Sari la conținut

Aida 0747604802


alexgama

Postări Recomandate

  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti
  • Telefon: mishu69xxx
  • Oras:Pites.ti

Buna seara pretenari futaciosi !

 

Acum 2 zile mi-am propus si am reusit sa ma intalnesc cu domnisoara Aida. Mentionez ca mereu cand ii pronunt numele ma gandesc la celebra opera de Verdi. In fine,,, Am vorbit sa ne vedem la miez de noapte si sa mergem la mine. Fata a fost punctuala si cand a ajuns, am fost placut surprins de modul cum arata. Era aproape cat mine de inalta si cu forme bine conturate, putin mai solida, nu grasa.

Am ajuns la mine, a facut dus, dupa care am trecut la fapte. A fost o repriza de FK-uri si apoi m-a pus pe spate si a facut un oral neprotejat foarte bun. Apoi am trecut la normal in diferite pozitii, pana m-a stors de forte.

 

Note:

GFE: 10 (e comunicativa, prompta la mesaje pe whatsapp)

Aspect: 8.5 la fizic (putin solida) si 10 la fata (este frumoasa) = 9.25 media

Oral: 10 (cu cim) 

Normal: 10 (e stramta, geme si ii place)

 

Tariful a fost o idee cam piperat, dar a meritat, data viitoare poate imi face un discount, ca salariile nu sunt la toti mari  :pope

 

De revenit, cel mai probabil, DA.

 

:atm

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Pitesti
  • Oras:Pitesti

..Ok te-am pupat..Asta e..Am citit cateva lucruri frumoase despre tine si imi facu-sem o imagine frumoasa in minte cu tn..Oricum iti doresc numai bn.

..Poate imi recomanzi si mie vreo prietena de-a ta pt o cura mai indelungata de oral sanatos si in siguranta..
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...