Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

nush daca e teapa sau nu.. dar eu cred ca o sa dai numai de "frumusetea" aia de bruneta cand ajungi acolo...:P ca blonda din poze nu cred ca si-o trage pe 40ron ...

Link spre comentariu

0730.289.930 / 0724.684.630 M0am futut cu blonda, dar nu este ca in anunt 2 finalizari, la telefon mi s-a zis ca am voie la 2 fin., vrea o singura finalizare si daca nu termini in 20 de min. te da afara, am vrut sa schimb pozitia dar nu a vrut, nu se implica de loc, inchide ochii si sta ca un robot, nu misca de loc, chiar daca e frumoasa zici ca dai la o gonflabila, pozele sunt reale iar locatia e la Unirii...

Link spre comentariu

Eu nu le inteleg deloc pe tarfele astea mincinoase.Oare ele nu sunt constiente ca lumea a evoluat si excluzand persoanele care merg pe centura toti dau un search pe google inainte de a decide sa mearga la futut si ca review-urile negative le descalifica complet?Tare idioate sunt

Link spre comentariu
  • Oras:Inside yoU
  • Oras:Inside yoU

deci zici tu ca bunaciunea aia de blondaciune e ca in poze? si daca o iei de buci o trantesti de un perete si ii dai la rame sa zaca ce o sa faca o sa te ia la palme.. mai da-le in kko de neserioase.. auzi sa te dea afara dupa 20 min... pai ce e asta .. suntem la un meci de box... l-a facut pe ala KO in secunda 15 si gata toata lumea acasa.. ce-i asta...

Link spre comentariu

pret 80 ron pe ora locatia unirii fostul restaurant budapesta.In apartament sunt doua fete ca si in poze.Blonde amandoua.Sincer nu imi pot da seama daca pozele sunt reale eu am aleso pe cea mai plina.Mai era una slaba dar nu ma incanta genul asta de femeie.Apartamentul nu e curat trebuie mentionat de la inceput si totul era ravasit in camera unde am mers. Era vulgara si ca vorbit si ca aspect.Lenjerie de pat aruncate pe dupa pat dezordine , pungi de snaksuri pe jos si scrumiere pline. E rece si grabita inca de la telefon ca si pe parcursul prestatiei.Telefonul ii suna incontinuu si in permanenta raspunde la el chiar cand o calaream. Tot la fel facea si dupa ce termina de vorbit injura ca nu putea sa prinda antena 1 la televizor. Oral de nota 4 , normal de nota 4 , GFE 0. O experienta ratata complet.

Link spre comentariu

Vizitator marius2010
Reputație: 0
Totusi daca e blonda din poze si cere doar 80 ron pt un oral si un doggy de 20 min eu zic ca merita pentru o descarcare ieftina :D
poze false baieti aveti grija..
Link spre comentariu
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...