Sari la conținut

Daria,sunt noua in Ploiesti!!!!! 0724550578


Vizitator daryyya

Postări Recomandate

  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.
  • Oras:Buzau, Brasov, Munich.

ma bucur mult ca te ai simtit bine. Te pup ai grija de tine acolo. Kussen

Multam, si tu de tine...sa stii ca am reusit sa salvez camasa, pantalonii sunt inca dalmatieni 😂

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

O zi ploioasa.... Mânat de curiozitate de cand a aparut pe site, acum un an, m-am gandit sa o sun si sa-i fac o vizita. O sun pe la 19:30 imi spune  ca ma asteapta, imi mai spune meniul o data. Fac dus, ma imbrac si fug la ea. 20:30 ajung  in fata hostelului Viva, o sun din nou, imi spune camera unde e cazata, ajung , bat la usa si imi deschide un ingeras, facem cunostinta, imi  spune numele ei de scena Darya, ne asezam pe patul ei mare, mai stam la taclale  si dupa aia ma duc sa ma revigorez putin si revin in camera. Darya era goala cu sanii ei pufosi si superbi, asteptandu-ma in pat lungita. Mirosea asa bine, pielea era fina ca de bebelus, am inceput sa ne mangaiem, sa o sarut pe obraji, gat, sanii i-am luat in palme si i-am sarutat, am sarutat burtica ei, sa o frec cu un degete dupa aia cu 2 degete in pizda ei apaetisanta. Pune prezervativul, o suge , eu o mangai pe spate, fund, pizda. O opresc la un moment dat si ii spun sa se puna deasupra mea, ii sarut burtica si nu m-am putut abtine sa nu-i dau niste limbi la cat de bine mirosea, sper ca ia placut. Trecem la normal, dupa ce initial am vrut sa o facem cu ea deasupra, dat drumul in caciulita. Data viitoare incercam 69 si vreau  sa o i-au pe la spate, imaginea funduletului ei micut si apetisant inca persista in mintea mea

 

Note : 

 

Locatie : 8 - hostel Viva, camera curata, prosoape la baie, pat si oglinda mari

Aspect : 8 - frumoasa corp perfect, buze apetisante, sani mari

Oral  :  6 - o suge bine,dar cu prezervativ

Normal : 8 - se implica, geme .....

Atitudine : 8 - te face sa te simti bine, este sociabila, vorbareata ai ce discuta cu ea

FK - nu se saruta cu clientiii, chiar ma gandeam cand am plecat ce norocos o sa fie iubitul ei sa-i sarute buzele apetisante

Cadou : 100lei / 30min

 

O recomand! De revenit, sigur mai revin, ii multumesc pentru timpul acordat in compania ei, m-am simtit bine si sper ca si ea cu mine ...

Urmatoarea vizita ma gandeam de ziua ei poate mancam o feliuta de tort ;)

 

Tel : 0725464984

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:PeTron
  • Oras:PeTron

mie mia facut fara prezervativ si  nu pentru ca am cerut eu  insa e bine si cu prezervativ o fereste pe ea de infectiile bucale, micoze candidoze si asa mai departe cunosc o fata care facea fara insa dupa fiecare client facea gargara cu bicarbonat de sodiu , din punctul meu de vedere cel mai sigur e oralul protejat orcand poti contacta o balanita 

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

mie mia facut fara prezervativ si  nu pentru ca am cerut eu  insa e bine si cu prezervativ o fereste pe ea de infectiile bucale, micoze candidoze si asa mai departe cunosc o fata care facea fara insa dupa fiecare client facea gargara cu bicarbonat de sodiu , din punctul meu de vedere cel mai sigur e oralul protejat orcand poti contacta o balanita 

 

Si tu esti doctor? :-/

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Buna Daria ,

 

Locatia actuala (hostelul Viva) , este permanenta ? Sau urmeaza sa gasesti un loc mai discret (apartament/garsoniera) ?

o sa iau ceva un apartament. Pt mai multe intrebari va rog sa ma sunati. 0725464984
Link spre comentariu
Vizitator randomguy92
Reputație: 0

Salutare, confratilor. Am sunat ieri pe la ora 17:30 la nr afisat, am primit ocupat. M-am gandit ca o fi cu un client, asa ca ii dau un mesaj in care ii spun ca doresc o ora in companiei ei si ca poate sa ma contacteze cand e libera.

 

Ma suna in 30 de minute, o intreb pana la cat e disponibila (pana la ora 23:00) si o intreb de pret. Imi spune 200 lei pentru o ora si 2 finalizari, aprob si imi spune sa o sun cu 20 de minute inainte de a ajunge la ea. Pe la ora 19:00 ii dau un mesaj sa ii confirm ca ajung pe la ora 20:00. O sun cu 20 de minute inainte, imi spune ca mai trebuie sa astept ca e ocupata camera de colega ei, dupa imi spune ca e racita, o doare gatul de mult timp si daca vreau pot alege intrea ea si colega ei.

 

Ajung la locatie, o sun, intru in camera, mi-o prezinta pe colega ei Alisia (cred ca asa o chema, nu i-am retinut decat numele ei real, daca ala o fi), In fine, Alisia e o tipa miniona, 18 ani si 8 luni, 1.50-1.60m, fund micut si cu forme, sanisorii exact cat sa iti incapa in palma, si cu o pasarica atat de frageda…

 

Am inceput cu dus impreuna, atingeri,nebunii,dupa care mers in dormitor, oral protejat, dupa care actiunea de 30-40 minute, incercat cateva pozitii, se implica cat poate de mult. In doggy style am facut click, am dat ce am dat, m-am suit in picioare si am dat ca surdu in clopot de m-au trecut toate transpiratiile si mi-am dat drumul in pasarica ei stramta. O finalizare, dar buna.

