Sari la conținut

Afrodisia - 0741790111


Postări Recomandate

Multumesc initiatorilor acestui forum si-mi voi prezenta si eu experienta: Dupa lungi cautari pe net si vazand oferta asa slaba a Bacaului in materie de masaje erotice si nu numai, m-am decis sa merg la salonul afrodisia dupa ce la telefon mi s-a explicat ca cu 130 de ron pot avea parte de 2 finalizari in decurs de o ora. De asemenea am fost foarte incantat cand am auzit ca pot alege din mai multe fete. La destinatie am cunsocut 2 domnisoare foarte amabile si dupa ce am ales una din ele am mers intr-o camera curata cu o saltea mare pe jos si a inceput masajul care a fost ca la carte facut, cu muzica ambientala, m-am simtit grozav. Locatia este foarte curata, mi s-a oferit prosop curat din dulap, am putut face dus cu apa calda si inainte si dupa masaj, mi s-a oferit apa plata, servicii ireprosabile. Voi mai apela la ei desi data viitoare as vrea sa incerc si masajul oferit de celalalt salon din Bacau, Karma.


Rog un moderator sa mute postul in categoria "judetul Bacau", am gresit postarea si vad cu nu o mai pot modifica. Multumesc!
  • Like 1
Link spre comentariu

Din pacate, doar din 2 fete am avut de ales din care una era prea grasuta pentru gusturile mele iar cealalta avea o silueta frumoasa dar nu mi-a placut ca avea pistrui si purta pantofi cu tocuri desi era aproape dezbracata, aratau kitch. Alt lucru care mi-a displacut oarecum a fost rapiditatea cu care a trecut la punctul cel mai sensibil amanand masajul restului corpului pt sfarsit pentru a se asigura ca finalizez... In rest a fost ok, am beneficiat de 2 finalizari ca la carte, nu m-a interesat sexul deci nu i-am propus asa ceva. Locatia a fost intr-un bloc modern ce arata ca un sediu de banca in spate la E-on, nu cunosc numele strazii dar am fost ghidat telefonic catre destinatie. Daca ar fi sa dau o nota experientei as spune 8 fiindca am testat si un salon din Bucuresti unde concurenta in domeniu isi spune cuvantul si la pret si la calitate...

Link spre comentariu

Buna ziua!M-am simtit dator sa postez si eu deoarece am fost recent la acest salon,Afrodisia.Era o singura fata,micuta de statura si slabuta..nimic din care sa te dea pe spate.Pretul a fost de 120lei aproximativ o ora cu o singura finalizare singura chestie de calitate a fost masajul normal nu cel erotic deoarece acolo lasa mult de dorit.Imi pare rau sa spun asta dar nu prea stie fata ce implica un masaj erotic!S-a frecat ceva timp cu sanii de penis dar mai mult cu coastele,cu mana tragea de el in scarba dar a vb tot timpul despre ce preturi mici are patronul si ca ele iau putin iar el are de acoperit cheltuieli cu intretinerea apartamentului...per total apartamentul ingrijit iar fata cat de cat ok dar raportul calitate pret lasa mult de dorit.Sper sa va fiu de folos cu aceste randuri scrise.multa bafta tuturor!!:rolleyes:

  • Like 1
Link spre comentariu

Buna ziua!M-am simtit dator sa postez si eu deoarece am fost recent la acest salon,Afrodisia.Era o singura fata,micuta de statura si slabuta..nimic din care sa te dea pe spate.Pretul a fost de 120lei aproximativ o ora cu o singura finalizare singura chestie de calitate a fost masajul normal nu cel erotic deoarece acolo lasa mult de dorit.Imi pare rau sa spun asta dar nu prea stie fata ce implica un masaj erotic!S-a frecat ceva timp cu sanii de penis dar mai mult cu coastele,cu mana tragea de el in scarba dar a vb tot timpul despre ce preturi mici are patronul si ca ele iau putin iar el are de acoperit cheltuieli cu intretinerea apartamentului...per total apartamentul ingrijit iar fata cat de cat ok dar raportul calitate pret lasa mult de dorit.Sper sa va fiu de folos cu aceste randuri scrise.multa bafta tuturor!!:rolleyes:

Link spre comentariu

Si eu am fost la acest salon dupa ce am vizitat toate saloanele din bacau.Am intrat in salon o domnisoara mi-a deschis usa foarte amabila ma am stat un pic la taclare cu fetele am servit o cafea iar dupa am ales o fata blonda frumoasa.M-a invitat in camera mi sa oferit in prosop pt dus foarte curat.iar dupa am inceput masajul prima data din cate imi aduc aminte de relaxare am stat ceva de vb foarte vorbareata chiar mia placut pe urma am facut masaj erotic foarte senzual chiar nu a fost graba a fost chiar placut de atuci merg de cate ori am ocazia la domisoara rebeca asa o cheama.Eu unu m-am simtit excelent nota pentru salon 9-50

Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Recomandarile se cer in sectiunea "Intrebari si Raspunsutri". Grija mare pe viitor, confratii au inceput sa-ti dea reputatie negativa din cauza greselilor si vei avea nevoie de multe recenzii ca sa scapi de ea. Plus ca la -10 puncte esti eliminat automat de pe forum...

