Sari la conținut

Pentru o perioada in Bacau ! 0754 417 223


Postări Recomandate

  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

Ar fi frumos din partea ta , sa comentezi doar la ce stii... 

Iar in legatura cu plecarea mea la is...era o simpla intrebare , cu o posibilitate plecare ... dar cum raspunsuriile nu au fost pe masura asteptariilor mele , voi ramane aici ... unde pana acum , nu am avut absolut nicio problema si toata lumea a fost draguta cu mine !

Link spre comentariu

.Nu numai in iasi sunt oameni rai si aiurea pesti si interlopi sunt si in Bacau .Cum in Iasi fetele dau bani la.interlopi si pesti ca sa le lase sa stea in oras.Asa si in Bacau sunt .

Ce vrei sa spui ca in Bacau nu ti sa intamplat sa te trezesti cu un cioroi negru la.usa pentru dreptul de a activa ?.

Nu poti sa declari ca in Iasul.nu e ok .

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

.Nu numai in iasi sunt oameni rai si aiurea pesti si interlopi sunt si in Bacau .Cum in Iasi fetele dau bani la.interlopi si pesti ca sa le lase sa stea in oras.Asa si in Bacau sunt .

Ce vrei sa spui ca in Bacau nu ti sa intamplat sa te trezesti cu un cioroi negru la.usa pentru dreptul de a activa ?.

Nu poti sa declari ca in Iasul.nu e ok .

Sincer nu stiu in ce secol traiestii tu. Nu , nu m-am trezit cu niciun "cioroi" (cum il numesti tu) la usa mea pentru a da vreun drept.. Astea se faceau acum cativa ani dragul meu , acum daca nu deranjezi pe nimeni si stai in banca ta , nu esti deranjat . 

 

CE NU CAUTI < NU GASESTI !!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Bacau
  • Oras:Bacau

La domiciuliu te deplasezi ?

@dexter99 imi place numele tau :))) il ador pe dexter "cel real" :))) 

 

sa revenim la ale noastre , din pacate nu ma deplasez .. dar te invit la locatia mea , unde te p oti simtii ca la tine acasa , discret . :* 

 

 

Puup,o zi frumoasa !

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

@dexter99 imi place numele tau :))) il ador pe dexter "cel real" :))) 

 

sa revenim la ale noastre , din pacate nu ma deplasez .. dar te invit la locatia mea , unde te p oti simtii ca la tine acasa , discret . :*

 

 

Puup,o zi frumoasa !

 

in traducere 

 

adica 

 

'' faci ce vrei , cat vrei si pleci fara sa platesti ''   :laugh2

 

:)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...