Sari la conținut

Locuri ferite in Pitesti/pensiuni bune


Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

Pensiuni ok, acceptabile, unde te poti duce,,ar fi Flamingo si Sanedo, undeva pe Exercitiu,,una langa alta.,,mai este Cora, la 1 km de Pitesti, in drumul spre Mioveni.

Ca tarife ar fi 40 lei,,in principiu pentru 2 ore...

Eu pe acestea le stiu, dar snt mai multe,,cu siguranta...ar mai fi Monte Carlo,,Metropol, Crisliv, Ion, insa nu prea snt ok, din p.d.v. al curateniei.

Si, daca vrei cv in masina, te poti duce la iesire din Pitesti,,iesire din cartierul Gavana, spre Gradina Zoologica.

Bafta!

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Mai este Pensiunea florica la pasarela din stefanesti,f curat,discret,ziua e tarif 40 lei /3h si noaptea parca era 70ron/24h. Mult mai curat si ok decat la crisliv sau la ion.

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

Hotel amd pe varianta craiovei prundu 50ron /3ore ... Ai toate condiitiile . e ok dpdv al curateniei etc. Sau toata noaptea 90ron

Link spre comentariu
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)
  • Oras:Unde soarele răsare doar dacă il plătești ;)

sau varianta la boscheti cum iti place tie :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2 :laugh2

Eu nu ma duceam la boscheti lol ! FLORI SE DUCEA CU CLIENTII LA AER CURAT NU EU DRAGA. EU NU FACEAM DECAT ORAL IN MASINA PT NORMAL MERGEAM DECAT LA HOTEL . prosti mai sunteti bine ca nu doare prostia...

Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Pensiunea domneasca undeva pe varianta spre craiovei cind vi din prundu este cea mai buna locatie ferita .Costa 40 ron 3 ore ..Parcarea este dupa ce urci un gang sa ajungi in curte ..In fata intrarii este o spalatorie .Au internet wifi,camere curate .Am avut surpriza sa gasesc decit o camera libera ,restul fiind ocupate,de obicei iti dau ce camera preferi.Ca o observatie chiar daca treci de 4 ore nu-ti bat la usa ca ai depasit orele.Am incercat si alte pensiuni dar la unele masina te poate da de gol.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...