Sari la conținut

0742504636 - masaj erotic


Postări Recomandate

Dupa ce am aflat povestea cu camerele si/sau microfoanele de la salonul anterior, pentru iesirea de azi am spus sa incerc altceva. Am mai incercat o data la 0744828936, cea care are post separat, si aceiasi poveste, suna-ma in 20 min, peste 20 min, suna-ma peste 10 min, m-am sictirit, la revedere. Asa ca am luat ziarul si am sunat la nr din titlul postului. Am aflat ca este un salon de masaj langa Bancorex, deasupra Volksbank, vis-a-vis de benzinaria MOL. Nu mai retin exact, dar parca 100 ron cu finalizare prin masaj. I-am spus ca e ok si am stabilit ora. Mi-am adus aminte ca am mai fost o data acolo, prin vara, atunci am beneficiat doar de masaj, nici nu cred ca am cerut altceva, dar tin minte ca mi-a placut foarte mult fata, speram sa dau tot de ea. Intr-adevar, era tot ea, m-a poftit in camera, si dupa o negociere la sange, a acceptat si sex. A tinut-o mult si bine ca nu se face sex acolo, ca nu pot beneficia decat de masaj, exact ca data trecuta, etc, etc. I-am spus ca sunt dispus sa platesc suplimentar, nu, nu, nu. Mi-am cerut scuze ca am deranjat-o si i-am spus ca atunci nu o sa raman. Exact cand sa ies pe usa, s-a razgandit si a spus ca accepta. Si nu mi-a parut rau deloc. Fata este gipsy, dar credeti-ma ca nu imi sunt deloc simpatici astia bronzati, este deosebita. Este chiar draguta la fata, micuta de statura, si corpul e beton. Sani medii spre mari, foarte fermi si frumosi, fundul bombat si tare, fara burta, mi-a placut foarte mult. Aspect 9 pentru ca e gipsy. Aaaa, inainte m-a intrebat cat sunt dispus sa platesc si i-am spus ca 200 ron. Sunt curios daca ofeream mai putin daca accepta. Masajul bine executat, muzica ambientala, lumanari parfumate, uleiuri si creme la greu. Arata foarte bine unsa cu ulei si se misca foarte provocator. Nu s-a grabit, nu a spus nimic cand am pipait-o. Dupa masaj am trecut la partea a doua, normal. Am sarit peste oral, nici nu i-am cerut, eram plin de crema de la masaj. Dupa ce am terminat mi-am dat seama ca era cam tarziu, eram in timpul serviciului si nu mai puteam sta. Am intrebat-o daca in banii astia accepta doua finalizari, mi-a raspuns ca bineinteles. Data viitoare o sa-mi rezerv mai mult timp. Am facut dus cu apa calda, prosop curat, locatia ok, de 9 pentru ca e la bloc. Mi-a spus ca data viitoare pot sa vin direct, ca ea e mereu acolo, dar s-ar putea sa-l gasesc si pe prietenul ei acolo. Mai mult ca sigur voi suna, nu vreau sa-mi fac cunostinte in etnia respectiva. Pe colega ei nu am apucat sa o vad nici acum, nici data trecuta. Voi reveni cu siguranta.

