Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Luandu-mi a doua teapa in ziua de ieri (una de la munca si una de la Raluca, la care am ajuns prea tarziu), mi-am zis ca a treia teapa o infig eu,asadar,cu mare chef de revenge o sun pe papusa din poze care imi spune ca sta langa Hilton, eu fiind in parcare la Sala Palatului....yesss. Ii spun ca pot ajunge imediat ,ea fiind libera, se cam leaga tot la finalul zilei.Imi spun satisfacut, ascultand concertul de jazz live ce se desfasura in parcarea de la Hilton: Misto , ce poate fi mai frumos decat sa asculti jazz intr-o plimbare de seara ,pe la ora 22,30 ,mergand sa dai la buci , dupa ce ti-ai luat-o toata ziua ?! Sun , urc, deschide usa.....e buna , 21 anisori, tate foarte frumoase, exact cum imi plac mie,mmmm (vezi ca pozele sunt reale, din nou mi-e pohta de ele ,mmm), in apart mai e o colega blonduta, merge testata si ea, nu stiu de ce dracu nu i-am cerut nr de tel. (ba stiu, de prost), stam sa fumeze si ea ,ma intreaba cu care vreau si-i spun ca pt ea am venit,desi nici blondutza nu era de lepadat,apropos, stie cineva ceva de ea ? Apoi imi da un prosop ce parea folosit (dar nu foarte mult ) si ma expediaza la baita.Apa buna, gel -4 buc, dupa o inspectie cu nasuc de curvar batran ,nu a mai fost cineva pe aici de ceva timp, cada e uscata, pe jos la fel, dar patul din camera e nefacut, cu lenjeria mototolita, sper ca a stat vreuna din caprioare si nu vreun executor (mai am putin si vreau sa fie si domnisoara, m-a rupt caldura azi…).Vine fata de dincolo , cam grabita si se infige cu gurita in sulita, ma rog , ciupercuta, ca fara de preludiu n-a percutat Gogaie…Cam directa, cred ca voia sa ma trimita repede acasa, dar nu a stiut cum sa procedeze….nu asa mai puicuta ,imi spun ,dar o las mai departe…o pupa fata, fara experienta, fara click, fara nimic,cu DT (dar halal DT cand gogaie pana reuseste sa –l aduca pe gogaie la o oarecare verticalitate, pune repede un halatel pe el si trece iar la oral…banal.Eu ma jucam cu degetele de la o mana pe la anusul si pasarica ei ,usor , nederanjant, asa , pipaindu-le , iar cu cealalta ii strangeam usot o tatisoara, ca tare bine se prezinta…Zice: cum vrei? Zic: pai hai normal…Sigur ca normal,ca anal nu fac ! Inca …Ai facut vreodata? Nu, spune- si o cred, ca asa pare la prima inspectie- dar o s-o fac asa de curiozitate macar…PLM , nu aveam bani , ca i-as fi propus sa-si satisfaca micuta curiozitate cu mine…dar mi-a retezat-o: o s-o fac cu barbata-miu. Shit. Am trecut la misionar , s-a lubrefiat cu saliva, si dai si dai, dar ea nu se misca deloc , futui eu ce futui, pupand-o usor pe umar si gat, ca are pielea diafana , cand, la un moment dat am crezut ca plange cu icnete si m-am oprit sa vad ce s-a intamplat,ma simteam vinovat de tragedia fetei, zic hai sa plec pana nu se intampla ceva…cand , ce credeti?! Radea nebuna de nu mai putea , macar atunci se mai misca si ea putin….Ce este? O intreb .Pai ma gadili cu barba de nu mai pot…Bagami-as , cine o mai crede femeile astea…Ar fi vrut sa vin mai devreme , ca a indispus-o unul si a stat suparata pana sa vin eu…sa o gadil…Am mai gadilat-o si pe cealalta parte putin,apoi am zis sa faca un pic pe caprita si atunci a fost mai bine s-a impins mai cu talent , masandu-mi usor ouale cu o manuta. Am finalizat dupa un sprint glorios, mai stand putin in ea , dupa care m-a curatat , atenta , in rim de jazz , spunand usor: Arde-v-ar pe matze cu muzica voastra …..Excelent, nu mai puteam de ras… Hai la note neamule…

 

 

Locatie – 8

 

Fatuca – 8 (tanara, draguta, stramta ….si tatze misto)

