Sari la conținut

Doar 60 roni - 0754369647


Postări Recomandate

  • Oras:New York
  • Oras:New York

Anuntul suna in felul urmator:

Doamna blonda,Putin plinuta,ofer momente de neuitat dlor generosi.

Poze:

 

 

 

Tariful este 60 RON / finalizare

Tariful la ora nu am intrebat

 

Locatia este pe strada Take Ionescu, sta singura. Apartament 1 camera, OK, nimic deosebit.

 

Foarte amabila, respectoasa, prietenoasa.

Varsta e pe undeva pe la 40 de ani. Sani foarte mari :movingthem1 , usor lasati, dar placuti - eu abia ii puteam cuprinde cu doua maini. Fund XXL - foarte frumos :inlovee

Ca vestimentatie era "imbracata" in prosop  :( , era de apreciat ceva mai sexy

 

Aspect - 7/8 daca iti plac milf/mature

Oral neprotejat - 8.5 incet si foarte umed.

Normal protejat - 8 da contre si arata foarte bine de la spate.

 

Eu am mers dorind doar ONP si NP. A sculat-o bine bine cu un ONP apoi am dat 2 minute doggy  :doggystyle  si am terminat. Fara FK, CIM, Anal, 69 sau alte artificii...

 

Concluzie finala - daca doresti un qucik fuck si iti plac mature GO 4 IT . Recomand. :beex2

 

 

 

 

 

 

post-2-0-52834200-1443636572_thumb.jpg

post-2-0-85534500-1443636572_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
Vizitator i.like.milfs
Reputație: 0

Anuntul suna in felul urmator:

Doamna blonda,Putin plinuta,ofer momente de neuitat dlor generosi.

Poze:

 

 

 

Tariful este 60 RON / finalizare

Tariful la ora nu am intrebat

 

Locatia este pe strada Take Ionescu, sta singura. Apartament 1 camera, OK, nimic deosebit.

 

Foarte amabila, respectoasa, prietenoasa.

Varsta e pe undeva pe la 40 de ani. Sani foarte mari :movingthem1 , usor lasati, dar placuti - eu abia ii puteam cuprinde cu doua maini. Fund XXL - foarte frumos :inlovee

Ca vestimentatie era "imbracata" in prosop  :( , era de apreciat ceva mai sexy

 

Aspect - 7/8 daca iti plac milf/mature

Oral neprotejat - 8.5 incet si foarte umed.

Normal protejat - 8 da contre si arata foarte bine de la spate.

 

Eu am mers dorind doar ONP si NP. A sculat-o bine bine cu un ONP apoi am dat 2 minute doggy  :doggystyle  si am terminat. Fara FK, CIM, Anal, 69 sau alte artificii...

 

Concluzie finala - daca doresti un qucik fuck si iti plac mature GO 4 IT . Recomand. :beex2

:clapp

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pe principiul "La pomul laudat sa nu te duci cu sacul", am facut-o si pe asta.

Sunat acum cateva zile, programat in 20 de minute pe Take, in blocul binecunoscut.

Ajuns la doamna, undeva la 40+ de ani, ma astepta intr-o rochie neagra. Amabila, nimic de zis. M-am cerut la dus. Soc, nu e apa calda (deh, Coltermu' nu mai are nici bani de carbuni, ca sa nu mai vorbim de bani de gaz...) Plm, ma spal cu apa rece macar pe la puta un pic, sa nu fiu nesimtit, ca veneam de la lucru. Ma spal (la chiuveta, n-am avut curaj sa dau drumul la dus, pentru a evita decesul subit in hogeacul unei curve) si ma sterg cu servete de bucatarie.

Buuuuuun... Revenit in camera, doamna ma astepta in chiloti si in tatele goale (tate imense, ce-i drept), mi-a cerut banii si am trecut la, sa-i zicem, actiune.

Oral NP maxim 45 de secunde, semi-mediocru (stiu, nu exista cuvantul asta, e un fel de licenta poatica), apoi pus preze si tras in ea misionar vreo inca 90 de secunde, finalizat in capison.

Door to door, vreo 11-12 minute.

