Sari la conținut

Random songs


rozkendra

Postări Recomandate

  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Topicu asta e pt mine . nu pt voi. Daca vreti sa postati bine, daca nu shhh ca i dun fuckin care. In 5 minute am citit tot forumu in lipsa mea, banalilor  :laugh2

 

Adica in doar 5 minute ai citit forumul in lipsa ta? Niciodata nu esti acolo cand citesti forumul sau doar de data asta ti-ai permis aroganta?  :laugh2

 

PS: Topicul l-ai deschis ca sa tii evidenta muzicii pe care o asculti random? Pe maine ma astept sa deschizi un topic cu chilotii pe care-i porti, fie si random. ;)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Adica in doar 5 minute ai citit forumul in lipsa ta? Niciodata nu esti acolo cand citesti forumul sau doar de data asta ti-ai permis aroganta? :laugh2

 

PS: Topicul l-ai deschis ca sa tii evidenta muzicii pe care o asculti random? Pe maine ma astept sa deschizi un topic cu chilotii pe care-i porti, fie si random. ;)

Știm deja, îs d-ăia cu jeg galben pe alocuri...

Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Adica in doar 5 minute ai citit forumul in lipsa ta? Niciodata nu esti acolo cand citesti forumul sau doar de data asta ti-ai permis aroganta?  :laugh2

 

PS: Topicul l-ai deschis ca sa tii evidenta muzicii pe care o asculti random? Pe maine ma astept sa deschizi un topic cu chilotii pe care-i porti, fie si random. ;)

imi permit orice aroganta la mine pe forum si in principal pe thread, chilotii nu mi expun ca nu am oferte de vanzare pe aici nici chiloti nici altceva.dar destul cu explicatii ca ma invat prost si nu e bine si amintarziat o ora juma la training fug la taxi acu

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

nu au fost sweet ci haotice , cred ca de la alcool se tot amestecau ploturile anumitor vise.... de astazi rehab ca am baut zilnic in vacanta....... kiss u, nice day :hug1

 

:) Nu e de la bautura, ci ganduri, stres... Baga indiferenta in doze industriale si vezi ce dormi ca un bebe. :laugh2

Eu caut iar apartament, de cand nu mai beau nu-l mai suport pe asta... :laugh2 :slap2

Pupici si o zi super! :kiss3

:hug1

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mi-am gasit o garsoniera superba dupa o singura convorbire telefonica si o vizionare, la pret si conditii ok.

M-a si socat putin proprietara ca vrea sa cheme un mester pentru niste prostii de crapaturi in cele 2 balcoane... :laugh2 :crazylove

Asa ca mi se taie de cimpoaiele si flauturile voastre! :laugh2 :rax2

 

https://www.youtube.com/watch?v=KwOSCNTbnrg

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Mi-am gasit o garsoniera superba dupa o singura convorbire telefonica si o vizionare, la pret si conditii ok.

M-a si socat putin proprietara ca vrea sa cheme un mester pentru niste prostii de crapaturi in cele 2 balcoane... :laugh2 :crazylove

Asa ca mi se taie de cimpoaiele si flauturile voastre! :laugh2 :rax2

 

 

Avem și flașfutere!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:worldwide
  • Oras:worldwide

Mi-am gasit o garsoniera superba dupa o singura convorbire telefonica si o vizionare, la pret si conditii ok.

M-a si socat putin proprietara ca vrea sa cheme un mester pentru niste prostii de crapaturi in cele 2 balcoane... :laugh2 :crazylove

Asa ca mi se taie de cimpoaiele si flauturile voastre! :laugh2 :rax2

felicitari!!!

sper sa fii foarte fericita in noua casutza si arunca si tu cu ceva apa sfiintita sa o purifici :D

f bine ca te muti nu erai bine acolo  :hug1  :hug1

Link spre comentariu

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...