Sari la conținut

"BRUNETA LUX cu forme (ANAL)"


ttm

Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

                  Gasita aici  http://www.oradea.net/anunturi/bruneta-lux-cu-forme-anal-anunturi-gratuite-538892.html

 

                  Locatie in spate la Profi pe 6 Martie. Din nou pus pe " azi fut in cur"...sun.... raspunde zice " hai peste o ora si ma suni de jos"

 Sunt punctual pt ca sunt un domn si sun...ma amana cu 10 minute " sa fac un dus"!.....Astept....se fac 20 minute....ma suna si-mi zice sa urc...Pe fundal se aude un barbat si un "multumesc" Timorat si plin de ganduri sa nu ma intalnesc cu futaciosul sau cu pestele care ulterior ma va abuza sexual, poate ca ma va bate , poate ma pune sa spal covorul..poate devin la randul meu sclav sexual ganduri si ganduri ..mai ales ca nu are recenzie...Urc. Deschide ...este cea din poze, confirmand cu tatuajele desi nu era nevoie. Zice ca a "muncit" in Anglia!Este in partea de sus  a lenjeriei  si in pasaroiul gol. 1,685 cm si 61,350 kg...bruneta cu ochi albastri ...dupa nas tiganca as zice  dar poate ma insel...Tate mari dar fara sfarcuri ( le-am cautat si la spate...nu erau), barba " de doua zile" la pasaroi.. Fara mirosuri dar nici parfumata. Zice 200 tot tacamul 30 minute. Negociez.. Scot 150 o finalizare cu anal. Totul protejat altfel nu face! Imi ofera suc "  zic "nu,... multumesc! am baut  jumate de litru asteptand in fata blocului!".Ma duc in baie sa ma spal...avea "di tati" inafara de para  sau cap de dus.. . poate a uitat sa-l puna dupa ce s-a spalat in cur..

                 Garsoniera este la ultimul etaj si locuieste mananca spala haine si se fute acolo. Acolo sta ea noah... Pe bar gramada de pahare si blide ,un leptop,  in hol un uscator cu haine...mai era o use dar nu stiu ce era acolo dar eram cu ochii pe ea si cu mana pe pistol...adica pula ..ma scuzati..Nu are pat ci o canapea coltar cu cearceafuri de alea sintetice.M-am asezat. Am cazut. M-am ridicat si asezat din nou.Pun un picior jos si ma-nproptesc.....Aluneca ca dracul chestia aia. Simteam ca ma preling ...Sar la tate ...ma bag la pasaroi .se uda rau...imi curge pe barbie...incepe sa miaune si sa dea din cur...."oare ii place sau este artista?" Nu-mi dau seama! Intre timp ma ia de pistol...pula. Sarmana mea pula!Bah a luat-o si zici ca schimba viteze zici ca schimba macazul in gara! Asa le-o fi placand la englezi?!Bah puluca mea este un organ mic ( da e mic ..ce pula mea vrei? nu o folosesc la constructii) gingas care trebuie iubit mangaiat si dealea...Nu frate, zici ca facea maioneza...."Huooo bah ca nu facem dugherie aici!" A tras de ea si simteam ca ma ustura ..nu stiu ce a vrut sa faca probabil era incinsa si a vrut sa mi-o smulga cu colon cu tot (imi fuge mintea la Predator)....m-a dau lacrimile dar nu ma las " azi fut in cur"

Trecem la 69...apoi  ii zic sa vina calare. A pus guma.si hop o baga in pasaroi! Nu apuc sa zic" stai ca ma termini" ca ma termina...doar asta este interesul lor sa te rezolve rapid. Ma rezolvat! Noah ce sa mai zic ?!Ma futut noah si am avut macar finalizare!Bah stati un pic! Amu realizez ca nici n-a pus gura pe ea ! Bagami-as! Asa-s eu cand sunt cu pula sculata nu mai gandesc...sper sa nu semnez nimic cu pula sculata ...sau sa dau imprumuturi...Ma pun sa ma imbrac ...ea impatura haine si alipuieste in dulap...ce familie fericita!

      Nu dau note...asa vreu io! Ce note sa dau? Gusturile nu se discuta in materie de sex si nici cum arata muierea!Mereti si fute-ti! Io nu ma mai duc...poate ma las di tati si ma ocup numai de sefa...ca ea stie  cum sa-l ia pe mititel...Fug acasa, fac dus si dau cu crema de galbenele pe puluca...aveam o fisura care ustura ca dracul...Amu ce sa fac cu sefa? o  aman pe maine  "ca-s obosit"..

.Acuma as putea continua cu ce as fi putut face cu 150 lei, dar o las balta....

              Scumpelor, adica da scumpe la propriu, pula se foloseste cu grija cu tandrete mai ales daca o iei la mana sau o bagi in gura..nu o clantani cu dintii nu o zgarii nu bati cuie cu ea ...ca ne mai trebuie...iar unele accidente nu avem cu sa le justificam acasa...pt ca nu te crede sefa asa prost ca " am prins-o in fermuar", " cand am inchis usa la masina"," am cazut pe scari"," m-am pisat prin gard si dincolo era un pitbull" Nu merge.

                Poate sefa vrea musai sex deseara ...oi stinge becul si  oi planje ...si am sa sufar in tacere plin de remuscari ...Sau poate ii spun ca o iubesc si vreau sa fim doar tandri...sa ne tinem in brate...Doamneeeee ce-am gresit?!numai deastea am parte in ultima perioada....

Foarte tare! Felicitari! Pentru genul asta de review citesc forumul... Daca n-avem ce recomanda macar sa ne distram. Poate in felul asta  se mai domoleste si inflatia preturilor. Oricum iti apreciez curajul. La cat de sexy e catrea ei in poze, eu nu m-as fi incumetat. Cu privirea aia psycho cred ca si-a ales prost meseria...

tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Bruneta lux poze reale

 

 

post-100900-0-41323000-1463158269_thumb.jpg

Tanara 20 ani 1.75m,55kg te invit in patul meu pentru a petrece momente unice,si de neuitat împreună.Tandra si iubitoare,pot fi amanta perfecta.Servicii ireprosabile,discretie si igiena maxima ( oral, normal,anal ) :* :* :* Va astept !!!!0740659392

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...