Sari la conținut

Salon Prelude 0734855655 / 0742888091


Postări Recomandate

Vizitator adcalin
Reputație: 0

Am fost zilele trecute la Prelude. Era disponibila o singura domnisoara si anume Cristina. Am decartat 110 leuti pentru o ora de masaj nud. Dupa dusul regulamentar, apare Cristina, o dulceata de fata. Are niste sani maricei si buni de molfait cu palmele si cu gura si un cur mare si superb. Iar pe la spate poti sa-i admiri atat gauricea mica a curului cat si gaura mai mare a pasaricii in toata splendoarea lor. Dupa ceva masaj facut cu atentie si destul de placut am inceput sa-i fac si eu un cunilingus si pot zice ca dintre mai multe maseuze la care am aplicat acest procedeu, lui Cristina i-a placut cel mai mult. In sensul ca dupa ce i-am frecat putin pasarica cu mana deja era uda bine acolo jos, iar cand am inceput sa ling efectiv, am auzit niste gemete de placere incredibile, terminate cu cateva finalizari orgasmice.

In orice caz pot sa o recomand pentru ca are un grad de excitabilitate (fara sa se prefaca) destul de ridicat si pentru cei care vor sa vada o femeie in calduri e un exemplu foarte bun. La intrebarea mea daca putem sa introducem si voinicul in pasarica umeda deja, raspunsul a fost negativ. Dar una peste alta o experienta reusita zic eu.

  • Like 1
Link spre comentariu

Probabil topicul asta are nevoie de un refresh. Salonul nu mai e Prelude, e Regina, a avut locatie in Zorilor, pe langa Euro Oil, acum sunt in Marasti, undeva pe Ciocarliei, intr-un bloc nou construit. Numerele de telefon la care raspund fetele sunt 0754764659 si 0754762027. Si ca tot veni vorba de ele, zanele sunt Ana, Iza, Cristina si Andreea. Ana stiu ca e mai veche la salon, celelalte nu stiu. Am vizitat pana acum 3/4 si o sa va povestesc succint cate ceva despre fiecare.

Ana - blonda, par lung, rubensiana, sani maricei, usor lasati, pe la 1,60, extrem de joviala, cel putin cu mine. Dintre toate, a fost cea mai joviala. Cand am intrat pe usa, era imbracata intr-un halat, si chiar cand am facut cunostinta, l-a desfacut sa-mi arate goliciunea. Un fel de "ramai sau nu?" :) Am ramas. 200 lei ora de masaj cu oral neprotejat inclus. Avea ea o miscare, statea deasupra pe mine, si isi freca pasarica de penisul meu. M-am speriat pentru o clipa, am vrut sa-i zic "macar pune un prezervativ si hai", insa stia ea ce face si s-a oprit la timp. Mi-a zis ca nu vrea sa se excite prea tare, ca nu stie daca rezista tentatiei. In gandul meu "de ce naiba sa-i reziste?" Oricum, conditiile de la telefon "sex doar oral, fara normal" au fost respectate cu strictete. Una peste alta, o experienta placuta cu Ana, care a primit un 7 pentru aspect, 7 pentru masaj, 8 pentru oral, 9 pentru GFE. 

 

Iza - satena, par pana la umeri, arata ok imbracata, dezamagitor cand e dezbracata. Sani frumosi, probabil singura parte atractiva la corpul ei. Dar foarte mare in solduri, chiar e disproportionata, in sensul ca nu pare mare per total, insa in solduri chiar e. Si e o celulita chiar deranjanta. Pussilica hairy-style, cum nu mai vazusem pe viu, pana atunci :)) Pe bune, era chiar un par mare, adunat in cateva saptamani de neepilat. Aspect care nu m-a deranjat, dimpotriva, a fost o noutate, Nici ea n-a facut normal, aceleasi reguli respectate cu strictete. Oralul, fara artificii, chiar mediocru. Neprotejat. Atitudinea fetei salveaza situatia, pentru ca si ea a fost super amabila si binevoitoare. Astfel Iza are 6 pentru aspect, 7 pentru masaj 6 pentru oral, 8 pentru GFE.

