Sari la conținut

Raysa - 0742316983 / YM: raysa_90


Vizitator old_nr7

Postări Recomandate

  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

 Locatia era intr-o casa pe langa mall-ul Atrium. Sani lasati... larga. A doua oara nu am reusit sa finalizez. Din punctul meu de vedere nu prea merita.

 

salut petre si bun gasit pe forum.

Asteptam recenzia detaliata

ms anticipat

:wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home

Raya in poza asta

 

 

Am impresia ca e cineva la geam :))) (pestele:)), pangasius ??)

 

Voie buna!!!

ceao.salutari tuturor ,special pt tudor21-tot respectul pentru contributia ta semnificativa la forum,apreciez ca imi vizionezi pozele cu atata atentie,dar ai grija ca arunci cu noroi in munca mea...ai doar impresia ca e cineva la geam,cred ca sunt o pereche de cizme,de dama cu siguranta...,si daca tot venii vorba,nu detinem pangasius sau alte specii...nu ne plac.nu avem nici acvariu,ca ne mutam si se sparge...scuze daca am fost off topic.

Link spre comentariu
  • Oras:home
  • Oras:home

 Locatia era intr-o casa pe langa mall-ul Atrium. Sani lasati... larga. A doua oara nu am reusit sa finalizez. Din punctul meu de vedere nu prea merita.

Buna Petre,merci de recenzie oricum...am doar o nelamurire,in rest nu comentez...daca ai fost la Mira acum un an jumate si la mine cel mai recent in septembrie anu trecut-in octombrie neam mutat-cum de postezi cu asa mare intarziere?in rest numai bine ,va pup

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

le recomand pe amandoau sunt de gasca si te simti bine cu ele

Daca tot le recomanzi inseamna ca le-ai vizitat deci te rogam sa revii cu o recenzie. In cazul in care nu revii, se va considera reclama si nu vei avea decat de suferit. Pentru a face o recenzie, gasesti regulament in semnatura mea. Multumesc.

Link spre comentariu
  • Oras:deva
  • Oras:deva

salut

am fost si eu pe la raysa acum cativa ani (vreo 3)pe vremea can avea locatia in vlaicu

cautam sa am o experienta uro si pana la urma am gasito pe ea,dupa ce am vorbit de mai multe ori cu ea,am hoatart sa incerc

i-am dat limbi apoi am trecut la partea cu uro, totul a fost ok

cat despre tarif atuncia a fost 250 ron,aproximativ jumatate de ora timpul petrecut efectiv cu ea

sincer as mai merge la ea dar nu mai satu in arad

Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salutare tuturor!

Chiar am fost la Raysa si-i musai sa va spun cum fu.

Raysa este o fata interesanta, cred ca daca ai sta mai mult timp cu ea ti-ai da seama de multe lucruri la care nu te gindeai inainte.

Deci: am sunat, facut programarea in 30 minute, m-a intrebat daca stiu tarifele, i-am spus ca da insa poate sa mi le mai spuna o data, cred ca am ajuns cu ceva mai repede, mi-a spus sa sun cind ajung in zona benzinariei de pe fosta Armatei Rosii, m-a ghidat ca un bun GPS pina la bloc si iata-ma sus.

Aici le-am intilnit pe amindoua (Mira si Raysa), am stat putin de vorba, hotarindu-ma asupra Raysei ( de fapt eu o vroiam de acasa...). Ryasa, din punctul meu de vedere, arata apetisant, ca o Dulcinee (pentru cei care cunosc). Ai vrea sa o infuleci bucata cu bucata...! A propos, Mira pare mai inocenta si mai dragalasa in realitate decit in poze...

