Sari la conținut

Kim 0733385694 si 0734241121


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:ghk
  • Oras:ghk

Am fost si eu vineri la Kim . Locatia :blocurile turn pe Lapusului et 8 , apartament cu o camera frumos . Priveliste frumoasa peste oras dar nu mai frumoasa decat Kim . Am stat un pic de vorba la un pahar de apa , ne -am inteles la 30 de minute , 200 de ron , apoi am trecut la dus , baie curata , prosop curat , nimic de reprosat . Cand am iesit ma astepta goala , mi-a simtit toate simturile cu imaginea aia . Am trecut la pat , nu ma mai puteam satura s-o privesc si s-o ating , asa ca am inceput eu cu saruturi pe tot corpul si pe sani pe abdomen , am coborat pana la pasarica , epilata , apetisanta , primitoare , fara urma de miros , as fi stat acolo toata ziua . In tot acest timp Kim gemea intr-un mod foarte placut , m-am oprit un mom si am privit-o , se vedea ca se simtea bine , avea ochii inchisi si gemea din ce in ce mai excitant . Apoi a trecut ea la atac , mi -a facut un oral foarte placut , cu atentie peste tot , parea ca-i place ce face . Am oprit-o dupa 5 minute , imi venea sa explodez . Am continuat cu LOT de zine mari , priveliste de vis , gemete , miscari magice ,atingeri , un decor plin de erotism. S-a lasat peste mine cu tot corpul , ii simteam sanii infingandu-se in pieptul meu , am continuat asa imbratisati . M-am mai oprit odata , vroiam sa prelungesc momentul , m-a intrebat daca trecem la alta pozitie , i-am zis ca da , daca o alege ea . A ales pe la spate , m -am conformat , si de aici privelistea e la fel de incitanta . Am inceput sa pompez intre gemete si nu am mai reusit sa ma abtin am finalizat in prezervativ . Am mai ramas asa un pic sa savurez momentul si imaginea E bunoaca Kim . Am mai povestit cateva clipe si dus am fost Locatie :10 , aspect :9 , ON: 9,5 NP: 10 , GFe 9,5 , Igena :10

note umflate

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:ghk
  • Oras:ghk

Poze noi

 

http://media.publi24.ro/extralarge/20151115/2350/df4c788e01d42e4ec4c5d3dad6963f54.jpg

 

http://media.publi24.ro/extralarge/20151115/2350/7bf096db2ecdeec98c34a18af23d23fe.jpg

 

http://media.publi24.ro/extralarge/20151115/2350/1fe0185bff356f2ccf48b9c2951df5a6.jpg

 

http://media.publi24.ro/extralarge/20151115/2351/dbd20af1582071240bc53e372c537c75.jpg

 

http://media.publi24.ro/extralarge/20151115/2351/2dde6b623a91363ce66bf035fddd6583.jpg

http://media.publi24.ro/extralarge/20151115/2351/a3d6b7872eb40c6690c7dfc944fbeda6.jpg

poze photoshopate

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:ghk
  • Oras:ghk

Am fost si eu vineri la Kim . Locatia :blocurile turn pe Lapusului et 8 , apartament cu o camera frumos . Priveliste frumoasa peste oras dar nu mai frumoasa decat Kim . Am stat un pic de vorba la un pahar de apa , ne -am inteles la 30 de minute , 200 de ron , apoi am trecut la dus , baie curata , prosop curat , nimic de reprosat . Cand am iesit ma astepta goala , mi-a simtit toate simturile cu imaginea aia . Am trecut la pat , nu ma mai puteam satura s-o privesc si s-o ating , asa ca am inceput eu cu saruturi pe tot corpul si pe sani pe abdomen , am coborat pana la pasarica , epilata , apetisanta , primitoare , fara urma de miros , as fi stat acolo toata ziua . In tot acest timp Kim gemea intr-un mod foarte placut , m-am oprit un mom si am privit-o , se vedea ca se simtea bine , avea ochii inchisi si gemea din ce in ce mai excitant . Apoi a trecut ea la atac , mi -a facut un oral foarte placut , cu atentie peste tot , parea ca-i place ce face . Am oprit-o dupa 5 minute , imi venea sa explodez . Am continuat cu LOT de zine mari , priveliste de vis , gemete , miscari magice ,atingeri , un decor plin de erotism. S-a lasat peste mine cu tot corpul , ii simteam sanii infingandu-se in pieptul meu , am continuat asa imbratisati . M-am mai oprit odata , vroiam sa prelungesc momentul , m-a intrebat daca trecem la alta pozitie , i-am zis ca da , daca o alege ea . A ales pe la spate , m -am conformat , si de aici privelistea e la fel de incitanta . Am inceput sa pompez intre gemete si nu am mai reusit sa ma abtin am finalizat in prezervativ . Am mai ramas asa un pic sa savurez momentul si imaginea E bunoaca Kim . Am mai povestit cateva clipe si dus am fost Locatie :10 , aspect :9 , ON: 9,5 NP: 10 , GFe 9,5 , Igena :10

fake

  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

salut,

 

cu ceva bani in plus si chef de ceva nou, am decis sa o vizitez pe Kim, am sunat, dupa cateva incercari a raspuns, am stabilit programarea, imi zice sa o resun cand ajund la hotel nevis, am ajuns, mai greu un pic dar am ajuns...

 

scurt si la subiect... note!!

 

locatie: 9, o camera si baie... destul de mare .. foarte curat, aranjat, baie curata, pe masina de spala mai multe prosoape curate, singurul minus.. vana, mica si scartaie, era mai ok o cabina de dus...

 

aspect: ... frumusica la fata, nu iesita din comun... corp frumos... fund superb!!!! pt mine un minus ar fi sanii, silicoane cam mari si foarte tari... cauciuc!!! dar sfarcuri micute si dragute!! :X

 

ON: 8, umed, deep, placut, schimbari de ritm, scuipat, limbi... din pacate la oO doar cu mana :(...

 

NP: 10 se misca foarte bine, munceste, nu te lasa doar pe tine! priveliste superba, mai ales pe la spate (desi nu prea imi place pozitia)

 

gfe: 6, am avut o discutie interesanta, sa oferit intre partide sa imi faca un masaj, dar nu fk, nu pupaturi, nimic...:(

 

scor: 250l/h ... (cu tot cu oferta ecam scump dupa parerea mea)

 

recomand? .. da (mai ales pt trofeu) ... revin? posibil... daca revine la preturile vechi 200 cu 300 atunci nu voi mai reveni!

 

 spor!!

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...