FK – no

CIM – nu cred, pt ca prea s-a grabit sa-mi puna prezervativul,

GFE – 6,5 – pula preludiu ,dialog de complezenta, s-a infipt de-a dreptul cu gurita

Normal -6,5 nota asa mare pt pozitia capria

Oral – 6.5 -doar pt ca a inceput fara prez, altfel…

 

Per total , mi-am satisfacut pohta ce-am pohtit cu 100 lei decartat inainte fara sa mi-i ceara, as merge a doua a oara cand ar mai prinde ceva experienta , acum zic pas,dar nu regret ca am infipt-o. Oricum arata mai bine decat ce am vazut in locul Ralucai. Bafta !

  • Like 8
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cand am fost eu era blonda colega Andreei , micuta , cu forme frumoase , dar nu s-a miscat de pe canapea cat am stat eu si nu am putut sa o vad foarte bine.Nu era cea din pozele de mai sus, aceasta poate a fost in alta perioada, iar daca era ea , faceam credit cu buletinul si o vizitam , este exact pe gustul meu... :69

Link spre comentariu

Am luat si eu teapa de a merge la Andreea - Sala Palatului.

 

Nu a fost decat un FAST FAST FUCK.

 

Am ajuns in locatie....putin mai tarziu decat credeam, a mai luat un client inainte cu care am avut si contact vizual :). Adica m-a poftit in apartament inainte sa plece cel dinainte, cel dinainte fiind totusi cu colega blonda... Ok...cand am intrat mi-am dat seama ca astept eliberarea dormitorului, a iesit blondina...urma sa iasa clientul, le spun ca nu vreau sa dau ochii cu el...cica nici o problema facem o rocada...dormitorul avand 2 usi...eu trebuia sa intru pe una si el sa iasa pe cealalta....de unde ??? direct face to face... Zic asta e...mergem mai departe...intram, ma duc la dus...totul se practica cu usile deschise. Adica eu ma dezbrac...dar de ce sa nu ne vedem cu totii...in timp ce eu ma dezbracam ea statea de vb cu colega, evident cu usa deschisa, o senzatie de tot rahatul. Actiune....zero... a luat-o la supt, by the way si asta de maxim 5. Normal...capra, am terminat repede, nu am apucat sa ma dau din jos din pat...ca asta deschide usa sa mai stea putin de vb cu colega. Frate deja ma gandeam ca am luat cea mai mare teapa... nici la dush nu am mai stat, m-am sters cu cateva servetele umede si nu stiam cum sa nimeresc mai repede usa sa plec...cine stie cum mai dau ochii si cu altul.

Ce sa mai zic: TEAPA MEA.

Locatie: 5.

GFE: 1

ORAL: 5 - artificii..nimic.

Normal: 5 - statea ca proasta...nimic.

Implicare: 0;

Nici pe gratis nu as reveni.

Pozele atasate de pisicuts sunt reale...are putina burtica...sani lasati..etc si fata de scarbita.

Am decartat 100 RON - pacat de ei...mai bine ii dadeam la un cersetor...

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator baiat_dulce011
Reputație: 0

Sal confrati curvari! Am fost si eu la domnitza Andreea.

Numarul l-am luat de pe anuntul telefonic:

POZE reale, ador sexul, pun pasiune la oral cu finalizare, normal in orice pozitie vrei tu, diverse fantezii, 69, zona centrala, apartament de lux, nu ezita, vino si te vei convinge, Sala Palatului, 0784.848.075

