Sari la conținut

Postări Recomandate

LA MULTI ANI !!!!! Iti doresc sa ai parte de tot ce e mai bun pe lume,multa sanatate si sa traiesti 1000 de ani asa cum esti acum. Ne-am cunoscut la Galati si ma bucur ca te-am cunoscut. Imi pare rau ca te-ai retras dar eu mai sper ca ai sa revii sa ne mai putem vedea. :date

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ika se simte lipsa ta!

Eu sper sa mai am o întâlnire cu tine te pup la capsunica!

Multe succesuri!

MULTUMESC,dar imi este foarte bine asa.

 

ma fac din ce in ce mai buna  :blushing2 

post-100350-0-95612600-1459970648_thumb.jpg

post-100350-0-33043900-1459970678_thumb.jpg

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna! Nu am reusit sa ma pun la curent dar din cate inteleg o perioada nu o sa mai fii in buc sau te'ai retras?!

te-as corenta eu,da nu mai sunt in job ...sunt retrasa  :bow

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: 9109
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Unde ai fugit, scumpete? :*

In lumea asta exista pentru fiecare cealalta jumatate,important e sa iti dai sanse indiferent de varsta,clasa sociala si job.

 

:*

 

RETRASA TEMPORAR!

Daca:existai in viata noastra(asta in cazul in care am fi pus'o in 3)acel temporal era real,cum nu se intampla asa ceva poti posta doar RETRASA !!!

 

:* 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Unde-i bine!
  • Oras:Unde-i bine!

In lumea asta exista pentru fiecare cealalta jumatate,important e sa iti dai sanse indiferent de varsta,clasa sociala si job.

 

:*

 

Daca:existai in viata noastra(asta in cazul in care am fi pus'o in 3)acel temporal era real,cum nu se intampla asa ceva poti posta doar RETRASA !!!

 

:* 

Vorba poetului: "Eu cred ca m-am nascut intreg, ca nu reusesc nicicum sa-mi gasesc jumatatea".

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu

La Multi Ani !!!

 

 

:2808.gif  :2808.gif  :2808.gif

Ika sincer imi pare nespus de rau ca nu te-am cunoscut personal ,si ca ma aflu printre persoanele care nu sau bucurat de clipele placute si fericite alaturi de tine , dar nu avem ce face asta e eu unul iti doresc toate cele bune ,sanatate maxima fericire deplina te pup dulce al tau admirator istrate96

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

LA MULTI ANI!!

 

 

LA MULTI ANI!!

 

Ika sincer imi pare nespus de rau ca nu te-am cunoscut personal ,si ca ma aflu printre persoanele care nu sau bucurat de clipele placute si fericite alaturi de tine , dar nu avem ce face asta e eu unul iti doresc toate cele bune ,sanatate maxima fericire deplina te pup dulce al tau admirator istrate96

 

La mulți ani! Din postarile celor ce te-au cunoscute ,reiese ca ești o femeie adevarata. Si mie îmi pare rău ca nu te-am cunoscut. Iti doresc numai bine și cine știe într-o zi poate drumurile ni se vor intersecta.

Multumesc  :kiss3

post-100350-0-71711900-1461523215_thumb.jpg

Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...