Sari la conținut

Daria,sunt noua in Ploiesti!!!!! 0724550578


Vizitator daryyya

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

nu ti mai bate capul cu toti prostii ca daca te ai fute gratis te ar linge instant asa ca vezi ti de treaba ta de familie si jet ... ca se cred multi barbati vad din ce in ce mai multi in audi si in spate e femeia de ii da bani de motorina fimi ar scarba de voi de lesinati dracu ...puneti in sloboz mana si munciti daca nu va duce capu sunt locuri peste tot in afara 

 

Bravo frate! Respect. :beex2

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France
  • Telefon: fantoma de la opera .ro
  • Oras:Germany~Belgium-France

Bravo frate! Respect. :beex2

 

Respectul este reciproc cu mare drag !!!!

 

Sincer sunt satul de toți nebunii , toți știu sa corecteze sa țină lecții aici e forum despre sex nu de limba mulți scriu de pe telefoane stam sa ne înjuram sa ne scuipam între noi fac asta si ele ca e țara asta de caca tca dacă aveau ajutorul pentru copii sau salarii fiți siguri ca erați prin Germania ai des sau Amsterdam pana sa si dea seama Românașul de unele aspecte e clar ca numai e de trăit aici ... păcat in rest scuzați mi Off topicul !!! Seara buna tuturor !!!

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Respectul este reciproc cu mare drag !!!!

 

Sincer sunt satul de toți nebunii , toți știu sa corecteze sa țină lecții aici e forum despre sex nu de limba mulți scriu de pe telefoane stam sa ne înjuram sa ne scuipam între noi fac asta si ele ca e țara asta de cacatca dacă aveau ajutorul pentru copii sau salarii fiți siguri ca erați prin Germania ai des sau Amsterdam pana sa si dea seama Românașul de unele aspecte e clar ca numai e de trăit aici ... păcat in rest scuzați mi Off topicul !!! Seara buna tuturor !!!

 

:hihat

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

nu ti mai bate capul cu toti prostii ca daca te ai fute gratis te ar linge instant asa ca vezi ti de treaba ta de familie si jet ... ca se cred multi barbati vad din ce in ce mai multi in audi si in spate e femeia de ii da bani de motorina fimi ar scarba de voi de lesinati dracu ...puneti in sloboz mana si munciti daca nu va duce capu sunt locuri peste tot in afara 

 

Ai dreptate, daca se futea  gratis eram fanul ei nr. 1. N-am 100 de lei sa ma duc la ea, ce dracu' sa fac... :laugh2  

Barbati sponsorizati de femei...care e problema pana la urma? Bravo lor! 

A doua postare a ta nu o mai citez ca nu inteleg mare lucru din ea, doar ca Romania e de cacat. Descoperire epocala! Sunt unii care vin cu ceva bani in tara  dupa ce au spalat wc-uri prin vest si nu le mai ajungi cu prajina la nas. Nu ma impresioneaza prea tare genul. Scuze de  :offtopic

  • Like 6
  • Minus 5
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Ai dreptate, daca se futea gratis eram fanul ei nr. 1. N-am 100 de lei sa ma duc la ea, ce dracu' sa fac... :laugh2

Barbati sponsorizati de femei...care e problema pana la urma? Bravo lor!

A doua postare a ta nu o mai citez ca nu inteleg mare lucru din ea, doar ca Romania e de cacat. Descoperire epocala! Sunt unii care vin cu ceva bani in tara dupa ce au spalat wc-uri prin vest si nu le mai ajungi cu prajina la nas. Nu ma impresioneaza prea tare genul. Scuze de :offtopic

macAr ei spala wc.uri nu sunt mancatori de cacat ca tine si ala
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Buna Darya , tu esti o fata ok, cu o atitudine super, nu stiu de ce te superi , nu iti mai iesi din pepeni ca nu isi are rostul cu roti frustratii, care nu au 3 ron de o bere..., lasa-i sa se sature de lucru manual, tu fi tu insati, ai grija de copilul tau, si gandeste pozitiv. Maine fei fi mai luminata. Sa ai o sara placuta.

Flavius

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Si eu o sa-i fac o vizita. Vreau s-o strang de gat in timp ce-mi suge pula. :blowj0b

 

 

http://www.tokyofacefuck.com/preview/3382bb60/4s.jpg

ia sa vedem ai tupeu asta? Doar incearca 😉
Link spre comentariu
Vizitator j0hnny_legend
Reputație: 0

Daryyyyyyya cunosti proverbul " prostul nu e prost destul daca nu e si fudul"? ce intrebari pun si eu...normal ca nu il cumosti...

ideea este insa alta : trebuie sa fii saracuta de tine tare inceata daca nu realizezi ca pana una alta nu te-a jignit nimeni,ti s-a vorbit frumos,argumentat,ba mai mult acest topic nu este al tau ca nu este trup pe care sa il vinzi cu 20 de hartii de 1 leu!Asa ca oricine are dreptul sa isi expuna opiniile...asadar pentru ce naiba vrei tu sa ceri block??? :)))

Cat despre Europa este posibil sa o fi vazut un pic mai mult ca tine,plus bonus Africa in 3 tari si anul asta Japonia...e in Asia asta daca nu stii!Diferenta este ca eu am vazut-o cu alt scop...if u know what i mean...

Asa ca aduna-ti gandurile,calmeaza neuronul si vezi-ti de treaba ta pana nu te faci total de cacat!...din partea mea ai nota 2,stai jos! ( like always )

Pardon de impresie!