  • Like 1
Link spre comentariu

SalutAm fost si eu acum un an la aceasta fatuca ,chiar la inceputul activitatii ei pe cont propriu. Pana atunci activase la un salon , nu-i mai retin numele.Mi-a placut mult de ea atunci cum arata , brunetica , frumusica si cu un fizic pe gustul meu subtirica , sani nu foarte mari dar frumosi si fermi , era buna rau. Prestatia masajului in schimb nu mi-a placut , nu era talentata deloc la asta. Mai exact daca ma ungeam singur cu ulei aveam aceasi senzatie . Doar ca se mai freaca cu sanii de tine dar fara sa fie foarte convingatoare , doar ca trebuie sa o faca si atat. Si se simte asta . De sex nici nu a vrut sa auda . A fost destul de draguta si amabila in schimb , dar numai pt masaj nu m-a convins sa mai trec pe la ea.Citind acum ce a scris colegul nostru ca a acceptat sa faca si sex am spus ca e pacat sa o ratez pentru ca mi-a placut mult cum arata. Drept urmare am sunat-o si m-am prezentat la ea in locatia descrisa , deasupra la Wolksbank , sperand sa fie tot ea.Este tot pustoaica de atunci , e studenta sustine ea in anul 2 , dar s-a mai ingrasat . Arata tot bine , sanii sunt super frumosi acum , superbi chiar.In prima faza a spus ca nu face sex , doar masaj si am aplicat metoda colegului.Am deschis usa spunand-ui ca am plecat , nu ma intereseaza masajul.Atunci a schimbat placa , m-a intors spunand ca face si sex dar la pretul de 200 ron finalizarea.Am tinut-o tare , am deschis iar usa ca e prea mult si nu merita , m-a intors iar cerand 150 ron. Am acceptat doar cu conditia sa primesc si sex oral si...supriza ...a acceptat doar cu protejatA inceput cu acelasi masaj banal , a trecut la sexul oral dar ..neprotejat ..uitase probabil , se aprisese un pic , oral banal si el fara nimic spectaculos , fara artificii , s-a plictisit repede apoi a pus caciulita s-a urcat deasupra , s-a miscat binisor pana a obosit apoi am trecut eu peste ea si apoi am pus-o caprita.Am finalizat in caciulita , un pic cam greu , deja incepuse sa ma roage sa termin ca nu mai poate. Nu este cine stie ce experienta sexuala , este destul de banala. Probabil daca finalizati in 5 minute toate sunt bune , e si ea multumita.Partea buna e ca este in continuare amabila , volubila si arata destul de bine, de fapt mult mai bine decat multe fete pe la care am ajuns.Este si foarte curata , miroase bine peste tot si ce mi-a placut mult e ca telefoanele au stat in bucatarie. La cat au sunat daca erau in dormitor nu mai aveam chef de nimic.Era singura in apartament , locatia e curata , simpla , merita incercat macar o data , depinde de gusturi. Eu imi doresc mai multe de la o femeie care face din asta o meserie.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator Cautatorul
Reputație: 0

Intrebarea de mai sus nu-si are rostul pe un thread deschis pentru un anumit numar. De ce credeti ca exista si subsectiunea: Intrebari si Raspunsuri?

Link spre comentariu
Intrebarea de mai sus nu-si are rostul pe un thread deschis pentru un anumit numar. De ce credeti ca exista si subsectiunea: Intrebari si Raspunsuri?
desi nu prea imi place sa merg pe teritoriu strain,preferand sa primesc fetele acasa,din lipsa de optiuni,am apelat la domn'shoara.ca sa fiu sigur ca nu ma aleg doar cu un masaj am intrebat la telefon daca e libera si cat costa o ora normal si oral.nu a parut surprinsa si a spus ca 200ron.am ajuns la ea si mi-a placut cum arata si cum m-a primit(bine dispusa).am trecut direct la actiune-dezbracat , oral cu prezervativ-bun,normal ea deasupra-bun si la miscari si la stramtoarea pasaricii,terminat,curatat,imbracat,intrebat daca se deplaseaza-negat,plecat.deci:fata arata f bine din pdv-ul meu-draguta la fata si slaba-8atitudinea pare ok,dar eu nu am avut dispozitia sa socializez mai multcuratenia si locatia-nu am reprosuri-10oralul-7normalul-9in concluzie,o recomand celor care reusesc sa se destinda la locatie straina.de 200ron eu am avut o finalizare,dar fiindca am vrut eu sa plec.imi pare rau ca nu vrea sa se deplaseze-sunt convins ca ar fi superb sa pot sta vreo 2 h cu ea la mine-cred ca ar avea nota mare la gfeasta a fost experienta mea si multumesc celor care au postat despre ea
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:different places
  • Oras:different places

