Sari la conținut

0723505213 Andreea Stapana cu Asistenta.


Postări Recomandate

Salutare tuturor,dupa cativa ani lipsa.

Revin cu o noua recenzie dupa doua noi experiente,ambele cu Stapana Andreea si una din ele cu Andreea si asistenta.

Notele le dau de la inceput pentru ca poate nu aveti chef sa cititi tot ce scriu eu aici.

Stapana Andreea de data asta il merita pe 10

Asistenta mai mult de 9 nu poate primi pt ca nu m-a lasat sa o ling si nici oral nu mi-a facut.

Prima experienta a fost doar in compania Andreei,experienta fierbinte deoarece aflandu-se in locatie noua pentru mine si cu multe imbunatatiri fata de ce avea in locatia de pe Giurgiului.

Sedinta a inceput la o bere in locatia Andreei,bere pe care am consumato doar eu pentru alungarea inhibitiilor si prindere de curaj.

Ea(Andreea)care e foarte interesata sa isi castige clienti s-a purtat extraordinar de fin,asta in urma fostei mele recenzii in care m-am plans ca m-a batut ca pe "covor".probabil ca unora dintre voi va place mai dur,dar eu ca nou venit in aceste experiente BDSM am simtit "furtuna".

Dupa bere am primit niste papuci si  invitat la dus,dusul curat,prosoape noi,geluri de dus de toate felurile,apa fiarta si rece la discretie.

Sedinta va inchipuiti cum a decurs dupa nota primita de Andreea,ce va mai pot spune e ca si eu am primit un 10 de la Andreea pentru ca am fost ascultator.

Dupa sedinta,sedinta care a durat cam 1,5h ,am fost iar invitat la dus.Facut dus,apoi invitat la o tigare si schimburi de impresii,timp in care mie mi se sculase iar.

Inainte de plecare am fos invitat de Andreea sa vad ce pregateste Ea pentru noi in mansarda casei ei.

Are cusca,X care se poate ridica cu macaraua,roata care chiar se invarte,ham de futut si multe altele printre care si cate ceva pentru doritorii de electro-sex.

De data asta am fost primit si servit exemplar fara sa mai am clipe de nesiguranta alaturi de Ea.

A doua experienta,fiind in compania a doua femei m-a facut sa nici nu simt cand au trecut 2h pline doar sedinta fara bere si tigari.

Ca si Andreea,asistenta(Corina) foarte curata si ingrijita,m-a facut sa imi doresc dragostea ei muscandu-ma senzual de urechi,de buze timp in care Andreea se ocupa de restul corpului meu ramas liber.Sedinta a durat destul de mult,eu nesimtind trecerea timpului.

In clipele cand ii simti respiratia Corinei si Andreea se ocupa de restul din tine te face sa te simti "Mascul Feroce" chiar daca esti bine legat si supus.

Atitudine de nota 10 pentru amandoua contrar celor spuse de altiii ca ar fi fitoate si vorbesc mult.Cine stie sa se poarte cu ele cu siguranta ca va avea parte de comportare exemplara din partea lor. Ce pot spune eu e ca Andreea m-a facut sa am visuri erotice cu Ea,pacat ca Ea nu accepta sex de niciun fel,nici limbi nu m-a lasat sa-i dau.

Bravo fetelor!

Toate bune si frumoase, numai ca ai omis un mic amanunt: cu cate sute de lei ti-a fost mai usor buzunarul cand ai plecat de la acest duo de vis al dominarii.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Salutare tuturor,dupa cativa ani lipsa.

Revin cu o noua recenzie dupa doua noi experiente,ambele cu Stapana Andreea si una din ele cu Andreea si asistenta.

Notele le dau de la inceput pentru ca poate nu aveti chef sa cititi tot ce scriu eu aici.

Stapana Andreea de data asta il merita pe 10

Asistenta mai mult de 9 nu poate primi pt ca nu m-a lasat sa o ling si nici oral nu mi-a facut.

Prima experienta a fost doar in compania Andreei,experienta fierbinte deoarece aflandu-se in locatie noua pentru mine si cu multe imbunatatiri fata de ce avea in locatia de pe Giurgiului.

Sedinta a inceput la o bere in locatia Andreei,bere pe care am consumato doar eu pentru alungarea inhibitiilor si prindere de curaj.

