,cereti soft!!!

Ii multumesc Stapanei Andreea ca a fost destul de miloasa cu 'sclavul ei preferat' si l-a lasat inca in viata.De revenit as mai reveni,dar nu cred ca ar putea cobora nivelul softului.

Domnilor va salut cu respect si ne auzim dupa o alta experienta.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
×
×
  • Creează nouă...