Sa va povestesc si eu cum a decurs o intâlnire cu domnisoara.Aceasta a avut loc cu mai mult de jumatate de an, nici nu stiam de acest forum,sun, imi spune 100 Ron masajul, ii propun sa ne intâlnim in 30 min. Pe drum spre ea o mai sun sa ma indrume, imi explica ea, parchez prin zona.Ajung in fata blocului sun iar ca sa imi spuna numarul la interfon. Surpriza, nu raspunde. Mai incerc dupa 5 min, raspunde, imi spune sa mai astept 10 min ca sa pregateasca patul, etc. Sun la 10 min imi spune codul la interfon, intru urc pe scari, sun la usa, greu mai deschide!! In fine, imi deschide o fatuca de vreo 20 ani, bruneta, mica de statura, sani frumosi, bună!, 50 Kg max.Ma invita in camera, incepem cu masaj, ma intorc, o iau la pipait, frumosi sâni,incepe si ea sa se incalzeasca, o sarut pe sani, o mangâi jos, si spre finalizare se freaca cu pasarica de mine pana finalizez.Pe atunci nu am indraznit sa o intreb de ,,altceva,,, dar se pare ca era loc daca insistam, se excita si ea si o ia valul!!Note: Fata: 9Locatie: apartament, curat : 8Masaj+finalizare: 9 (e interesanta ea cum geme cand o atingi) (nu cred ca se prefăcea, ca se mai oprea cateva secunde si inchidea ochii)E de revenit cu mai mult dupa cum au povestit mai sus!

  • Minus 1
Link spre comentariu

salut sin nou. asa cum am promis revin cu ceva informatii despre saloanele din bacau pe la care am fost.asadar cu un chef nebun de un masaj pun mana pe desteptarea si incep sa sun. in cele din urma dupa vreo 4 telefoane ajung si la cel despre care vreao sa va povestesc. imi raspunde o fata care destul de amabila si disponibila ma indruma catre locatie si im spune sa revin cand ajung in fata blocului. zis si facut ajung si sun . dupa vreo 3 incercari imi raspunde si im zice sa astept 10 minute ca trebuie sa se pregateasca si numai stiu ce......bine!!!!imi zic sa o fac si pe asta.dupa fix 10 minute revin si de data asta imi zice sa urc. ma primeste o bruneta buuuuuuuuuuuna rau asa pe gustul meu la vreo 1.65 si vreo 50 kg dar putin cam bronzata!!!!!!.in fine mi-a placut ceea ce am gasit. cred ca in casa era si un barbat pe care il tinea in bucatarie pt ca mi sa" parut "ca il aud vorbind la tel.m-am inteles cu fata la 150 lei 1 ora cu 2 finalizari.masajul destul de placut ,avea niste sani fantastici.dupa vreo15 minute pe burta imi zice sa ma intorc ca trebuie sa finalizez cat mai repede daca vreau sa am parte de a doua. deja aici a inceput sa piarda puncte. m-am intors. pe spate si a inceput sa se frece cu pasarica de obiectul muncii si dupa vreo 5 min. m-a rezolvat. pana aici a fost ok(e super senzatia cand se freaca cu pasarica de obiect)de aici insa incepe experienta negativa. a inceput sa rabufneasca ca de ce nu isi revine mai repede (trecusera 5 min si numai am nici 20 de ani)si a inceput sa mio frece si se traga de ea de am zis ca vrea sa o rupa. deja incepusem sa ma enervez. mai erau vreo 15 minute din ora platita cand m-am enervat si i-am zis sa ma lasa ca daca face asa nu mi se mai scoala nici in 10 ore. m-am sters cu un prosop umed(nici macar dusul nu l-am vazut ,m-am imbracat si dus am fost.per total ca experienta ii dau un 7 pentru prima parte ,GFE 2 . nu am intrebat-o de extra pt ca nu eram interesat in momentul respectiv.imi cer scuze ca nu am postat nr de telefon si nici numele salonului(daca o avea) dar au trecut cateva luni decand am fost si fiind plecat din tara nu am avut posibilitatea de a ma reinforma

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:haihui
  • Oras:haihui

Am fost eu ziele trecute si s-a petrecut cam asa:sun la nr. de tel,imi raspunde o domnisoara,imi spune povestea la telefon de masaj erotic si imi insira niste preturi.Imi spune ca pot alege intre 2 domnisoare.Zic bun,in 20 min e bine,imi raspunde sa dau un tel inca odata cand sunt la benzinaria MOL.