 

Cristina - cam putine de spus, nu mi-au ramas prea multe amintiri legate de ea. Sanii ei sunt reusiti, fundul maricel, pussilica tot "virgina", si dupa vizita mea. Are prieten si i-o ofera doar lui. Am avut cateva incercari de a o face sa-l insele, fara rezultat, Ferma pe pozitie, fara normal, doar oral. Care, la randul lui, n-a fost spectaculos. Cristina are 7 pentru aspect, 6 pentru masaj, 7 oral, 8 GFE.

 

La Andreea nu am fost. 

 

Fetele de la Regina sunt bune interlocutoare, m-am inteles bine cu toate, au un GFE ridicat, insa o prestatie slaba. Atat masajul, cat si oralul au fost mediocre, poate Ana se ridica putin, stiind sa il faca usor mai bine. Pentru o relaxare de duminica, fara chef de mari aventuri, merg.

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Duminica am avut proasta inspiratie sa merg si eu la acest salon , si poate ca nu mergeam daca nu a-si fi fost inainte cu ceva timp( 1-2 ani) la prelude si nu citeam postul de mai sus.Deci sun asa pe la vrei 15 dupa masa si raspunde ana care i-mi recita 60 masaj 15 min, 100 masaj ora etc............si exista si masaj mai deosebit dar se discuta la fata locului.Zic hai sa merg......ajung la locul cu pricina respectiv strada ciocarliei nr... un bloc nou construit , urc la locatie la etajul 1 , sun si deschide ana ( care era singura fata din stabiliment) complet goala ascunsa dupa usa.Intru , ma mir de cum este ïmbracata" si trecem la discutii , intradevar joviala parea ok  ,,,,,i-mi spune ca este singura dar urmeaza sa vina si cristina la ora 16.Ok,zic a-si dorii sa stiu variantele speciale la care i-mi prezinta si oferta loco masaj cu finalizare orala 100 ron/30 min si 200 ron/1 h.De fraier ce sunt aleg varianta de o ora deoarece fata nu arata foarte rau si ma gandesc ca doua tavaleli cu finalizare orala ar fi bine venite.Acum incepe partea nasoala ...ma dezbrac si cand ma pun in pat patul rupt, abia stai in el, incepe fata un simulacru de masaj un economie de ulei pe spate, zic hai sa ne intoarcem poate are alte calitati , dau sa pun mana la veverita ..stupoare ..apare o ata de OB de toata splendoarea si lungimea si i-mi este retezat din start accesul cum ca ea nu permite nici un fel de atingeri in zona( ceva i-mi spune ca nu era pe ciclu ci era doar o strategie de indepartare a eventualelor atacuri in zona.....zic bine hai la oral...aici incepe un oral discret asa putin capul in gura dupa care frecat la greu .....si tot asa ...termin prin acest procedeu oral/laba...intre tatele ei , gest care nu parea sa-i faca placere.ma duc pana la baie si ma gandesc ce dracu sa fac ...dadusem banii pe o ora si abia trecusera 10 min.....decid sa nu o las macar o laba trista sa-mi mai faca.....revin in camera mai povestim , intretimp apare si cristina  care s-a dus in bucatarie( locatia este un ap. cu o camera)...fata se plange ca este mare concurenta , ca ptr. masaj nu mai vine nimeni si de aceea au introdus varianta cu fin. orala , ca este o meserie auxiliara celei de baza care este asistenta medicala...etc ...zic hai sa trecem la nr. 2 si zic direct la oral......nu a zis nimic ca nu mai doresc aceea frectie de masaj si incepe iar oralul/laba  dar de data asta a facut febra musculara pana la finalizare .....dar nu a comentat nimic...am finalizat am fugit la baie si cand m-am intors in 2 min era deja imbracata....echipat si eu si plecat cu un gust amar ca am pierdut 200 ron Note fizic - 7. masaj-2, oral-3 , locatie -8 pat-1     nu recomand( la ana .....celelalte nu stiu)  

