Sari la conținut

Noua in Bucuresti-/-Ana Marya- 0728.144.692 -Bd.DECEBAL


Vizitator ana marya

Postări Recomandate

Vizitator nilac_the crazy
Reputație: 0

Azi am revenit la Ana Maria. Pana azi era singura dupa ce Andreea s-a retras,de azi are o noua colega.

Am sunat la numarul cunoscut, a raspuns promt si am rezolvat cu programarea.

Locatia cea cunoscuta, zona Bucur, apartamentul mobilat modern, curatenie impecabila, geluri de dus si prosoape curate.

Ana Maria inaltuta, bine facuta, ochi verzi care te baga in boala, zambet de strengarita mi-e unuia imi place fata si mentionez ca nu sunt adeptul femeilor super slim.

Atitudinea e punctul forte al Anei, vesela si comunicativa stie de gluma si e mereu gata de prostioare ba chiar te mai si incita..

O tigare si un suc din partea casei, dusul de rigoare si am trecut la treaba. A inceput cu un oral umed, neprotejat, super bine facut, atenta si la zonele adiacente si cu DT care ii iese de minune (sigur a invatat de la Andreea :))).Am trecut la normal protejat si s-a cerut imediat la doggy, care se pare ca ii place mult. Am avut senzatia ca a si terminat dar nu vreau sa fiu inteles gresit. In final dat jos caciulita si terminat cu un CIM de zile mari.

In final dusul de rigoare, o tigara si o poveste moment in care am cunoscut-o pe noua ei colega Lia. Am fost tentat si de o finalizare cu ea, asa ca recenzia o gasiti la topicul Liei.

Note:

- locatie 9 ( ar fi de 10 daca ar avea si aer conditionat desi azi nu a fost deosebit de cald)

-  igiena 10

-  aspect 9,5

- GFE 10

- Oral NP 9

- Normal protejat 9.5

Cadou meritat din plin 250/1h.

Eu m-am simtit super ok cu Ana si nu sunt la prima vizita. Recomand fara rezerve. Sigur voi reveni sa incerc o finalizare faciala si poate si un uro (am inteles ca ii si place).

Va doresc multa bafta si numai bine!

  • Like 3
Link spre comentariu
Vizitator albertosiculus
Reputație: 0

Bna ziua Domnilor,

 

Acum cateva zile am avu si eu placerea de a o intalni pe Domnisoara Ana Marya. 

Am reusit sa o contactez la numarul din topic si pentru ca eram destul de obosit, am preferat sa stabilesc intalnirea la hotel.

Ana Marya este o Domnisoara cu forme, sani mari, fund bombat, adica ai de ce sa te prinzi :)

Domnisoara fiind o persoana dezinvolta si prietenoasa, trecem repede peste momentele " hai sa ne cunoastem " si trecem repede la treaba. Se pricepe la oral si-i place si sexul propriu zis.

Note :

Aspect general - 8,5 - clar frumusica si apetisanta

Oral NP - 10 , condimentat cu tot ce trebuie

NP - 9 - doar din cauza mea este nota asa de mica

GFE - 10 - prietenoasa, volubila

FK - 8,5 -  sunt convins ca data viitoare va fi mai bine

Masaj - 9 - 

Cadou - 350 Lei/ ora

Recomandare - Categoric da

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...