Zis si facut,sun cand ajung in zona,imi raspunde sa sun peste 5 min sa-mi dea scara si nr de interfon.Deja ma apucasera nervii...imi aprind o tigara , dupa ce o termin iar dau telefon,imi explica unde sa ajung.M-a intampinat o bruneta cam de 1.60m,nimic deosebit,ma invita in dormitor si imi insira iar serviciile.Ii explic ca nu ma intereseaza masajul,raspunsul a fost...cica cauta-ti in alta parte.Nu am mai asteptat alta invitatie si am plecat imediat.

Nu am vazut cealata blonda de care se vorbeste,dar in camera alaturata era lumina aprinsa si se auzeau voci.

Intrebare...asta face sex doar cand are chef?

Oricum nu mai trec pe acolo,doar daca eventual dau de blonda.Cu bruneta chiar daca o mai fi nu am eu chef de sex pe bani cu ea,nici nu arata intr-un fel iar atitudinea lasa mult de dorit.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost eu ziele trecute si s-a petrecut cam asa:sun la nr. de tel,imi raspunde o domnisoara,imi spune povestea la telefon de masaj erotic si imi insira niste preturi.Imi spune ca pot alege intre 2 domnisoare.Zic bun,in 20 min e bine,imi raspunde sa dau un tel inca odata cand sunt la benzinaria MOL.

Zis si facut,sun cand ajung in zona,imi raspunde sa sun peste 5 min sa-mi dea scara si nr de interfon.Deja ma apucasera nervii...imi aprind o tigara , dupa ce o termin iar dau telefon,imi explica unde sa ajung.M-a intampinat o bruneta cam de 1.60m,nimic deosebit,ma invita in dormitor si imi insira iar serviciile.Ii explic ca nu ma intereseaza masajul,raspunsul a fost...cica cauta-ti in alta parte.Nu am mai asteptat alta invitatie si am plecat imediat.

Nu am vazut cealata blonda de care se vorbeste,dar in camera alaturata era lumina aprinsa si se auzeau voci.

Intrebare...asta face sex doar cand are chef?

Oricum nu mai trec pe acolo,doar daca eventual dau de blonda.Cu bruneta chiar daca o mai fi nu am eu chef de sex pe bani cu ea,nici nu arata intr-un fel iar atitudinea lasa mult de dorit.

salutare confrate eshade. nu stiu cum ai reusit tu sa o gasesti pe domnisoara pt ca de mai bine de 2 sapt. eu sun la nr din titlu si imi intra mereu casuta vocala mai are cumva un alt nr de tel ?
Link spre comentariu
  • Oras:iaÅŸi
  • Oras:iaÅŸi

Dragi colegi in ale plăcerilor de o ora...eset primul meu post dupa ce de o perioada lunga de timp va urmăresc ca si guest. Doresc sa fiu cât de cât succint si la obiect cu detaliile despre acest salon pe care am avut ocazia sa il vizitez de câteva ori in acest an. In primul rând fetele nu mai au aceiasi locatie.....nefiind din bc nu pot sa va spun exact numele străzii doar ca este undeva central. Sa incep cu inceputul la ultima mea vizita acolo: dupa discutia avut cu domnisoara la telefon ajung in fata unui bloc undeva intr o zona centrală...urc la etajul unu...usa se deschide singurica in spatele ei o gasesc pe domnişoara cu formele mai rubesiene si alaturi de ea o tipa micuţa, cam inchisa la culoare si de asemenea foarte slabuta pentru gustul meu. Ma pofteşte dinăuntru si ne asezat la o tţigara pe două fotolii din camera de protocol :). Apartamentul este unul care a fost amenajat pentru incursiunile călătorilor in pofta se plăcere, dar de aici incepe partea mai putin plăcuta a povestirii: apartamentul este nerenovat (cu multa istorie la activ dupa cum bănuiesc eu) apa calda nu este si avea un miros de imbacsit de la fumul de ţigara in care puteai sa sprijini bicicleta. Evident reducându acolo sa dau instructiuni in reamenajarea apartamentului ci doar sa imi rezolvi o treabă....dupa alegerea tipei brunete un pic mai dolofana si un dus scurt cu apa rece...intram in camera de nebunii. Steaua pe cred se desfasoara actiunea este ok doar ca cearşaful de deasupra avea un miros dubios ca si cum văzuse actiune de o saptamana.... am mers pe varianta de un numar cu masaj si o finalizare si actiunea sa desfasurat dupa cum urmează: 10 minute masaj, 10 minute un oral ai apoi trasul la rame inca câteva minute. Si pentru ca nu suntem aici sa scriem romane, notele sunt dupa cum urmează: O-5 cu indulgenţă- fara atentiei la zonele adiacente, masajul-7 , normalul- 3 , când a venit la rând pozitia mamei iedului am simţit niste mirosuri neplăcute. Atitudine-8 - vorbareata si tot timpului cerându si scuze pentru locatie. Door to door- 40 minute inclus busul cu apa rece inainte si dupa ( prosospele fiind curate). Halatul a costat 70 ron. Daca am omis ceva imi cer scuze si dacă este nevoie revin cu alte detalii doritorilor.