Placutele:

Locatie - 6

Aspect doamna - 6

Oral - 5

Normal - 5

Igiena - 9.

Plm, de 60 RON o scoteam pe gagica-mea la o shaorma, luam o sticla de vin, iar la urma primeam muuuult mai mult decat mi-a oferit doamna (e drept, gagica-mea nu are ditamai tatele).

N.B.: doamna este amabila si prietenoasa. Dar atat.

Eu nu mai merg in viata mea pe Take, m-am lecuit.

De fapt, nu chiar, dati-mi voie sa rectific: nu mai merg pe Take decat daca isi schimba locatia Anda, Lore, Bianca, Adriana, Cami.

Nu mai revin in veci, insa recomand pentru cei care doresc o descarcare rapida "a la Uzzi" - baga-i in perfuzii.

 

Bafta la futut!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:resita
  • Oras:resita

Pe principiul "La pomul laudat sa nu te duci cu sacul", am facut-o si pe asta.

Sunat acum cateva zile, programat in 20 de minute pe Take, in blocul binecunoscut.

Ajuns la doamna, undeva la 40+ de ani, ma astepta intr-o rochie neagra. Amabila, nimic de zis. M-am cerut la dus. Soc, nu e apa calda (deh, Coltermu' nu mai are nici bani de carbuni, ca sa nu mai vorbim de bani de gaz...) Plm, ma spal cu apa rece macar pe la puta un pic, sa nu fiu nesimtit, ca veneam de la lucru. Ma spal (la chiuveta, n-am avut curaj sa dau drumul la dus, pentru a evita decesul subit in hogeacul unei curve) si ma sterg cu servete de bucatarie.

Buuuuuun... Revenit in camera, doamna ma astepta in chiloti si in tatele goale (tate imense, ce-i drept), mi-a cerut banii si am trecut la, sa-i zicem, actiune.

Oral NP maxim 45 de secunde, semi-mediocru (stiu, nu exista cuvantul asta, e un fel de licenta poatica), apoi pus preze si tras in ea misionar vreo inca 90 de secunde, finalizat in capison.

Door to door, vreo 11-12 minute.

Placutele:

Locatie - 6

Aspect doamna - 6

Oral - 5

Normal - 5

Igiena - 9.

Plm, de 60 RON o scoteam pe gagica-mea la o shaorma, luam o sticla de vin, iar la urma primeam muuuult mai mult decat mi-a oferit doamna (e drept, gagica-mea nu are ditamai tatele).

N.B.: doamna este amabila si prietenoasa. Dar atat.

Eu nu mai merg in viata mea pe Take, m-am lecuit.

De fapt, nu chiar, dati-mi voie sa rectific: nu mai merg pe Take decat daca isi schimba locatia Anda, Lore, Bianca, Adriana, Cami.

Nu mai revin in veci, insa recomand pentru cei care doresc o descarcare rapida "a la Uzzi" - baga-i in perfuzii.

 

Bafta la futut!

buna,colegu maru 88,spune si mie te rog cine e aceasta adriana pe care ai citat-o mai sus si dc are un nr de tel.multumesc anticipat

Link spre comentariu
  • Oras:Numai deplasari
  • Oras:Numai deplasari

Am vizitat-o pe tanti, ea fiind singura "noutate" pe care am incercat-o anul asta si totodata singura din categoria sub 100 lei finalizarea. Singurele motive fiind locatia apropiata si nevoia de niste tzatze mari, capitol la care stam prost cu oferta. Pozele nu m-au atras niciodata, dar am zis ca pt 60 de lei merg  sa imi dau drumul pe tzatzele ei si plec. Am sunat si m-am programat in 30 de min. Locatia pe Take, intr-un bloc in care inteleg ca presteaza si alte fete. Am ajuns, m-a asteptat intr-o rochie neagra, nu e genul sa te intaresti la prima vedere. Locatia, o garsoniera cu minimul necesar, actiunea se desfasoara pe o canapea extensibila. Am facut un dusulet la inceput si la sfarsit, cum fac de altfel tot timpul. Apa se scurge direct pe jos, insa nu este de speriat. Eram curios ce ascunde tanti in poze sub dresuri, initial crezand ca e pielea lasata si moale, defapt este vorba despre niste puncte/cosuri rosii pe care le are pe cur. Am inceput cu un oral protejat, nimic deosebit, fara limbi la oute sau ochiu' maro. Oricum a reusit sa ma faca tare. Intre timp ma jucam cu tzatzele ei care, desi sunt mari, nu erau asa faini la pipaire. Am incercat un pic de normal, misionar si doggy, la curu ei mare ma asteptam sa fie mai larga dar spre mirarea mea nu a fost asa :lol: Am impresia ca nu era epilata complet, parca avea niste fire inestetice. Cand am simtit ca sunt gata sa trag, m-am pus la marginea patului, ea isi tinea tzatzanele in maini, iar cand i-am zis ca imi vine si-a intors capul nu cumva sa o stropesc pe fata :) Am terminat pe piept.