 

Acum notele:

 

Aspect fata: 8-9 – miniona, are piercing in obraz si buric, este amabila,

 

Locatia: 6 – hostel Viva, zona la marginea orasului, camera okey-ish, oglinda in stanga patului pe sifonier, prosoape folosite, lipsa pahare curate pentru o servire la inceput si dupa, lipsa lubrifiant

 

Oral: 6 - cu incercat de DT, supt de oo(la cerere), se poate si mai bine

 

Normal: 6 – nu am facut click decat in doggy style

 

Anal: - nu am incercat, nu cred ca ar fi acceptat oricum

 

GFE: - 7-8 te face sa te simti bine, chiar daca nu prea am avut noi subiecte de discutie, trebuie sa ii spui ce sa faca (pentru mine e un plus)

 

Per total: o experienta de 8-9(e personal)

 

A meritat halatul (200RON)? DA, exact ce mi-am dorit, o fata miniona + ca am udat patul(sorry :bow )

 

Ma mai duc? Nu prea curand, am inteles ca pleaca si in Germania intr-o saptamana. Sexul per total a fost bun, nu spectaculos, greul il duci tu. Dupa ce o sa mai capete experienta, o sa o caut. Sper sa mai fie in bransa.

 

Va recomand? Celor care au o fantezie pentru fete minione, si celor care doresc sa isi aduca aminte de vremea liceului. Fata e la inceput de drum. Daca vreti sa aflati mai multe informatii, Darya e persoana pe care sa o cautati.

 

Alisia sper ca si tie ti-a placut intalnirea de aseara si nu a fost numai durere, esti o tipa super, multumesc pentru clipele minunate.

 

Darya, insanatosire grabnica, sper sa iti revii cat mai repede sa petrec timpul si in compania ta.

 

Pe final ce sa zic…sa aveti spor!  :atm 

Link spre comentariu

Salutare, confratilor. Am sunat ieri pe la ora 17:30 la nr afisat, am primit ocupat. M-am gandit ca o fi cu un client, asa ca ii dau un mesaj in care ii spun ca doresc o ora in companiei ei si ca poate sa ma contacteze cand e libera.

 

Ma suna in 30 de minute, o intreb pana la cat e disponibila (pana la ora 23:00) si o intreb de pret. Imi spune 200 lei pentru o ora si 2 finalizari, aprob si imi spune sa o sun cu 20 de minute inainte de a ajunge la ea. Pe la ora 19:00 ii dau un mesaj sa ii confirm ca ajung pe la ora 20:00. O sun cu 20 de minute inainte, imi spune ca mai trebuie sa astept ca e ocupata camera de colega ei, dupa imi spune ca e racita, o doare gatul de mult timp si daca vreau pot alege intrea ea si colega ei.

 

Ajung la locatie, o sun, intru in camera, mi-o prezinta pe colega ei Alisia (cred ca asa o chema, nu i-am retinut decat numele ei real, daca ala o fi), In fine, Alisia e o tipa miniona, 18 ani si 8 luni, 1.50-1.60m, fund micut si cu forme, sanisorii exact cat sa iti incapa in palma, si cu o pasarica atat de frageda…

 

Am inceput cu dus impreuna, atingeri,nebunii,dupa care mers in dormitor, oral protejat, dupa care actiunea de 30-40 minute, incercat cateva pozitii, se implica cat poate de mult. In doggy style am facut click, am dat ce am dat, m-am suit in picioare si am dat ca surdu in clopot de m-au trecut toate transpiratiile si mi-am dat drumul in pasarica ei stramta. O finalizare, dar buna.

 

Acum notele:

 

Aspect fata: 8-9 – miniona, are piercing in obraz si buric, este amabila,

 

Locatia: 6 – hostel Viva, zona la marginea orasului, camera okey-ish, oglinda in stanga patului pe sifonier, prosoape folosite, lipsa pahare curate pentru o servire la inceput si dupa, lipsa lubrifiant

 

Oral: 6 - cu incercat de DT, supt de oo(la cerere), se poate si mai bine

 

Normal: 6 – nu am facut click decat in doggy style

 

Anal: - nu am incercat, nu cred ca ar fi acceptat oricum

 

GFE: - 7-8 te face sa te simti bine, chiar daca nu prea am avut noi subiecte de discutie, trebuie sa ii spui ce sa faca (pentru mine e un plus)

 

Per total: o experienta de 8-9(e personal)

 

A meritat halatul (200RON)? DA, exact ce mi-am dorit, o fata miniona + ca am udat patul(sorry :bow)

 

Ma mai duc? Nu prea curand, am inteles ca pleaca si in Germania intr-o saptamana. Sexul per total a fost bun, nu spectaculos, greul il duci tu. Dupa ce o sa mai capete experienta, o sa o caut. Sper sa mai fie in bransa.

 

Va recomand? Celor care au o fantezie pentru fete minione, si celor care doresc sa isi aduca aminte de vremea liceului. Fata e la inceput de drum. Daca vreti sa aflati mai multe informatii, Darya e persoana pe care sa o cautati.

 

Alisia sper ca si tie ti-a placut intalnirea de aseara si nu a fost numai durere, esti o tipa super, multumesc pentru clipele minunate.

 

Darya, insanatosire grabnica, sper sa iti revii cat mai repede sa petrec timpul si in compania ta.

 

Pe final ce sa zic…sa aveti spor! :atm

Bună, Daria. Alisia este disponibila?

Cum dau și eu de ea. Mersi 😘

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...