  

Ma mai uit si pe zona Ploiesti de amuzament. Pe tot forumul ploiesti exista cam 5 fete cel mult ce pot sa fie considerate si astia se iau de o tipa care arata a femeie frumoasa si este prezenta aici?

Daca sunteti asa destepti mai bine va luati de niste oratenii de aici care ofera uratenie, atitudine neprietenoasa si probabil boli venerice, dupa cum arata.

Fucking destepti! De ce nu sunteti si la alea? Sau aici e interesul?

  

Deocamdata nu am dispozitie pentru recenzie dar o sa fiu succint.

1. Pozele nu mai sunt valabile.

2. Totul e protejat.

3. Fara FK

4. O nota de 6 cu indulgenta.

Doar in trecere prin zona, trebuia sa continui drumul.

Trist

Trist... foarte trist :)

Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Cand daryyya activa in zona halelor si era proaspat venita din targoviste din memoria mea era coada la ea la usa ce mai fata super, cand a plecat in germania ce mai plansete printre forumisti, cand daryyya a revenit printre noi ce mai veselie , bucurie mare, "" trist foarte trist, acum ca daryyya inca mai activeaza in ploiesti oare de ce cativa baieti vor sa o denigreze.???

Oare de ce???

Trist ... Foarte trist....

Pupic daryyya

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu denigreaza nimeni, dar reputatia cu efort se tine.

o sala. un fitness. niste poze noi, macar apropiate de realitate. si sa se tina de anunt. de ce sa promiti ceva si cand ajungi la fata locului sa nu fie asa?

cum se va termina cu bine o astfel de treaba? 

  • Like 3
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

nu denigreaza nimeni, dar reputatia cu efort se tine.

o sala. un fitness. niste poze noi, macar apropiate de realitate. si sa se tina de anunt. de ce sa promiti ceva si cand ajungi la fata locului sa nu fie asa?

cum se va termina cu bine o astfel de treaba?

 

Eu unul am fost foarte multumit de serviciile daryyyei si eu ce am vb cu ea la tel s -a tinut de cuvant. Nu stiu ce sa spun poate ca putina sala nu ii strica.

Flavius

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Eu unul am fost foarte multumit de serviciile daryyyei si eu ce am vb cu ea la tel s -a tinut de cuvant. Nu stiu ce sa spun poate ca putina sala nu ii strica.

Flavius

tin sa anunt ca pozele imi apartin...si daca eu consider ca esti ok fac si oral np daca consider ca nu nu.il fac...si stai tu linistit ca pozele imi aparint ca dovada o sa postez o poza de la.mare de acum cateva zile ca sa vedem..
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poti sa zici ce vrei, eu stiu ce am vazut.

 

Poti posta cate poze vrei, de nu stiu cand, dar fara sala nu o sa fie decat can can.

 

Daca nici eu nu am fost ok, fara modestie, nici Beckam nu primeste oral neprotejat de la tine.

 

Ne spui acum ca sanii tai de astazi stau ca sanii din pozele puse aici? De exemplu. Nu cred ca poti spune asta. Sau ca fundul de acum e ca in pozele alea? Nelasat si nelucrat?

  • Minus 1
Link spre comentariu
Vizitator daryyya
Reputație: 0

Treaba ta. Pana la urma nu trebuie sa te conving eu pe tine, dar tu sigur trebuie sa ma convingi pe mine. Realitatea e diferita de poze.

Si cu fiecare zi ce trece si in care nu te pui pe aranjat o sa semene si mai putin.

da sunt sigura ca sunt exact ca in poze si sunt destul de aranjata si chiar multi ma intreaba daca am silicoane si sunt fascinați de sanii mei si fund..si daca tie iti plac alea pielea si osul e problema ta...la 1,70 si 53 kg sunt foarte ok
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu ti-a placut de mine ca nu am ochelari probabil.

 

Treaba ta. Stim amandoi ca nu e asa, dar inca poti face ceva cu dieta si sala. Aici esti practic la job. A avea grija de tine ar trebui sa fie jobul tau. Sa tinzi sa arati peste medie, nu sub medie doar pentru ca esti intr un oras cu doar doua tipe ok, andra si roxana.

 

Posteaza un scuft film cu tine cum stai jos pe scaun si cum te ridici. Sa vedem cum sta treaba. De acum filmul, nu de acum nu stiu cat timp.

 

53 de kg cu burta?

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Vizitator daryyya
Reputație: 0

Nu ti-a placut de mine ca nu am ochelari probabil.

 

Treaba ta. Stim amandoi ca nu e asa, dar inca poti face ceva cu dieta si sala. Aici esti practic la job. A avea grija de tine ar trebui sa fie jobul tau. Sa tinzi sa arati peste medie, nu sub medie doar pentru ca esti intr un oras cu doar doua tipe ok, andra si roxana.

 

Posteaza un scuft film cu tine cum stai jos pe scaun si cum te ridici. Sa vedem cum sta treaba. De acum filmul, nu de acum nu stiu cat timp.

 

53 de kg cu burta?

daca si eu mai am.burta hai sa fim seriosi.😂😂😂 si stai tu linistit ca am.destula grija de mine si chiar fac sport asa ca...shhht...daca tie.iti.plac alea schiloade este stric problema ta. Eu la 53 de.kg sunt mandra de mine...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...