Ea(Andreea)care e foarte interesata sa isi castige clienti s-a purtat extraordinar de fin,asta in urma fostei mele recenzii in care m-am plans ca m-a batut ca pe "covor".probabil ca unora dintre voi va place mai dur,dar eu ca nou venit in aceste experiente BDSM am simtit "furtuna".

Dupa bere am primit niste papuci si invitat la dus,dusul curat,prosoape noi,geluri de dus de toate felurile,apa fiarta si rece la discretie.

Sedinta va inchipuiti cum a decurs dupa nota primita de Andreea,ce va mai pot spune e ca si eu am primit un 10 de la Andreea pentru ca am fost ascultator.

Dupa sedinta,sedinta care a durat cam 1,5h ,am fost iar invitat la dus.Facut dus,apoi invitat la o tigare si schimburi de impresii,timp in care mie mi se sculase iar.

Inainte de plecare am fos invitat de Andreea sa vad ce pregateste Ea pentru noi in mansarda casei ei.

Are cusca,X care se poate ridica cu macaraua,roata care chiar se invarte,ham de futut si multe altele printre care si cate ceva pentru doritorii de electro-sex.

De data asta am fost primit si servit exemplar fara sa mai am clipe de nesiguranta alaturi de Ea.

A doua experienta,fiind in compania a doua femei m-a facut sa nici nu simt cand au trecut 2h pline doar sedinta fara bere si tigari.

Ca si Andreea,asistenta(Corina) foarte curata si ingrijita,m-a facut sa imi doresc dragostea ei muscandu-ma senzual de urechi,de buze timp in care Andreea se ocupa de restul corpului meu ramas liber.Sedinta a durat destul de mult,eu nesimtind trecerea timpului.

In clipele cand ii simti respiratia Corinei si Andreea se ocupa de restul din tine te face sa te simti "Mascul Feroce" chiar daca esti bine legat si supus.

Atitudine de nota 10 pentru amandoua contrar celor spuse de altiii ca ar fi fitoate si vorbesc mult.Cine stie sa se poarte cu ele cu siguranta ca va avea parte de comportare exemplara din partea lor. Ce pot spune eu e ca Andreea m-a facut sa am visuri erotice cu Ea,pacat ca Ea nu accepta sex de niciun fel,nici limbi nu m-a lasat sa-i dau.

Bravo fetelor!

Tatutzu, mai sus zici ca asistenta nu te a lăsat sa o lingi.

Nici Andrea !?

Link spre comentariu
Vizitator ciprian70
Reputație: 0

Toate bune si frumoase, numai ca ai omis un mic amanunt: cu cate sute de lei ti-a fost mai usor buzunarul cand ai plecat de la acest duo de vis al dominarii.

200 prima experienta si 300 a doua

Link spre comentariu

200 prima experienta si 300 a doua

Mersi pentru raspuns. Ce sa zic... Raportul pret-calitatea produsului oferit mi se pare de un super bun simt. Daca si durata sedintelor a fost aia pe care o spui, atunci chiar ca m-as baga si eu o tura cu ambele. Ca prea mi-am luat tepe pe banda rulanta.

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Stapana Andreea ofer sedinte de dominare hard si soft, sedintele au loc in studio-ul meu personal care este utilat cu ustensile si dispozitiv  pentru suspendat, cusca, roata, etc....... . Accept cunnilingus, anilingus si ofer cbt, footfetish, spanking, facesitting, face-slaping, trampling, ballbusting, roll-play, feminizare, ceruire.

 La sedinte participa si asistenta mea

Tributul pentru o sedinta de dominare este 250 ron / 1.15 min

 Tributul pentru o sedinta de dominare cu Stapana si asistenta 300 ron / 1.15 min........ 200 ron / 45 min

Exclus sexul cu Stapana Andreea

Ofer si cer discretie si igena maxima

Program de luni pana sambata intre orele 10 / 23 asistenta disponibila intre 12 / 23

Programarile se fac cu o ora inainte la nr. 0723505213

Locatie Bulevardul Pache Protopopescu / langa Pro TV

post-166404-0-43788300-1524838982_thumb.jpg

post-166404-0-94130000-1524838989_thumb.jpg

post-166404-0-05428200-1524839008_thumb.jpg

post-166404-0-74949900-1524839169_thumb.jpg

post-166404-0-55825200-1524839287_thumb.jpg

post-166404-0-04326000-1524839306_thumb.jpg

post-166404-0-76107400-1524839314_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...