  • Like 5
Link spre comentariu

Am fost si eu saptamana aceasta, atras de pretul mic la jumatate de ora: 40 lei pt. masaj in bikini. Dupa spusele lor doar 3 maseuze sunt. Andrea sau Iza nu mai este. Din pacate stau prost cu memorarea numelor. Ele sunt: Ana (blonda), bruneta si micuta (sau a 3-a)

 

Ajuns pe str. Ciocarliei trebuia sa revin cu un telefon, iar cu o voce foarte placuta mi-au explicat cum ajung la ele. Ajuns acolo am ramas foarte surprins de primirea calduroasa. Mie asa ceva nu mi s-a mai intamplat sa ma astepte 3 fete frumoase purtand doar bikiini, avand sanii la vedere. In conditiile astea era foarte greu sa ma mai concentrez si la nume. Nu doar ca erau goale dar aveau si ce arata. Doua dintre ele, Ana si bruneta erau foarte dezghetate, cu inaltime aprox. de 1.65 cu cateva kg in plus, in schimb cu carne ferma si sani maricei (bruneta le are cele mai mari). Cu privire la kg (sau gramele) in plus pentru mine nu era nimic deranjant, singurul mic minus ar avea bruneta ca nu era foarte bine epilata cand am atins-o pe picior mai jos am sesizat acest fapt. A 3-a domnisoara, parca era mai inchisa, ii cam lipsea zambetul de pe fata, e posibil sa fi fost si din cauza mea - poate ca a vazut ca as fi acordat mai mare atentie primelor doua fete? Ea este mai micuta in inaltime, are un corp foarte frumos, si dupa o analiza superficiala nu are niciun gram in plus pe ea. 

 

Dintre ele am ales-o pe Ana, are ceva sunculite, ai ce prinde, dar carnea e foarte ferma, iar pielea foarte catifelata. 

 

Masajul era placut, a inceput cu un masaj de relaxare, pe burta, dupa care a trecut la masaj cu sanii, dupa care m-am intors si mi-a facut o finalizare placuta cu mana folosind si putin ulei care a crescut senzatia de placere. Dupa ce ejaculam si-a apropiat buzele de varful penisului, dand senzatia ca ar vrea sa linga sperma ce mai iesea la sfarsit. Dupa asta am continuat iarasi cu putin masaj de de relaxare, dupa care repede a facut penisul sa fie iarasi in erectie. Dupa a doua finalizare a urmat un mic sarut de multumesc, dupa care imbracat si plecat am fost.

 

Concluzii: tinand cont de serviciile oferite pentru mine e concurenta celor de la Zeita Afrodita, ele (salon Regina sau Prelude) fiind in castig de cauza fiindca pretul e chiar mai bun si sunt mult mai permisive cu privire la atingeri in zona intima. Chiar daca era toples, mana me tot pe bikini era,  ceea ce la Zeite nici pe departe nu se putea, nici la nud. 

Ce mi-a placut cel mai mult: curatenia locuitei, ospitalitatea fetelor, igiena impecabila a fetelor (inclusiv dintii care sunt de o culoare alba perfecta, mai ales ale Anai) si corpul lor ferm, fresh. Din cauza dintilor frumosi ale Anai si a buzelor frumoase mi-a trecut prin minte o fantezie de blowjob cu ea, dar pretul cred ca e mare (parca 150? pro sau nepro). 

 

Concluzia concluziei: 30 minute in care nu am avut parte de ceva extrem de spectaculos, dar petrecute foarte placut in compania fetelor, facandu-mi adevarata placere, la pret simbolic, de 40 Ron. Eu personal sigur mai revin, sunt curios de toate 3.

