Sari la conținut

Evitati cat puteti! 0733600794


liviu1959

Postări Recomandate

  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Alice nu fac misto... puteai s-o iei si altfel... fac haz de necaz! ;)

Iar treaba cu gratuitatile nu e scoasa din "puturile gandirii" ci din viata de zi cu zi. Este o strategie de marketing aplicata la scara larga! Dar de, o aplica doar cine-si permite si cine a ajuns la o oarecare maturitate in domeniu respectiv! Oricum, s-a dovedit ca metoda aduce numai beneficii!

Aveam undeva salvata o poza cu imaginea unui abonament la curve de prin anii 60... daca o gasesc ti-o voi trimite si vei vedea ca exact asa stateau lucrurile, adica la un numar de sedinte se acorda o gratuitate! ;)

Cat despre mine, stai linistita, chiriasii mei se bucura de tot felul de metode de stimulare si fidelizare!

 

Stau foarte bine cu strategiile de marketing. Dar sa fim seriosi, sa ma fut gratis? Pe bune?

Abonamentele alea la curve erau facute de bordeluri, care erau institutii legale la timpul respectiv. Nu mai e ce a fost.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Stau foarte bine cu strategiile de marketing. Dar sa fim seriosi, sa ma fut gratis? Pe bune?

Abonamentele alea la curve erau facute de bordeluri, care erau institutii legale la timpul respectiv. Nu mai e ce a fost.

Nu conteaza de cine erau facute abonamentele... ideea e buna!

Si nu cred ca te futi pe gratis ci vei avea un rulaj mai mare de clienti si implicit de bani si in plus vei reusii sa-ti fidelizezi clientii ceea ce nu e deloc de neglijat!

Daca dai un abonament de genul asta, ai mari sanse ca respectivul client sa vina cel putin pana se epuizeaza toate sedintele... altfel s-ar putea sa te calce o singura data... :(

Si asa mai departe... dar nu te invat eu pe tine, ca doar stai foarte bine cu strategiile... ;)

Bafta! :hihat

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Alice nu fac misto... puteai s-o iei si altfel... fac haz de necaz! ;)

Iar treaba cu gratuitatile nu e scoasa din "puturile gandirii" ci din viata de zi cu zi. Este o strategie de marketing aplicata la scara larga! Dar de, o aplica doar cine-si permite si cine a ajuns la o oarecare maturitate in domeniu respectiv! Oricum, s-a dovedit ca metoda aduce numai beneficii!

Aveam undeva salvata o poza cu imaginea unui abonament la curve de prin anii 60... daca o gasesc ti-o voi trimite si vei vedea ca exact asa stateau lucrurile, adica la un numar de sedinte se acorda o gratuitate! ;)

Cat despre mine, stai linistita, chiriasii mei se bucura de tot felul de metode de stimulare si fidelizare!

Off topic.. Nu ai un ap de inchiriat pe Republicii, de la Caraiman spre centru?

Am un amic doritor.. Nu este la misto cerinta

Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Da asa e! E bine sa ne anuntam una pe alta! Pup Alice

Voi vorbiti intre voi pe PM sau la telefon... si apoi va raspundeti pe "nimfomane"... :350x

Ce sa va anuntati...? :) Dar problema se pune daca mai aveti timp...!!! :hmmm

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

si tu ai peste si e militian asa ca fassss

Esti

 prost informat. De fapt e colonel la fortele terestre.

Zat in putza pestelui meu imaginar!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

da e adevarat vine imbracat foarte elegant..la costum! niciodata nu parcheaza masina in fata locatiei verifica foarte bine zona inainte sa urce in locatie! omu vine pus pe asa ceva spun asta deoarece si eu am avut probleme k el k banii asta sa intamplat anu trecut prin septembrie..si ironia sortii a fost ca prin august a revenit incercand acelasi lucru :laugh2 ..spunand k a uitat portofelul in masina si se intoarce!

Knd revii în ploiesti.poate ne spui si nouă.dk nu ,la inactive cu ține!!

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...