Sari la conținut

Kim 0733385694 si 0734241121


Vizitator

Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

Preturi si servicii kim? Am incercat mesageria privata da mu merge

 Nu are cum sa-i trimiti mesaj fiindca Kim nu este inca membru colorat si deci nu are PM.  Are doar 86 de postari. Mai are pana la 200 cand va deveni cel putin Serios Contributor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

adrian10 iti multumesc foarteeee frumos si raman datoare pt ajutor! daca esti asa dragut :* am o rugaminte vreau sa postez o poza si o pune intoarsa cum sa fac sa se posteze corect!? Multumesc â¤ï¸ðŸ¤—😘

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Va pupacesc, dragii mei!!! :* :* :*

 

matxxx astept sa facem impreuna 😈🤗â¤ï¸ðŸ˜˜

 

adrian10 ii place lui sambata mai nou :))))) sambata trecuta cred ca l-am

marcat putin :))))

 

â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸â¤ï¸

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Va pupacesc, dragii mei!!! :* :* :*

 

matxxx astept sa facem impreuna ❤

 

adrian10 ii place lui sambata mai nou :))))) sambata trecuta cred ca l-am

marcat putin :))))

 

❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 

Asa se spune acum? Zi linistita ca l-ai futut ca doar suntem de-ai casei si nu ne rusinam acum. :)

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

adrian10 :)))) :)))) faza e ca el pe mine, nu eu pe el ca ii place sa detina el controlu :))))) :* :* :*

Kimmm,mai ai puțin și mă trezesc cu o recenzie...ție îți dau voie :))) dar o sa te coste și o să îți accepți pedeapsa că n-ai încotro. :)
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Asa se spune acum? Zi linistita ca l-ai futut ca doar suntem de-ai casei si nu ne rusinam acum. :)

Adrian,tu nu ai fost inca la Kim ???

Fata asta nu te f.te,o fac altele ici-colo.

Fata asta îți intră sub piele vrând nevrând, nu tu alegi, nu ai nici o șansă...și te ridică și ridică până simți că te uiți în jos la îngeri cum se ard.

Și te pleznește,dă cu tine de pământ de numai ști cei cu tine și după iar te ridica frumos și iar de la inceput...nu ști nici cum te cheamă,ești în altă dimensiune,te-ai reîncarnat sau ce...și totul cu drag și plăcere+1 gram de nemernicie plăcută cât să nu mă plictisesc niciodată. :)

Am scris cu câteva pagini inapoi "este o senzație"... unică.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

matxxx as putea sa-ti fac o recenzie nu ar fi o ideea rea :)))) :)))) si ar fi una de nota 20 ❤️!!! Doamneeeee ce imi place cand ma pedepsesti ioiiiii :)))) :))))) abia astept :)))) :* :* :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Adrian,tu nu ai fost inca la Kim ???

Fata asta nu te f.te,o fac altele ici-colo.

Fata asta îți intră sub piele vrând nevrând, nu tu alegi, nu ai nici o șansă...și te ridică și ridică până simți că te uiți în jos la îngeri cum se ard.

Și te pleznește,dă cu tine de pământ de numai ști cei cu tine și după iar te ridica frumos și iar de la inceput...nu ști nici cum te cheamă,ești în altă dimensiune,te-ai reîncarnat sau ce...și totul cu drag și plăcere+1 gram de nemernicie plăcută cât să nu mă plictisesc niciodată. :)

Am scris cu câteva pagini inapoi "este o senzație"... unică.

 

Vezi numa' sa nu te indragostesti. :D

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

matxxx as putea sa-ti fac o recenzie nu ar fi o ideea rea :)))) :)))) si ar fi una de nota 20 ❤️!!! Doamneeeee ce imi place cand ma pedepsesti ioiiiii :)))) :))))) abia astept :)))) :* :* :*

Mulțumesc Kim,multumesc că ne accepți așa cum suntem pe toți.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...