Sari la conținut

Aida 0747604802


alexgama

Postări Recomandate

  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Acum ca s-a terminat perioada concediilor mi-am zis ca nu mi-ar prinde rau o experienta cu o fata noua , asa ca zis si facut , sa trecem la treba….

Recunosc ca nu mai sunt la varsta la care sa agat fete prin cluburi si baruri , totusi printr-o intamplare am cunoscut o fata cu totul deosebita din toate punctele de vedere . Nu ne-am vazut decat de cateva ori si poate ca nu o sa-I fac astazi o recenzie pe masura calitatilor ei , totusi am sa incerc sa va descriu cat de cat despre ce este vorba .

Fata se numeste Aida are numarul de tel mentionat in titlu , este chiar incepatoare in acest domeniu , cca 25 de ani , are o prezenta fizica care te face sa o remarci imediat  , blonda ,tenul alb si fin , cateva tatuaje destul de discrete ,  inaltime cca 180 , bine facuta pentru inaltimea ei , niste ochi superbi…mari… , hmmm…. si un zambet irezistibil . Are o voce foarte senzuala , e o placere sa o asculti , foarte spirituala , poate un pic prea spirituala , are un umor foarte subtil , parca imi aduce aminte de Silvia… , marea majoritate stiti ce vreau sa spun….

Fata nu are locatie , a fost mai dificil sa o conving ca e in regula la o pensiune , nu prea stia cum e cu pensiunile , asa cum v-am spus , nu a mai activat in domeniul asta pana acum .

Acum despre prestatie ce sa va spun , tineretea ei isi spune cuvantul , este lipicioasa si pucioasa , ar fi si pacat sa nu fie asa la ce buze frumoase si senzuale are , trebuie sa fi bine antrenat ca sa-i faci fata cand se dazlantuie ( recunosc ca sunt cam deficitar la capitolul asta ) , eu de obicei cautam fete mai docile numai ca de data asta a fost cu totul altceva , are vointa si-ti impune un ritm pe care n-ai sa-l uiti prea curand , febra musculara cu care m-am ales mi-a amintit de ea o saptamana intreaga , si gemetele ei…. , pe alea le mai aud si acum… in vis….

Fata presteaza oral , pana la urma si cu finalizare , normal protejat binenteles , pentru mine a fost mai mult decat suficient , toate astea asezonate cu gemetele si sunetele pe care le scoate m-au facut sa-mi para rau de anul de nastere din buletinul meu….

Deocamdata cam asta ar fi de spus , oricum fata promite mult , singura problema este ca nu accepta decat barbati peste 35 de ani.... , acum vedeti si voi ce varsta declarati , ce-l putin eu asa am dedus din discutiile noastre .

Poate ca este prea timida si discreta , insa odata gasita calea de comunicare si increderea necesara chiar trebuie sa-i faci fata...

in spiritul unei recenzii cat de cat :

Atitudine 9 ( un pic retinuta la inceput )

Voce... pe mine ma atrage rau de tot , nu stiu ce am....

Oral 9 , pentru ca m-a chinuit un pic pana sa accepte CIM

Normal 10 ... zic eu un din pasaricile pe care le ti minte

Curatenie , mirosuri ... nu e cazul... poate la inceput i-am recomandat sa nu mai foloseasca parfum... mirosea prea frumos... dar periculos

Cadoul 200 ...

Cam atat deocamdata  ,

Cu respect , :hihat

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator elvisxxx80
Reputație: 0

Vin si eu cu o completare..la ce recenzie ne-a lasat colegul mai sus trebuie sa avem grija cum ne comportam cu ea sa nu o speriem adica sa o facem sa ramana cat mai mult in peisaj prin comportamentul nostru si prin recenzii exacte despre ea, multumesc!

Link spre comentariu

...frumoasa descriere i-ai făcut , dar ai omis sa adaugi lucruri elementare

E frumușica , dar are 85-90 de kg.

Miroase frumos , dar a ieftin

Geme frumos , dar fals

O suge alert , dar o suge prost

Se pierd 4 cm de pula in pizda , la câta pizda de grasa are

150 de lei ea + 50 camera

Orașul este in care activează este curtea de ARGES

De revenit ? Nici !

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Am cunoscut.o si eu pe Aida recent si in cele ce urmeaza, o sa fac o mica descriere, despre cum s.au desfasurat lucrurile.

Am contactat.o pe whatsapp,,pentru ca degeaba am sunat.o pe telefon,,ca era inchis!!!...am crezut initial ca e "teapa", dar cu toate astea,,citisem recenzia domnului Alexgaman si eram asa, intr.o oarecare dilema.

Problema in final, a fost cu cartela de telefon si din spusele ei, o sa se rezolve.

Deci,i.am lasat mesaj pe wattsapp, m.am prezentat, i.am spus de unde am numarul si am primit raspuns imediat. Mi.a spus ca nu e din Pitesti, vine mai rar,,este din C de Ag.

