Sari la conținut

De la Bacau Ana&Roxana in deplasare la Piatra 0755362594


Postări Recomandate

  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna. O sa vin sigur pe data de 21 si 22 luna aceasta.

Ca de obicei preturile vor fi: 150 jumatate de ora o finalizare si 250 o ora 2 finalizari cu oral si normal protejat. Se poate oral neprotejat in functie de igiena, asta vazand la fata locului. Constitutia mea este aceasi ca si in pozele anterioare. Din pacate nu pot efectua alte poze pana in data venirii mele. Locatia o precizez la telefon. Despre Roxana... nu va pot spune ceva cu certitudine. Va astept cu mare drag.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna seara. Maine o sa deschid telefonul la ora 9:00 pentru programari, iar acestea se vor face incepand cu ora 12 deoarece atunci voi fi cazata. Voi avea o locatie centrala, usor accesibila, posibil cu intrare prin spate... Vedem. Roxana nu vine din pacate caci nu ii permite programul. ;**

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:here & there
  • Oras:here & there

Buna seara. Maine o sa deschid telefonul la ora 9:00 pentru programari, iar acestea se vor face incepand cu ora 12 deoarece atunci voi fi cazata. Voi avea o locatie centrala, usor accesibila, posibil cu intrare prin spate... Vedem. Roxana nu vine din pacate caci nu ii permite programul. ;**

Buna dimineata.Ai mesaj pe telefon.Mersi.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:here & there
  • Oras:here & there

Deci , recenzie : proaspat intors de la aceasta super fata ( inca tremur ) nu am decat cuvinte de lauda pentru ea, pentru mine nu ( nu am reusit a2a finalizare) .Pentru mine in schimb a fost click-ul perfect as putea spune , probabil si pt ea , ne-am cam placut din prima.Nu am de gand sa detaliez tot ce s-a intamplat in cele 50-60 de minute petrecute cu ea , asta ramane doar intre noi 2.Abia acum am aflat ce am pierdut cat timp activa pe Bacau .Cine stie poate voi mai avea placerea sa o mai intalnesc vreo data.Ca si idee pentru cat sta in aces oras nu e de pierdut , pt mine a fost amanta perfecta , poate pentru altii nu va fi la fel.De data asta nu dau nici o nota , pentru mine au fost 50-60 de minute perfecte.

Te pup si iti doresc tot binele de acum inainte.

Semnat , Solist.( stii despre cine este vorba)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Buna! Maine as vrea aa vin cu un prieten la tine, te deranjează daca venim amandoi?

:))) Ar fi interesant. Deja mi-am facut ceva fanetzii. M-as simtii ca o zeita, asta daca a-ti fi atenti la senzatiile si manifestarile mele, astfel incat amandoi sa ma duceti pe culmile placerii. Astept apel pentru programare. :)) ;**

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bacau
  • Oras:bacau

Deci , recenzie : proaspat intors de la aceasta super fata ( inca tremur ) nu am decat cuvinte de lauda pentru ea, pentru mine nu ( nu am reusit a2a finalizare) .Pentru mine in schimb a fost click-ul perfect as putea spune , probabil si pt ea , ne-am cam placut din prima.Nu am de gand sa detaliez tot ce s-a intamplat in cele 50-60 de minute petrecute cu ea , asta ramane doar intre noi 2.Abia acum am aflat ce am pierdut cat timp activa pe Bacau .Cine stie poate voi mai avea placerea sa o mai intalnesc vreo data.Ca si idee pentru cat sta in aces oras nu e de pierdut , pt mine a fost amanta perfecta , poate pentru altii nu va fi la fel.De data asta nu dau nici o nota , pentru mine au fost 50-60 de minute perfecte.

Te pup si iti doresc tot binele de acum inainte.

Semnat , Solist.( stii despre cine este vorba)

Buna. Merci de recenzie :)) A fost chiar minunat cum si in ce fel ne-am petrecut putinul timp. M-ai flatat. Am fost si sunt intr-o dispozitie excelenta, chiar m-am simtit bine si nu numai cu tine ci toata ziua. Chiar mi-a fost dor sa ma "destrabalez" :))) Merita tot efortul. Sunteti minunati. Love you guys :* :* :*
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...