Sari la conținut

De la Bacau Ana&Roxana in deplasare la Piatra 0755362594


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Vad ca nimeni nu vrea sa impartaseasca din experienta cu fetele dragute, care au venit in P. Neamt. Asa ca am sa o fac eu. Desi nu sunt din Piatra, fiind cu treburi in frumosul oras de la poalele Pietricicai, am fost foarte norocos sa dau de Ana si Roxana.  Am fost aseara la ele, am sunat mai intai, mi-au dat adresa, am luat un taxi, care m-a lasat aproximativ in zona spusa de ele. Nefiind din oras, mi-a fost relativ greu sa gasesc locatia.

In fine, odata ajuns la fete, m-am revigorat cu ele, la o discutie relaxata, am fost intrebat daca doresc apa, sau suc, si daca vreau sa fumez o tigara. Totul, foarte relaxant.

Fetele erau imbracate foarte sexi, foarte volubile si cooperante, m-am simtit ca in compania unor prietene.

Dupa aceasta, am optat sa merg in "camera de lucru" cu Ana, dupa ce in prealabil am fost amandoi la dus.

Ana este o dulceata de fata, stie foarte bine ce isi doreste un barbat, nu am sa descriu ceea ce am facut, pentru a nu starni imaginatia celor care doar stiu sa savureze lecturi erotice... Vreau doar sa spun ca totul a fost minunat. Multumesc Ana, pentru frumoasele momente petrecute cu tine, cred ca stii cine sunt (tipul din Iasi). Promit sa te vizitez si la Bacau.

Note: 10 la toate capitolele.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Vad ca nimeni nu vrea sa impartaseasca din experienta cu fetele dragute, care au venit in P. Neamt. Asa ca am sa o fac eu. Desi nu sunt din Piatra, fiind cu treburi in frumosul oras de la poalele Pietricicai, am fost foarte norocos sa dau de Ana si Roxana.  Am fost aseara la ele, am sunat mai intai, mi-au dat adresa, am luat un taxi, care m-a lasat aproximativ in zona spusa de ele. Nefiind din oras, mi-a fost relativ greu sa gasesc locatia.

In fine, odata ajuns la fete, m-am revigorat cu ele, la o discutie relaxata, am fost intrebat daca doresc apa, sau suc, si daca vreau sa fumez o tigara. Totul, foarte relaxant.

Fetele erau imbracate foarte sexi, foarte volubile si cooperante, m-am simtit ca in compania unor prietene.

Dupa aceasta, am optat sa merg in "camera de lucru" cu Ana, dupa ce in prealabil am fost amandoi la dus.

Ana este o dulceata de fata, stie foarte bine ce isi doreste un barbat, nu am sa descriu ceea ce am facut, pentru a nu starni imaginatia celor care doar stiu sa savureze lecturi erotice... Vreau doar sa spun ca totul a fost minunat. Multumesc Ana, pentru frumoasele momente petrecute cu tine, cred ca stii cine sunt (tipul din Iasi). Promit sa te vizitez si la Bacau.

Note: 10 la toate capitolele.

Iti multumesc frumos. Si eu m-am simtit minunat in compania ta. Esti un barbat manierat...un domn in tot sensul cuvantului. A...fost chimie!! :*
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:piatra neamt
  • Oras:piatra neamt

Cu parere de rau va anuntam ca nu putem veni deoarece din cauza unor probleme familiale nu putem pleca din localitate. Pupici si ne gasiti la Bacau in locatia noastra.tel: 0747643863 sau 0755362594 respectiv Roxana si Ana. :**

buna, mai ajungeti pe la piatra neamt?

 

multumesc

Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna. As dori sa vin intr-o vacanta pe data de 21 si 22 august in Piatra. Ce parere aveti? O sa mai vin cu o prietena sa imi tina companie si din pacate nu cred ca o sa fie Roxana. Ea nu are posibilitatea sa imi dea un raspuns exact in privinta venirii. Daca o sa vina si ea o s ne putem distra in trio.... daca nu, nu! Va pup,Ana!!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...