Sari la conținut

Kim 0733385694 si 0734241121


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

Servicii proaste? Vai de pl voastra. Daca kim nu are servicii de top atunci nu are nimeni in Oradea la ora asta.

Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

Nu stiu ce sa zic legat de ridicarea tarifului. Mi-am dat seama ca kim e profesionista si trateaza chestiia asta in stil bussines cand si-a redus tariful de la 200/300 la 150/250 fiindca nu face FK. La ce prestatie are ea ar putea cere si 250/400.

Link spre comentariu
  • Oras:<Oriunde>
  • Oras:<Oriunde>

Nu stiu ce sa zic legat de ridicarea tarifului. Mi-am dat seama ca kim e profesionista si trateaza chestiia asta in stil bussines cand si-a redus tariful de la 200/300 la 150/250 fiindca nu face FK. La ce prestatie are ea ar putea cere si 250/400.

Parerea mea ca Oradea este un oras prea mic pentru aceste tarife!Fiecare isi pune ce preturi vrea dar atitudinea trebuie s'a fie pro client :).Nu ma refer la Kim dar in general sub 150 nu gasesti,poate si din cauza unora care le ridica prea mult in slavi.Fratilor noi dam banii,noi facem regulile :).

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator pilacs33
Reputație: 0

Nu stiu ce sa zic legat de ridicarea tarifului. Mi-am dat seama ca kim e profesionista si trateaza chestiia asta in stil bussines cand si-a redus tariful de la 200/300 la 150/250 fiindca nu face FK. La ce prestatie are ea ar putea cere si 250/400.

Auzi prietene, ai mai fost afara din tara asta? Stii ca de exemplu la Budapesta pentru 300 stai o ora, si ti se face de toate? (FK,anal, deeptroat, tot-tot-tot ce ai tu in minte, si nu merge nici pe numere, ci cat poti dai). Ce plm vrei tu pe langa salarii minime de ras, un tarif de 400... in cea mai saraca tara din ue? Pentru 100 de lire cu catva ani in urma am fost le o latina in scotia, primesti acolo ptr acea bani niste femei de nu rezisti mai mult de 5 minute.Asa ca nu se poate pe numere ci pe minute merge. Prostia asta ca merge pe numere numai aicea am intalnit... Na, da fiecare stie ce face cu bani, eu nu ma bag :)

Link spre comentariu
Vizitator ai vrea sa stii?
Reputație: 0

Auzi prietene, ai mai fost afara din tara asta? Stii ca de exemplu la Budapesta pentru 300 stai o ora, si ti se face de toate? (FK,anal, deeptroat, tot-tot-tot ce ai tu in minte, si nu merge nici pe numere, ci cat poti dai). Ce plm vrei tu pe langa salarii minime de ras, un tarif de 400... in cea mai saraca tara din ue? Pentru 100 de lire cu catva ani in urma am fost le o latina in scotia, primesti acolo ptr acea bani niste femei de nu rezisti mai mult de 5 minute.Asa ca nu se poate pe numere ci pe minute merge. Prostia asta ca merge pe numere numai aicea am intalnit... Na, da fiecare stie ce face cu bani, eu nu ma bag :)

Prietene vrei sa ne intrecem in cultura generala la curvaraie? Vrei sa vorbim despre curvele ieftine de la granita cu Slovacia sau despre pufurile din Germania? Ai inteles din ce am vrut eu sa zic atat cat a inteles Ceausescu la proces. Deci...hai s-o luam altfel...pix si foaie...un lucru nu valoreaza atat cat cere cineva pe el ci atat cat e dispus cineva sa ofere cu alte cuvinte cererea face piata nu oferta. Nu imi dau aere sau ceva dar ai intrat prea agresiv pe felie cu mine asa ca am zis sa pastrez tonalitatea.

Link spre comentariu

revizitat azi pe Kim, ce pot sa zic ??? nu stiu de ce fata asta nu e la top ????? bine ca avem exemplare ca Alinutza de la top care sunt promovate si super laudate si arate ca niste centuriste si o fata care merita 10 pe linie e tinuta pe tusa !!!! Comportament ireprosabil pe tot parcursul intalnirii, igiena de nota 11 , GFE la fel ( poate ca sunt subiectiv ca nu e prima intalnire ) , din partea mea de revenit. Si ca tot a aparut discutia cu preturile..... ce sa zic .... un numar doar harjoneli si oral cu finalizare 150 lei!!!! Aviz carcotasilor care dezbat de cresterea preturilor. A crescut doar ROBOR-ul ! :slap2

  • Like 3
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...