  • Like 1
Link spre comentariu

salutare "loli cusurul" si bine ai venit pe forum. citind recenzia ta am ajuns la concluzia ca ai postat gresit si ca de fapt te refereai la salonul de pe 9 mai langa bancorex salon recenzat de mine aici  de fapt sunt convins ca despre acel salon vorbesti pt ca din cate stiu eu e cam singurul pe la etajul 1. oricum e bine ca cineva ma recenzeaza si prin bacau pentru ca e cam putina actiune prin urbea noastra. rog admin sa mute postarea la locul potrivit. salutare si spor la ce vreti voi.
p.s salonul de pe strada letea e defapt pe orizontului si are numarul de tel 0756520770

Mutat

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:iaÅŸi
  • Oras:iaÅŸi

 

 


salutare "loli cusurul" si bine ai venit pe forum. citind recenzia ta am ajuns la concluzia ca ai postat gresit si ca de fapt te refereai la salonul de pe 9 mai langa bancorex salon recenzat de mine aici  de fapt sunt convins ca despre acel salon vorbesti pt ca din cate stiu eu e cam singurul pe la etajul 1. oricum e bine ca cineva ma recenzeaza si prin bacau pentru ca e cam putina actiune prin urbea noastra. rog admin sa mute postarea la locul potrivit. salutare si spor la ce vreti voi.
p.s salonul de pe strada letea e defapt pe orizontului si are numarul de tel 0756520770

Mutat
Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Am sunat si eu al nr asta 0742504636 acum 2 zile, mi-a raspuns o voce placuta si am stabilit sa ne vedem in 30 de minute deasupra la wolsbank. ajung acolo si ma intampina o bruneta cred ca de etnie dar foarte simpatica. imi spune ca masajul este100 ron, iar eu ii spun caai dau 200 pt sex si accepta. a inceput cu un masaj urmat de un oral protejat si un normal in mai multe pozitii.

 

oral 7

normal8

fata 9

corp 9

ca si minusuri ar fi ca te cam grabeste zicand ca nu mai poate.

baie curat cu prosop si gel de dus

  • Like 2
Link spre comentariu

salutare recitind postarile din acest topic si im special cea a colegului "grecu10",precum si cele de la topicul masaj erotic langa bancorex, am ajuns la concluzia ca este vorba despre acelasi salon deci prim urmare rog admin sa le uneasca multumesc si spor la ce vreti voi

 

Contopit

Link spre comentariu
  • Oras:bv
  • Oras:bv

salut..am fost eu la ea zilele trecute..am vazut anuntul in ziar si am sunat.mi-au zis ca sunt 2 fete in locatie..si am ales sa le vizitez..ajuns acolo,am dat doar de una singura anda(colega cica dormea),slabuta ,brunetica,cu sanii nu mari dar frumosi.am ales un masaj,m-a poftit la dus..iar apoi in camera..la dus destul de ok tot,mi-a dat si prosop curat..in camera ok,muzica in surdina ,liniste (la telefoane ma refer nu le-a avut cu ea)..masajul in sine nu a fost cine stie ce ,iar dupa o finalizare prin masaj,am negociat inca una orala..dar fara cim.per total a fost ok..si acuma celelalte detalii..locatie 8-9..masaj-7.oral-8.corp-9.iar halatul a fost 150..

  • Like 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...