Sari la conținut

Kim 0733385694 si 0734241121


Vizitator

Postări Recomandate

despasito o intrebare am pt tine scurta si la obiect: Sti ce a zis Napoleon despre femei?????

Ehh, acel citat celebru il stie toata lumea, mai putin despasito,dar mai este unul interesant care zice ceva de genul

"victoriile asupra femeilor sunt singurele care se obtin prin fuga"

Link spre comentariu
  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Neata! :* Va doresc o saptamana excelenta cu multeeeee “pasarici” la activ :))) :)))!!!!! :* :* :* :* :*

Neața !!!

Asta da urare, mulțumim :)

Iar tu sa ai parte doar de bărbați pe gustul tau, de Top,așa cum și noi doar pe acelea le preferăm,cele cu personalitate...:)))

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Am editat ce am scris.Nu merita.

Dă-i ignor, dacă ar face toți membrii lucrul acesta ar vorbi singur iar un lipsă de atenție va înceta.

Eu așa procedez, nu am chef și timp, să-mi fut nervii cu toți retarzii. Degeaba îl banează, își face alt cont.

 

PS: Kim te pup :*

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Macar coaie ( a se vedea utilizatorul cu acest nume pe sectiunea Clun) al vostru alcatuieste o propozite, o fraza cu predicat si subiect pe cand aici......

Link spre comentariu

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

    Am revizitat-o saptamana trecuta pe Kim ( astrele s-au aliniat si am reusit sa imi fac programare) .

 

 

In rest nu prea e nimic de povestit . Aceiasi Kim foarte amabila , corp pe gustul meu , slaba ( chiar a mai slabit de ultima data cand am vizitat-o ) , sani mari , la fata foarte draguta  nota 10 , 

 

ON : foarte placut , atata doar ca nu o inghite pe toata   nota 9 

 

NP : aici am schimbat mai multe pozitii , este foarte elastica , sta in ce pozitii vrei si poti sa ii dai tare . Se implica si ea da contre , chiar ok !  Am facut-o sa transpire si ea asa ca cred ca m-am descurcat si eu onorabil  nota 10 

Cost : 250 Ron   1 ora 

De recomandat : Evident , chiar de facut abonament mai ales ca acum am facut-o Oradeanca dea noastra !

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...