Apoi am trecut in dormitor. Eu eram spalat de acasa, Raysa a zis ca e ok, in schimb ea a vizitat dusul. Am rugat-o sa imbrace costumatia rosie din pozele postate de ea, s-a conformat; arata superb in rosu! Am intrebat-o ce face si ce nu, nu face anal, face CIM insa pentru 50 lei in plus, saruta clientii in functie de cum arata, igiena lor (banuiesc). Ne-am intins in pat si am inceput sa ne pupam, sarutam, imbratisam...intr-un cuvint, ne-am incalzit. Raysa este o femeie bine facuta, eram tot mai tare pe masura ce o atingeam, am coborit catre sini, apoi am sarutat-o de-a lungul piciorului. Mi-a placut foarte mult sa o pup si mingii pe picioare, apoi ea a zis sa imi dau jos pantalonii. A inceput sa se joace cu penisul meu, arata al naibii de excitatnt cu el in preajma fetei, l-a supt si lins bine, apoi am intrat eu din nou intre picioarele ei pentru un sex oral. Pasarica ei pufoasa era uda bine, iti era mai mare dragul sa o dezmierzi cu limba, sa ii sugi clitorisul si sa o penetrezi (tot cu limba).

Apoi am pus prezervativul si am inceput un scurt frecus al penisului de pasarica, apoi penetrare in pozitia misionarului. Excitanta priveliste! Geme, e cooperanta, am schimat apoi din lateral, ea peste mine cu fata la mine (aici m-a cam innebunit, s-a miscat fantastic si cred (sper) ca i-a placut. Am intrebat-o cum vrea sa termin si a zis ca la ea pe fese. Am adoptat pozitia pe la spate si dupa citeva miscari de dute-vino, stimulat si de fundul ei apetisant, m-am terminat asa cum i-a fost dorinta. Am sters-o frumos, ca un domn ce sint (asta asa, ca mi-au murit laudatorii!), m-am sters si eu, m-am imbracat si am plecat.

Si acum notele:

Locatie: 9; usor de gasit, curata, insa punctul scazut este pentru faptul ca la un moment dat a fost foarte cald si am fost ud leoarca. Nu e vina ei, a fost ok, Doamne fereste, insa s-a ferit de vecini sa deschida fereastra si e de inteles.

Aspect : 9; este o femeie bine facuta, ai pe ce sa pui mina (ma excit si acum cind ma gindesc...), fatza placuta.

Igiena personala: 10; a mirosit ok, pasarica frumos epilata, frumos mirositoare, gust nemaipomenit.

GFE: 10; intilnirea cu ea a fost placuta.

Oral: 9; nu am insistat sa imi faca foarte mult, eu fiind interesat mai mult de pasarica ei; m-a intrebat la inceput daca vreau cu prezervativ sau fara si i-am raspuns ca sa faca asa cum crede ea; ideea era ca ea sa se simta confortabil din acest punct de vedere.

Normal: 9; eu zic ca ii place (prin faptul ca am simtit-o umeda), insa si daca a simulat, a facut-o exemplar si i-a convenit (sper, cred) sa schimbam pozitiile, participind si ea prin miscari si gemete la actiune. 

Tariful: 130 lei/numar (aprox 30 minute), o ora cred ca era 200 lei, iar cu amindoua parca 300 (insa nu bag mina in foc...).

Per total a fost ok, eu zic ca o voi mai vizita. Poate chiar pe amindoua...deodata...who knows!

P.S. Scuze pentru greselile gramaticale sau lipsa acordurilor (unde si daca ele exista). Am picat bac-ul (la romana) si...asta este..! Glumesc!

 


 

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:arad
  • Oras:arad

Salutare

 

Am fost si eu pe la cele doua

 

Eu am optat pt un normal si oral cu Raysa. Locatia este undeva pe langa Regia de apa intr-un bloc. Sincer nu am fost foarte multumit de locatie si mai ales de felul cum am fost primit. Intr-adevar era ora 12 dar ma asteptam sa ma primeasca macar inbracata normal tinand cont ca am sunat cu 30 min inainte. Fetele erau inbracate in haine de casa..... ceva haine largi pe ele. Cand le-am vazut mi-a cam trecut cheful dar daca tot am ajuns am si intrat. 150 lei a costat distractia. Merita incercata.... dar, doar o singura data..... mai ales daca esti satul de restu de pute din Arad...... cel putin eu unul nu mai trec pe acolo.... Apropo in realitate, in momentul de fata, sunt mai plinute decat in poze !!!

 

 

 

Tariful 150 RON pentru Raysa

 

Aspect fizic: 6  (grasuta, fund mare, burta mare, sani medii)

 

Locatia: Langa Regia de apa -  6

 

Oral -  9

 

Normal - 7

 

Atitudine - 7
 

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...