N-a fost prima optiune pentru ziua de ieri, dar cum alte "domnisoare" nu erau disponibile in zona care vroiam eu am decis sa o sun si pe Andreea. A raspuns promt, foarte dragutza la telefon, mi-a explicat care sunt serviciile: sex oral si normal 100 ron o fin sau 150 2 finalizari. ok! mi-a zis sa-i las 10 min sa se pregateasca si sa revin cu un telefon. Locatia este in blocul cu banca Piraeus de langa hotel Hilton (Sala Palatului). Ajuns la locatie sun, imi spune interfonul, etajul. Am urcat pe scari,pt ca are un lift.... (cred ca imbatraneam :pope pana urcam cu el). Mi-a deschis usa stand ascunsa dupa ea, de aveam impresia ca s-a deschis singura.... M-a asteptat aproape goala,dragutza, sani ok, se vede ca pozele ii apartin, dar sunt retusate. Am facut cunostinta, am schimbat 2 vorbe,mi-a dat prosop curat si am fugit la dus. Baia, sa zicem ok( curat, apa calda, gel de dus). Iesit de la baie am incercat sa fac conversatie, dar m-a poftit in dormitor. A venit langa mine s-a apucat direct de oral , slab executat, fara atentie la owo, fara DT, etc.. intr-un cuvant nimic sexy.... :no2 Am trecut la normal, m-a intrebat cum vreau... Am pus-o pe ea deasupra si efectiv a inceput sa sara pe mine. Am controlat-o un pic din solduri si am reusit sa finalizez.. Ea mi-a scos prez l-a luat in mana si a fugit la baie. :thinking M-a lasat singur si s-a dus sa se imbrace. M-am sters singur cu servetele umede, n-am mai avut chef nici de dus....oricum nu am avut vreun motiv sa transpir. M-am imbracat repede, in timp ce ma astepta si ea pt ca vroia sa coboare, sa-si ia un energizant, cica era trezita de dimineata si era foarte obosita...

 

Si acum notele:

 

Locatie: 9 Usor de gasit, ap cu 2 camere, curat, un mare plus este aerul conditionat (nu s-a simtit deloc arsita de afara :sweaty )

Aspect: 8 Tinerica, sani ok, dragutza, stramta.

 

Gfe: 1 De la inceput pana la final, abia daca a scos cateva cuvinte si un mic zambet.. Preludiu,gfe 0barat.

Daca ar proceda asa si la telefon nu cred ca i-ar trece cineva pragul.

 

Oral: 3 Foarte slab, fara artificii, priviri sexy, DT, OwO, etc. Simplu. Parca era o colega de liceu care lua prima data "problema"in gura.

 

Normal: 5 Chiar daca ea a fost deasupra, m-a calarit mecanic,cu privirea in alta parte, de mi-a pierit cheful si a trebuit s-o controlez din solduri ca sa pot finaliza .

Concluzia: VERY FAST FUCK! Eu unu nu as recomanda-o. Potential ar avea, dar daca nu-si schimba atitudinea are foarte mult de pierdut.

Va urez Spor la "treaba"!

  • Like 2
Link spre comentariu
ALINA, 30 ani, 1.68 m, bruneta finuta, cu un strop in plus de inteligenta, eleganta si politete ofer companie intima (sex oral cu fin., normal, masaj de relaxare, fantezii, 69) poze reale, locatie Marasesti, 24 Jun 11:00
Bucuresti
100L

http://siliconelovers.wordpress.com/2013/03/25/ashley-emma/

post-16555-0-69241200-1372119518_thumb.jpg

post-16555-0-46768400-1372119524_thumb.jpg

post-16555-0-70536900-1372119529_thumb.jpg

post-16555-0-52873300-1372119536_thumb.jpg

post-16555-0-02043500-1372119545_thumb.jpg

post-16555-0-85507800-1372119549_thumb.jpg

  • Like 6
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

   Salutare!

 

  Daca va indeamna hormonii sa sunati la numarul din titlul topicului si anume 0784848075 cu gandul ca o sa va faceti felul cu fata din imaginile din postul de mai sus a lui sangre, luati-va gandul.

 

  Da mai bine hai sa va povestesc! :)

 

  Sambata, 31.08.2013, rasfoiesc forumul nimfomane.ro in cautare de ceva actiune. Nu eram membru inregistrat pe site inca. Iau numarul de telefon de pe forum, il copii si dau search pe AT. I-mi place ce vad, faina tipa... puteti verifica si voi http://www.anuntul.ro/anunturi-matrimoniale/ea-cauta-partener/alina-30-ani-bruneta-finuta-cu-un-strop-in-plus-de-inteligenta-eleganta-si_6776006.html.

   O sun. Foarte amabila imi explica unde trebuie sa ajung. Pe o straduta langa bulevardul Decebal nu departe de Piata Alba Iulia. La 2 minute de restaurantul Ruby Twesday daca stiti unde e. Fata e cazata temporar din ce mi-a zis ea.Sta intr-o garsoniera intr-un bloc de 4 etaje. Deci nu are nici o legatura cu Sala Palatului cum scrie in titlul topicului. Citind primele posturi ale acestui topic care sunt de acum un an si ceva , am intrebat-o daca a stat candva la etajul 7 in zona Sala Palatului. Ea a negat si mi-a zis ca a mai lucrat, in zona Camera Comertului, nici vorba de Sala Palatului.

