Sari la conținut

0723505213 Andreea Stapana cu Asistenta.


Postări Recomandate

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

salutare!

uite ca am decis sa scriu si eu despre Doamna. ma incita foarte tare chestia asta cu stapanaele si am hotarat, dupa o raita prin site ca e oportun sa merg.

am sunat, am stabilit ora, mi a dat indicatiile pt locatie si am ajuns.

desi zona este perfierica, surpriza la vederea doamnei a fost una foarte placuta. era chiar doamna din poze. am intrat, m a invitat pe canapea sa i spun cam ce mi doresc: am soft, fara semen, orientat catre erotism. am mers la dus (baia foarte curate, prosop curat, accesorii), dupa care am inceput sedinta. am intins prosopul pe pat (nota 10 pt igiena) si m a poftit in genunchi spre ea. primul ordin a fost sa o ling pe picioare - zis si facut - apoi incet-incet m a directionat intre picioare, dar fara sa se lase descoperita. a trebuit sa forez cu limba dupa labiile Doamnei...am ajuns pana la urma unde trebuia. s a pus in pat, eu in genunchi in fata ei si am lins-o pana mi s a uscat gatul :sweaty. ii place sa o asculti cu atat mai mult cu cat ii faci bine ce i faci. a schimbat mai multe pozitii, imi vorbea vulgar...m a legat si de X.....excitatie maxima....iar am lins-o pe picioare (imbracata in latex si cizme lungi), pe cur, annilingus, cunnilingus....m a penetrat cu un dildo, dar sunt cam virgin :iagree..am supt labiile sa ma hidratez in gura....ce mai....o experienta foarte tare...am mai fost si la alte asa-zise stapane, dar nu prea au habar (cele la care am fost anterior). cand am terminat sedinta ne am asezat din nou pe pata/scaun, am mai vorbit, dus, imbracat si plecat.....dupa care am mai fost de doua ori, utlima data acum 2 saptamani....si o sa mai merg.

este o Doamna deosebita, frumoasa, curate, respectuoasa si, zic eu, stie ce face.

note:

locatie/zona 7-8

locatie interior - camera 8 (mocheta f uzata, patul cam lasat)

atitudine - 10

fizic - 10 (pt varsta ei); are super-sani

igiena curatenie  - 10

dotari laborator - 9

 

concluzie: recomand fara reserve; eu sigur mai merg.

cu bine!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Telegrafic :

Locatie - Giurgiului-Persani ( posibil fosta locatie ), ap. curat, baia nu am folosit-o.Nota 8

Stapana interesanta, amabila, inteligenta, cu experienta.

Asistenta tacuta, executa ordine,supusa,placuta, nu te lasa sa o pipai pe sani.

Executat cunni-anni,(asistenta are un cur delicios),ambele foarte curate, strapon, ceara.Nota 8 ( doar Nadia Comaneci a luat 10 :D)

Per total, o experienta interesanta, dar nu memorabila.

Achitat 200 lei- 1 finalizare prin laba proprie.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...