 

Calitate/pret: bun

Fizic: 7

Igiena: 10

GFE: 8

Masaj: 8

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Inca pe pamant...
  • Oras:Inca pe pamant...

Iertare, am fost la curve... :bow  dar doar pentru o laba scurta… ma voi spovedi si poate scap... :pope 

 

E Postul Mare, am vrut sa ma abtin de la fetite, dar vad ca n-am prea reusit. Sper sa pot duce pedeapsa ce mi se cuvine…

Trebuie sa recunosc, am fost la putine saloane unde sa aleg exclusiv masaj, fara sex oral sau normal. Am citit postarile de aici, nu m-au atras dar nici nu m-au speriat si mi-am zis sa incerc si eu la fetele astea. Asadar, intr-una din zilele trecute am sunat pe numarul postat de colegul Lucky (0754762027), sa vad ce pot gasi. Una din fetele care mi-a raspuns la telefon mi-a recitat oferta care incepe cu 40 lei/o laba in chilotei, 60 lei/o laba nud, 100 lei/masaj + ON, etc. Au si altele in oferta, dar restul tarifelor nu le-as putea reproduce din cauza ca nu m-au interesat si oricum n-am retinut mare lucru din cauza debitului verbal al fetei. Ajuns pe str. Ciocarliei am resunat si am fost indrumat la locatie. Bloc nou, locuinta placuta, calda, dotari relativ noi, baia curata dotata cu gel de dus, sapun si prosoape curate. Erau doar 2 fete in locatie, una blonda si mai dezghetata si una bruneta sau satena... nici nu am bagat-o bine in seama. Am ales direct blonda pe care probabil o cheama Ana (nu am facut cunostinta), am stabilit prestatia, am achitat 2 poli, am trecut scurt prin baie pentru o igienizare (facusem dus acasa), m-am limpezit in chiuveta si am mers in camera. M-a asteptat cu un cearceaf curat (asa parea) intins pe un pat cam amarat, m-a rugat sa ma intind pe burta si a purces la fapte. Am avut parte de un masaj de relaxare destul de modest, mult sub ceea ce am avut parte in Oradea (pe b-dul Dacia langa Colors). Ce sa zic…s-a necajit fata sa imi relaxeze muschii si sa simt ceva, dar sincer n-a prea reusit. Parerea mea ca nu are talent la asa ceva, nu are vreo pregatire in sensul asta, plus ca se si grabeste. Probabil e cu gandul la bani si la trecerea timpului. Dupa vreo 7-8 minute de incercari si tentative de masaj, de comun acord m-am intors pe spate si cu ochii-n tavan si a continuat cu usoare mangaieri + laba de rigoare. Aici pot sa zic ca e un pic mai priceputa, are un pic de tehnica, se foloseste si de cealalta mana, la un moment dat a pus si ceva ulei, a variat ritmul si a reusit sa ma finalizeze. Eu unul n-am atins-o aproape deloc, decat usoare mangaieri pe spate si bucutze. Fiind suficient de excitat si plin de samanta am stropit destul de puternic, s-a si mirat fata de isprava mea… facut impreuna curatenie la locul faptei, limpezit inca o tura in chiuveta, echipat si "Toyota"!

Note:

Locatie: 7

Fata: 8, as fi curios cu executa oralul… pare interesata de stromeleag.

Prestatie: 6/7, mai are de invatat si probabil va progresa, e tanara…

GFE: 8, comunicativa, deschisa…

Concluzia finala: raportul calitate/pret e discutabil, intradevar au si prestatii la tarif mic, dar de calitate modesta. Daca e sa mai ajung pe la acest salon o sa incerc alta fata.

 

Toate bune! :hihat

 

Ps. apropo, ar trebui adaugate cele 2 numere de telefon (0754764659 si 0754762027) in titlul topicului si sa il redenumim Salon Regina. N-am fost la vechiul salon Prelude, nu stiu care e legatura dintre ele… probabil acest topic sau poate blonda…

  • Like 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...