 

Sfatul meu e sa citesti regulamentul, nu este facultativ si necitirea lui nu te scuza.

Link spre comentariu

salut. afrodisia este salonul din spate de la e-on intradevar la etajul 12. am fost de 2 ori pe acolo . un apartament destul de dragut ,camera de masaj cu o saltea pe jos si cu lumanari si muzica in surdina.cam de nota 8. problema e ca decate ori am fost nu am avut posibilitatea de a alege domnisoara dorita.era mereu numai una. prima data o bruneta micuta da stature cam timida si ezitanta care sppunea ca e din bacau. am incercat sa plusez sa am parte de ceva extra dar nici nu a vrut sa auda. masajul destul de bun chiar spre foarte bun de nota 9. avand in vedere ca fata m-a asistat la dus si inainte si dupa pot spune ca a meritat banii.(imi cer scuze dar nu imi amintesc cat m-a costat o ora). a 2 oara am dat peste o blonda asa pe gustul meu la vreo 1.65 cu sanii marimea 2-3 si chiar frumoasa la fata. vnu imi amintesc cum o chema dar avea vreo 30 de ani si se vedea ca stia meserie. fusese plecata pe afara si a lucrat in domeniu. m-a rezolvat relativ repede cu finalizarea (asta evident dupa vreo 30 de minute de masaj cu fata la saltea).dupa ce m-a intors cu fata in sus sa intors cu funduletul ala obraznic aproape de fata mea etalandusi pasarica perfect epilata, de m-a terminat in 10mminute. nu am mai apucat sa o intreb daca se poate si ceva extra dar cred ca daca e putin "feeling" nu ar refuza. in orice caz o experienta de nota 8-9

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

buna tuturor,

 

am fost si eu la acest salon acum 5 luni

 

am intrat cu o domnisoara slabuta, cu ochelari,

 

s-a straduit la masajul de relaxare - nota 7, a fost ok, apoi cel erotic in notat tuturor saloanelor - fara nimic special - o laba trista:D - nota 6

 

cum spunea si alt coleg de breasla, se plange ca preturile sunt mici, si nu prea castiga nimic

 

apartamentul este ok, intr-un bloc nou - nota 9

 

baia curata

 

prosop curat

 

mai era o domnisoara grasuta - neinteresanta:)

 

toate cele bune

  • Like 1
Link spre comentariu

salutare tuturor. azi am reusit sa scap din nou pt ceva timp si am zis sa fac o incursiune la salon din titlul topicului. sunat , fixat intalnire in 10 minute. locatia nu are rost sa o mai descriu pt ca nu s-a schimbat nimic. in schimb am avut sansa sa aleg dintre 2 domnisoare,ambele la vreo 1.70 si vreo 55 kg foarte bine proportionate. am ales-o pe ramona  20 ani si am intrat la treaba.de remarcat ca nu mi-a cerut banii inainte. dusul poti face si inainte si dupa dar fiind deja pregatit am intrat direct in camera. fata a asteptat sa ma desbrac eu apoi s-a dezbracat si ea si m-a intrebat cu ce sa inceapa la care i-am spus sa isi faca programul obisnuit. se vedea ca nu prea are experienta ( lucra de 1 luna ) dar a compensat prin atitudine .am reusit sa scot si un oral care ma costat 100 lei dar a meritat bine executat cu deep chiar foarte adanc cu putina atentie si pe la oo . se poate atinge peste tot ba chiar te indeamna ea si se umezeste imediat la atingere. am avut parte de 2 finalizari 1 prin masaj si una oral cu CIM.

locatie : 8 -apartament nou curat ,baia f curata 

GFE 8 - as fi dat mai mult dar ii mai trebuie ceva experienta

masaj-6 e incepatoare

oral 9-f bun fara prez cu deep f adanc si cu CIM -dar pt zece trebuia mai multa atentie la zonele adiacente

per total o experienta placuta ba chiar foarte placuta si apoi dupa experienta de ieri mi-am revenit putin si mi-a revenit si chieful de curvar

recomand si am sa mai revin

halatul 120 ora masaj plus 100 oralul

  • Like 3
Link spre comentariu

salutare si imi cer scuze am uitat  sa specific ca fetele au zis ca ofera si show lesby real la pretul de 350 lei ora si ca una dintre domnisoarele care erau ieri prezente este ceea care se ocupa de salon .salutare si spor la ce vreti voi

