Sari la conținut

Postări Recomandate

Buna!
As dori sa ma inscriu si eu pe site.
Momentan tocmai ce am ajuns in tara si nu am poze de nici un fel in acest calculator si nu am voie sa postez pozele pe care le am deja pt ca au sigla studiourilor unde am mai lucrat. Daca se poate face inscrierea fara poze as dori sa apara urmatoarele informatii.
In scurt timp voi efectua o sesiune foto si voi posta aici pentru actualizarea informatiilor.
Daca am omis ceva voi completa.
Multumesc
 
Cine sunt?
 

Numele meu este Natalia
Sunt o domina cu experienta 2 ani in domeniu, desi am doar 20 de ani.

Mi-am descoperit pasiunea de a domina inca din adolescenta iar in urma cu doi ani am avut ocazia sa incerc sa o si practic sub toate formele ei.
In ultimele 10 luni am practicat aceasta mare pasiune intr-un orasel minunat de departe.

 

Pentru ca a trecut ceva vreme si departarea de cei dragi mi-a impins pasii spre tara natala (un motiv este si faptul ca m-am decis sa imi continui studiile si sa ma inscriu la facultate), Romania, am decis sa ofer serviciile si in Bucuresti, pentru cei interesati.
 
Metoda de contact este prin email [email protected]
 
 
Tribut
 


Pentru un submisiv plata unei sedinte este numit "tribut".
Pentru mine plata acestui tribut se numeste "cadou". 


30 minute - 80 euro
60 minute -120 euro
120 minute - 200 euro

full night -1000 euro
full weekend - 2500 euro

Tributul se va plati intotdeauna in euro.
 
 
Intrebari frecvente
 

"Unde ai locatia?"
-Studioul meu se gaseste in zona Arcului de Triumf, foarte aproape de statia de metrou Aviatorilor, in apropierea bulevardului Kiseleff. Este o zona rezidentiala. Discreta si special creata pentru cei care stiu exact ce isi doresc de la o domina adevarata, care pune pret pe calitate, lux, igiena. Te asigur ca vei gasi o gazda deosebita si un cadru suficient de luxos cat sa nu ai grad de comparatie cu nici o alta locatie din Romania.
 
"Care este programul in care esti disponibila?"
- Disponibilitatea mea este relativa. In principiu sunt disponibila nonstop, in functie de fiecare dintre voi. 
 
"Cum se procedeaza pentru efectuarea unei programari?"
- inainte de a efectua o programare este important sa ne cunoastem. Pentru inceput printr-o prezentare. Poti face prezentarea prin email. Tot pe email imi poti povesti fanteziile tale, ideile, dorintele. 
Sunt o persoana openmind, domina cu foarte multa experienta in domeniu, atat pentru dominare soft cat si pentru hard.

"Care sunt sedintele pe care le refuzi fara comentarii?"
-scato si medical
 
"Esti singura in locatie?"
-Nu sunt singura in locatie insa te asigur ca nu te vei intalni in studioul meu niciodata cu o alta persoana. Locuinta mea are 8 camere si 4 bai, este aproape imposibil sa te "ciocnesti" vreodata de colega mea sau de vreun alt vizitator, fie ca este al meu, fie ca este al colegei mele.
 
"Preturile tale sunt discutabile?"
- In conditiile in care discutam despre sesiuni mai lungi, preturile se pot discuta in prealabil.

In cazul sedintelor de minim 2 ore PRETUL RAMANE FIX, CEL AFISAT DEJA PE SITE.

Link spre comentariu
  • Oras:Infern
  • Oras:Infern

O fi intr-una din camere....pozele adica! Apropo.....sunt invidios si carcotash! Deh metehne de Master in devenire dar cu apucaturi de sklavete! Si cred ca sunt si putin bisexual. Dar doar putin ....pe fund!:))) Serios acum....chiar sunt invidios....!!! Fuckit...mi-am ales gresit meseria mea....desi am bani si uneori ma trezesc dimineata...si cad din pat si nu stiu ce sa fuck cu ei !!! 8 camere si 4 bai???? 8 camere??? Damn...sa nu nimereasca cineva din greseala la Palatul Cotroceni....!!! .... Gata....imi schimb meseria....

Sorry.....pt comentariul futacios si rautacios....dar ma si imaginam prestand ca Master cu diploma si patalama ....in una din cele opt camere...cu vreo sklava....sau opt si cu cele din baie ca am uitat de ele...

But...serios acum...!!! Good to know that altlife style se muta in Romania si mai ales Bucuresti! Desi sunt plecat mult si des....taman la dreaku in praznik unde m o intarcat The Fist and the Last Demon! Pardon...iote apucaturi de sklavete obraznic devenit burghez si Master!!!!!

......

The First ..(.nu The Fist....ca doare)..and the Last Domina si Femeia careia ii datorez multe pt educatia primita vroiam sa scriu....

Am valiza pregatita pt catei, purcele si orice flash and meat bag fara vreo valoare pt mine! Mda...mdar...ce sa fac...oricum fatezia e incitanta...

grrrrrrrr....

Deci....ma pot ascunde intr un colt intunecat din cele multe spatii care sunt prea multe!!! Ma roade invidia !!! Grrrrr...Ma primiti? Ca uite sunt schimbator! FFFffff...era mai bine cand era mai rau....:((((

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salut,

 

Acum aproximativ o ora, am primit urmatoru mesaj de la Stapana Natalia:

 

Multumesc pentru emailul tau.

Apreciez ca ti-ai rupt din timp pentru o detaliere clara.