I.am spus ca vreau sa o cunosc, ghinionul meu a fost ca trebuia sa plece chiar atunci in C de Ag!...i.am spus ca nu e probl,,pot veni si in C de Ag.

Am stabilit sa ne intalnim in C de Ag, la o ora mai tarzie., ea mi.a specificat clar, ca daca ma deplasez, tariful este 150 ora.,,asa,,daca era in Pitesti, cerea 200.

 

Servicii, oral si normal, oral cu cim, accepta saruturi,,asta in fct de igiena si de client.

Mi.a spus clar ca nu se intalneste decat cu oameni ok si seriosi.

 

Locatia...la o pensiune in c.de ag

Aspectul fetei...fata e frumusica, ochi albastri parca,,blonda,,sani marisori, inaltime cam 1.72-1.74, curata, singura problema este ca are cateva kg in plus...

Acum, depinde de fiecare, daca deranjeaza acest lucru sau nu.

 

Prestatie...oral bun, fara prez, face cum ii spui, chiar nu comenteaza nimic, normal bun,,se implica si ea, geme frumos, eu am simtit ca ii placea si ei., m.a lasat sa o si sarut, deci face cam tot, in afara de anal.

Oral cu CIM,,la final, ea stand in fata mea, savurand si ultima picatura...asta mi.a placut!

 

Note nu mai dau,,ca vb unui coleg...notele depind si de persoana,,daca acea persoana,,a mai vazut sau nu fete in viata lui!!!

 

In final,,pot spune ca am fost multumit, se comporta frumos, are o atitudine ok, e serioasa, singura problema, repet, snt acele kg in plus,,pe mine unul m.a deranjat, dar nu asa de mult, daca era slim, cu siguranta era in top!!!

 

De vizitat...cred ca da, datorita seriozitatii ei,,implicarii si faptul ca face CIM.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Si eu am fost atras de serviciile pe care le presteaza Aida , asa ca am instalat whatsapp si dai mesaje

Initial mi sa parut aiurea chestia asta dar pana la urma a fost de bine.

Am stabilit o intanlire zilele trecute , am fost la o pensiune , si ne am vazut direct acolo. Eu mai citisem ca fata are ceva kg in plus dar am vazut 2 colegi care spuneau ca e acceptabil asa ca stiam la ce sa ma astept , totusi la inceput era sa renunt , e destul de masiva totusi draguta la fata si mai ales vorbeste frumos si placut. Chiar daca eu puteam sa ma ascund efectiv dupa ea am hotarat sa ramanem mai ales ca a zis ca face oral cu CIM .

Cum spunea si altcineva , daca nu esti prea dotat la scularie se cam pierde din actiune la normal asa ca am insistat mai mult pe oral unde nu pot sa zic ca nu a fost bine dar nici ceva deosebit. Aida se implica destul de bine geme frumos , am incercat diferite pozitii pt ca nu prea aveam acces la pasarica , chiar se straduieste sa faca treaba buna. Am incercat si cu ea deasupra dar ma cam pierdeam pe sub ea asa ca daca nu aveti un fizic mai impozant nu incercati asa ceva.

La finalizarea cu cim chiar nu se grabeste si dupa ce am ejaculat in gura ei tot a mai tinut-o un minut acolo , eu am crezut ca face si cu inghitire , era ceva , dar nu a fost cazul. Am intrebat si de analingus a zis ca ea nu face decat colega ei Alexa , in sfarsit una peste alta nu a fost rau poate mai apelez la ea mai ales daca mai slabeste cateva kg.

Revin la modalitatea de contact pe whatsapp , nu stiu de unde a avut ideea asta geniala dar e de bine , efectiv nu am auzit telefon sunand , chiar voi incuraja acest tip de comunicare , eu nu ii vad dezavantajele decat ca trebuie sa ai un tel mai bun.

Pentru notare ce sa zic poate un 9 pentru atitudine si bunavointa , sex normal 7, sex oral sigur un 9 , aspect fizic 5 , dar asta dupa gusturile mele .

Cadoul 150 pensiunea 50

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Vreau sa va anunt ca începând de astazi,activez si in Pitesti !!!

Va pup si va astept :-*

Buna Aida , cum te mai pot contacta ?

Am tot inervat pe whatsapp dar nu te-am prins ...

Link spre comentariu
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI
  • Telefon: alexgaman
  • Oras:PITESTI

Bunaaa.

Alexgama, am avut o perioada mai dificilă cu mutatul in Pitesti....poate din cauza aceasta nu m ai prins. Te astept pe whatssap pentru a discuta.

Te pup si te astept

Am sa te caut imediat ce am sa revin in oras ,  :bye

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Bunaaa.

Alexgama, am avut o perioada mai dificilă cu mutatul in Pitesti....poate din cauza aceasta nu m ai prins. Te astept pe whatssap pentru a discuta.

Te pup si te astept

deci modul de contactare este tot pe whatssap?

nu de alta dar nu functiona si abia acum am inteles motivul!

o zi buna  :flowers2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...