  In fine, trecem peste asta. Zona super ok, locuri de parcare, linistita, locuita mai mult de oameni in varsta, pensionari.

  Sun la interfon, imi deschide, urc la etajul 2 (nu 7 :) ) , bat la usa si imi deschide numaidecat. O femeie trecuta de 30 de ani, cemai un MILF in toata regula. Descriere: satena, cu parul prins la spate, o fizionomie destul de senzuala, ochi caprui, putin bronzata, aproximativ 1,75, vro 65 de Kg.Deci pozele din anuntul de pe AT nu i apartin sub nici o forma. Imbracata in sutien, jartiere, bikini, si un fel de fustita care nu acoperea practic nimic.

  Locatie: o garsoniera, cu un hol, o baie de nota 8  , o bucatarie micuta , si o camera spatioasa bine luminata cu un pat pe mijloc 2 noptiere un scaun si un televizor.

   Cand am ajuns m-a invitat in bucatrie deoarece colega ei ocupa camera cu altcineva. Asa ca am stat cu ea la taclale vro 20 de minute, am fumat o tigara. Am vorbit despre un alta, am aflat ca a fost si in Olanda , imi explica ea ca chiriile acolo incep de undeva de la 1200 de euro in Amsterdam. bla..bla..bla...

   Apare si colega ei, o blonda mult mai tanara, nu am avut timp sa o admir deoarece numai a bagat capul pe usa de la bucatarie sa ne anunte ca s-a eliberat camera si a fugit la dus.

   Intru cu MILF-ul in camera, hotarasc sa raman pentru o tura.Mai stam putin, se elibereaza dusul .Intra ea la baie, apoi eu.

   In camera, se dezbraca, fundul ei are forme frumoase, destul de generos , tonifiat, fara celulita. Sanii sunt cam lipsiti de consistenta, cam lasati in vant. Incepe sa ma sarute pe piept apoi coboara la "mertzan" , Fk nu am incercat. Oral face neprotejat sau protejat, la alegere. Eu am ales bineinteles neprotejat. Oralul destul de bun, umed, fara coltisori, multa activitate cu limba pe capusor. Experienta varstei se cunoaste oarecum. DT nu a incercat , dar nici nu i-am cerut.

  Apoi ii spun sa se urce pe mine dar cu fundul spre mine. Vroiam sa-i vad fundul in actiune. Miscari bune din partea ei. Se vedea experienta. O schimb capra , iar s-a comportat binisor, nu exemplar dar binisor.

  O schimbam iar, pe umeri-craci unde si termin in ea. Niste gemete usoare si o incruntare sexy pe frunte desupra sinusurilor pe tot parcursul actiunii. Ea mi-a luat prezervativul si m-a sters cu servetele umede, eu tragandu-mi sufletul dupa efortul depus. Foarte amabila m-a invita la dus si-mi spune ca ma mai asteapta la ea dar in alta locatie , ea explicandu-mi in conversatia dinainte ca e in cautare de apartament deoarece actualul laborator nu-i convine.

 

 

 

Trecem la catalog!

Aspect: 8 cu un minus la sani. Fatza destul de senzuala.

Servicii prestate: oral(P/NP) , normal(P), pupaturi pe corp. 

Oral: 8 - destul de bun, folosete limba in zone, dar ar trebui implicare mi multa ,  nu a facut DT

Normal : 8 - miscari destul de bune

Anal: nu stiu daca face , nu am intrebat

GFE: 7 conversatie , Fk nu am incercat, defapt nici nu prea m-am gandit la GFE e prima mea partida cu o femeie care e cu vro 10 -15 mai in varsta ca mine.

Cadoul:100 lei partida, 150 de lei ora

Concluzie:cei care au o atractie pentru genul MILF poate fi o partida buna.NU excelenta!

 

 

   

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Apare un anunt nou: 

 

150 L ora
SUNT noua, 21 ani, 1.60 m, domnisoara finuta, calma, eleganta ofer companie intima, oral cu fin., normal, masaj de relaxare, fantezii, 69, garantez poze reale, Marasesti, convinge-te, 24 Jan 15:07
 
Bucuresti
 

 

post-84421-0-70203800-1390643985_thumb.jpg

post-84421-0-02609600-1390643995_thumb.jpg

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...