Link spre comentariu
dupa recenzia lu maxx80 am vrut sa merg si eu la salon cu ramona dar cand am sunat mi sa zis ca ramona nu mai lucraza acolo.........stiti ceva sa mutat sau lucreaza pe cont propiu?

salutare @grecu10. intrebarea mea este cand ai sunat la salon ? si iti spun si de ce ............. eu am revenit la ele si am regasit-o pe ramona de aceea mi se pare putin ciudat, desi  cand am fost era putin cam ciudata in comportament. dar mai multe am sa va povestesc in curand cand am sa fac recenzia pt ca acum nu pot (umbla radarul prin casa) salutare si spor la ce vreti voi

Link spre comentariu

ok acum sa fac si recenzia care am promis-o. profitand de ultima zi de concediu si de putin timp liber de la radar am decis sa ma intorc la salon sa probez show-ul lesby. sunat programat si in 10 min eram deja pe canapea cu 3 domnisoare in fata. pe langa ramona din recenzia precedenta mai era diana 23 ani 1.70 si vreo 55 kg si inca o domnisoara putin mai creola cred ca avea ceva urme de etnie.decid sa merg in camera cu ramona si diana, nu inainte de a intreba pentru siguranta daca show-ul este real si daca intr-adevar se intampla ceva intre ele, la care ele m-au asigurat ca da. in fine ma invita la dus si apoi in camera unde ma asteptau pt a se dezbraca.  ramona arata putin cam ciudat si am intrebat-o ce are si mi-a zis ca ia fost furat ceva cu o seara inainte si nu are o dispozitie prea buna lucru care sa vazut pe urma pt ca de show lesby nici nu se poate vorbi. practic cateva saruturi false pe sani si cateva mangaieri dar mult prea departe de ce asteptam sa se intample. in fine am trecut peste asta datorita dianei(este domnisoara cea mai veche de la salon si e cea care se ocupa practic de el) care a stiut sa acopere lipsurile din show cu un masaj de relaxare as putea spune aproape ca la un maseur profesionist si mai apoi prin masajul erotic la care s-a vazut experienta acumulata cu anii. per total am avut parte de 2 finalizari( desi spune ca normal se face numai una) ambele prin masaj .de extra nu sa pus problema pt ca se vedea stanjeneala dintre cele 2 domnisoare, si nu sa riscat nici una.

   si acum notele:

la locatie nu mai dau nota ca nu are rost

ramona de data asta ma dezamagit si nu ii dau mai multa de 6 pt toata prestatia

diana: GFE 9  stie sa faca conversatie si se implica in ceea ce face 

masaj relaxare 9 spre 10

masaj erotic 9 de mult nu am mai avut parte de un masaj atat de complex

concluzie : de revenit dar nu pentru show lesby. este practic o cheltuiala inutila cu 350 lei poti face multe lucruri

din pacate nu cred ca am sa pot revenii curand pt ca vacanta sa terminat .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

buna tuturor

 

am fost din nou la acest salon, de aceasta data la domnisoara Roxana, 21 ani, 173 cred, 52 kg, parul cret, vopsita roscat , frumusica, un 8 din partea mea.

 

am optat pt un masaj erotic, 120 lei ora,

 

am facut un dus, prosop curat la baie, 4 tipuri de geluri de dus, curat, nota 10

 

dupa m-am intors in camera, si m-a inrebat cu ce masaj sa inceapa, erotic sau relaxare,

 

i-am zis sa inceapa cu erotic, a inceput sa se joace cu ala micu, l-a dat cu ulei, a trecut aoi la un fel de sex oral, frecandu-l de gat, o senzatie interesanta:), iar dupa vre-o 10-15 min am finalizat - per total nota 8

 

m-a sters cu servetele umede, apoi a trecut la un masaj de relaxare, care a durat cam 10-15 minute, nota 8, apoi ma intreaba daca nu vreau sa mai incercam o finalizare:D

 

am zis ca da, normal, rar sa intalnesti salon in care sa te intrebe fetele daca mai vrei inca odata:)

 

si am mai incercat inca o finalizare, dar din pacate cu toata silinta fetei nu am mai reusi:(

 

fata e lipicioasa, are sanii frumosi, pielea fina, la fata e draguta, o sa mai trec cu siguranta pe la ea cand mai ajung prin Bacau

 

daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie

 

toate cele bune

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna tuturor,

 

vreau sa va pun putin in garda cu riscurile pe care le aveti cand mergeti la masaj erotic sau thailandez. Eu de exemplu, am fost acum o saptamana si ceva la acest salon, domnisoara s-a atins cu partile intime de ala micu si am luat gonoree - foarte naspa - cu mancarime, usturime la mictionare, nu am fost la medic, am luat tratament doar dupa ce am stat 3-4 zile pe net si am incercat 4 tipuri de antibiotice, din fericire se pare ca am scapat. Din cat am citit in aceste zile gonoreea se ia si prin sex oral, asa ca va sfatuiesc sa faceti doar sex oral protejat, pentru ca sunteti foarte expusi.