Momentan sunt plecata din tara, te voi ruga frumos sa spui tu aceasta informatie acolo pe forum, ca sa nu se mai supere utilizatorii ca nu raspund.

Voi anunta revenirea si totodata voi incanta si cu sesiunea foto promisa.

 

Atat si nimic mai mult. Alte detalii nu am si nici nu stiu sa va spun.

Asteptam sa vedem ce ne ofera.

 

Respect,

Fournier

Link spre comentariu

incercand sa iau legatura cu Natalia mi-am dat seama ca ne cunoastem deja

Bella Donna isi spunea inainte, este tanara, dezinvolta, nu are mai mult de 20 de ani dar este cat se poate de matura in gandire si in ceea ce face

ne-am intalnit in Frankfurt si am avut parte de mai multe sedinte cu ea,eu locuind acolo

Avea anul trecut un studio improvizat intr-o mansarda, departe de felinare. cred ca si locuia acolo daca nu ma insel.

este cea mai frumoasa stapana cu care m-am intalnit vreodata si are un stil diferit de dominare. sa spunem ca se incadreaza mai degraba intr-o dominare erotica, senzuala, cu accent pe footfetish, femdom, facesitting, uro, etc

ce am apreciat la ea a fost in primul rand naturaletea cu care se comporta. are un chip angelic, este slabuta, undeva la 170-172 si nu mai mult de 50 de kg.

studioul ei avea cam de toate, ce-i drept nu-l bate nici pe jumatate pe cel al Karlei din Barcelona, insa avea tot ce-i trebuie. Cand apare o asa zeita in calea ta, nu mai ai nevoie de unelte. e de ajuns sa iti doresti sa ii stai la picioare si sa i le saruti. Picioare fine, de zeita, pedi ingrijita, mult mult accent pe aceasta parte, trampling, priviri de neuitat, stil unic.

In Romania nu am apucat sa o vizitez dar o astept cu mare interes

este genul excursionista, care prefera cativa sclavi care sa o intretine, sa o plimbe si sa-i ofere mult, mai rar sa o gasesti la o cafea.

eu am petrecut prima data doua ore cu ea, a doua oara am fost supus financiar si am iesit . e destul de pnderata mai ales ca ma acaparase si putea sa ma faca KO, insa a preferat sa pastram relatia pe parcursul mai multor vizite si asta m-a determinat sa imi doresc sa ma vad cu ea de mai multe ori, pana cand a plecat din Frankfurt in excursii cu sclavi care aveau suficient potential sa o plimbe prin toata lumea pentru o sampanie aurie la schimb.

Daca o prindeti in Romania nu o ratati, este una dintre rarele stapane super frumoase, chip angelic si corp sculptat, pasionata de ceea ce face, fara teatru si fara drame.

Sper ca v-am fost de ajutor

nu am acordul ei sa public poze insa atat va zic: nu aveti nevoie sa vedeti poze cu ea inainte. pt ca nu va exista motiv sa o refuzati odata ce o vedeti

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

incercand sa iau legatura cu Natalia mi-am dat seama ca ne cunoastem deja

Bella Donna isi spunea inainte, este tanara, dezinvolta, nu are mai mult de 20 de ani dar este cat se poate de matura in gandire si in ceea ce face

ne-am intalnit in Frankfurt si am avut parte de mai multe sedinte cu ea,eu locuind acolo

Avea anul trecut un studio improvizat intr-o mansarda, departe de felinare. cred ca si locuia acolo daca nu ma insel.

este cea mai frumoasa stapana cu care m-am intalnit vreodata si are un stil diferit de dominare. sa spunem ca se incadreaza mai degraba intr-o dominare erotica, senzuala, cu accent pe footfetish, femdom, facesitting, uro, etc

ce am apreciat la ea a fost in primul rand naturaletea cu care se comporta. are un chip angelic, este slabuta, undeva la 170-172 si nu mai mult de 50 de kg.

studioul ei avea cam de toate, ce-i drept nu-l bate nici pe jumatate pe cel al Karlei din Barcelona, insa avea tot ce-i trebuie. Cand apare o asa zeita in calea ta, nu mai ai nevoie de unelte. e de ajuns sa iti doresti sa ii stai la picioare si sa i le saruti. Picioare fine, de zeita, pedi ingrijita, mult mult accent pe aceasta parte, trampling, priviri de neuitat, stil unic.

In Romania nu am apucat sa o vizitez dar o astept cu mare interes

este genul excursionista, care prefera cativa sclavi care sa o intretine, sa o plimbe si sa-i ofere mult, mai rar sa o gasesti la o cafea.

eu am petrecut prima data doua ore cu ea, a doua oara am fost supus financiar si am iesit . e destul de pnderata mai ales ca ma acaparase si putea sa ma faca KO, insa a preferat sa pastram relatia pe parcursul mai multor vizite si asta m-a determinat sa imi doresc sa ma vad cu ea de mai multe ori, pana cand a plecat din Frankfurt in excursii cu sclavi care aveau suficient potential sa o plimbe prin toata lumea pentru o sampanie aurie la schimb.

Daca o prindeti in Romania nu o ratati, este una dintre rarele stapane super frumoase, chip angelic si corp sculptat, pasionata de ceea ce face, fara teatru si fara drame.

Sper ca v-am fost de ajutor

nu am acordul ei sa public poze insa atat va zic: nu aveti nevoie sa vedeti poze cu ea inainte. pt ca nu va exista motiv sa o refuzati odata ce o vedeti

 

Iar miroase a niger fish

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...