Cred ca m-am cam lecuit cu mersul la saloane de masaj:( desi eram un fan infocat

daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie cu sfaturi:)

toate cele bune!

ps: am pus acelasi comentariu si pe threadurile din iasi pentru a atentiona pe amatorii de senzatii tari:)

 

Acuzatii false fara dovada = banare permanenta


 

Link spre comentariu
Vizitator apuci
Reputație: 0

 am fost acum o saptamana si ceva la acest salon,

In final la care salon te referi? Ai postat in mai multe orase aceeasi text (trebuia la discutii generale, si nu aici)!!

Link spre comentariu

asalutare dragi confrati

in acest week-end am vizitat si io acest salon.am sunat si mi-am facut programare peste o jumatate de ora.dupa vreo 20 de min m-a sunat cu numar ascuns sa ma intrebe daca merg,bine ca ma intrebase daca pot vorbi...da na noroc ca nu aveam radaru langa mine...un minus din prima din partea mea.i-am zis ca atunci plec de acasa si ajung in 10 min.

locatia e pe langa mall la un bloc turn la etaju 12 mai multe detalii le primiti de la fete.

ajuns la locu respectiv a deschis usa o fata blonda mai plinuta care s-a prezentat drept Denisa ma poftit politicon inauntru unde mai era cu o fata bruneta mai subtirica si mai pe placul meu care s-a prezentat Corina.am ales-o pe cea de-a doua si am mers in camera cu ea.acu sa trecem la actiunea in sine care nu a fost deloc pe placul meu da n-am mai avut ce face.s-a apucat de un masaj slabut timp de 10.15 min dupa care m-am intors cu fata in sus si pur si simplu mi-a mai facut o laba in adevaratu sens al cuvantului timp de 10.15 min dupa care a mai trecut din nou la un masaj de aproximativ aceiasi durata dupa care m-a intrebat dak nu merg la dus.am mers a dus m-am echipat.plata am facut-o inainte mi-a cerut ea 150 lei.am incercat ceva mai mult decat ce v-am povetit da a zis ca nu se poate sub nici o forma...am zis ca am auzit ca s-ar practica si mai mult decat masaj iar ea mi-a spus ca au fost fete da le-au dat afata cand au aflat ca fac si extra.

acu sa trecem si la note:GFE:undeva spre 9 se chinuia intr-un fel sa te faca sa te simti bine

masaj:7

eu unu nu cred ca o sa mai trec pe acolo...acu nu stiu daca e de recomandat sau nu dar pana la urma cred ca nu...la sfarsit cand sa plec am mai stat cu cele 2 un pic la barfa si ma tot intrebau daca o sa mai revin la ele...am aflat de la Corina ca cele 2 ar fi surori si de loc ar fi din Galati.Corina s-a prezentat ca avand 20 de ani

Bafta si ciocane tari!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Administrator
  • Oras:La butoane
  • Oras:La butoane

Buna tuturor,

 

vreau sa va pun putin in garda cu riscurile pe care le aveti cand mergeti la masaj erotic sau thailandez. Eu de exemplu, am fost acum o saptamana si ceva la acest salon, domnisoara s-a atins cu partile intime de ala micu si am luat gonoree - foarte naspa - cu mancarime, usturime la mictionare, nu am fost la medic, am luat tratament doar dupa ce am stat 3-4 zile pe net si am incercat 4 tipuri de antibiotice, din fericire se pare ca am scapat. Din cat am citit in aceste zile gonoreea se ia si prin sex oral, asa ca va sfatuiesc sa faceti doar sex oral protejat, pentru ca sunteti foarte expusi.

Cred ca m-am cam lecuit cu mersul la saloane de masaj:( desi eram un fan infocat

daca mai aveti intrebari va stau la dispozitie cu sfaturi:)

toate cele bune!

ps: am pus acelasi comentariu si pe threadurile din iasi pentru a atentiona pe amatorii de senzatii tari:)

 

 

 

salut Valerica

Asteptam dovada din partea ta.

:Wave

large.xxxxx.gif.e9e57a37567b71fee318ced754364ca4.gif

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members and 1 guest

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...