Am mai facut un dus rapid, si in timp ce ma imbracam a mai raspuns la telefon de vreo 2 ori.

 

Note:

Locatie: 6 cum am mai zis nu sunt pretentios, avea minimul necesar

OP:  7 nu face CIM

NP:  5.5

Tanti:  din categoria 60 de lei, nici nu aveam asteptari mari, burta, bubite rosii, nu-mi place sa judec aspectul altora...oricume trecuta de 40

 

Banii i-am dat la inceput la cererea ei. 60 lei pt.  25 minute. Nu am schimbat multe cuvinte, am trecut direct la treaba. La 60 de lei nici nu pot sa ma astept la mai mult, desi sunt bani frumosi castigati cu munca putina in timp scurt (de ea nu de mine :lol: )

Ma indoiesc ca revin, nu pot sa o recomand, numai daca vreti o descarcare rapida si ieftina...

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

am fost eu acum 2 saptamani. sta pe take ionescu. m-a așteptat intr-o rochie neagră. i-am dat banii. am fost la dush. După care a început scena cu un oral protejat mediocru . un normal pusă capra. iar in final am finalizat la oral in prez . e buna cand vrei sa dai la ... repede :))

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Arad
  • Oras:Arad

Pls sa-mi dai nr prietenei tale. O scot si eu la saorma, daca spui ca ofera mai multe

Pe principiul "La pomul laudat sa nu te duci cu sacul", am facut-o si pe asta.

Sunat acum cateva zile, programat in 20 de minute pe Take, in blocul binecunoscut.

Ajuns la doamna, undeva la 40+ de ani, ma astepta intr-o rochie neagra. Amabila, nimic de zis. M-am cerut la dus. Soc, nu e apa calda (deh, Coltermu' nu mai are nici bani de carbuni, ca sa nu mai vorbim de bani de gaz...) Plm, ma spal cu apa rece macar pe la puta un pic, sa nu fiu nesimtit, ca veneam de la lucru. Ma spal (la chiuveta, n-am avut curaj sa dau drumul la dus, pentru a evita decesul subit in hogeacul unei curve) si ma sterg cu servete de bucatarie.

Buuuuuun... Revenit in camera, doamna ma astepta in chiloti si in tatele goale (tate imense, ce-i drept), mi-a cerut banii si am trecut la, sa-i zicem, actiune.

Oral NP maxim 45 de secunde, semi-mediocru (stiu, nu exista cuvantul asta, e un fel de licenta poatica), apoi pus preze si tras in ea misionar vreo inca 90 de secunde, finalizat in capison.

Door to door, vreo 11-12 minute.

Placutele:

Locatie - 6

Aspect doamna - 6

Oral - 5

Normal - 5

Igiena - 9.

Plm, de 60 RON o scoteam pe gagica-mea la o shaorma, luam o sticla de vin, iar la urma primeam muuuult mai mult decat mi-a oferit doamna (e drept, gagica-mea nu are ditamai tatele).

N.B.: doamna este amabila si prietenoasa. Dar atat.

Eu nu mai merg in viata mea pe Take, m-am lecuit.

De fapt, nu chiar, dati-mi voie sa rectific: nu mai merg pe Take decat daca isi schimba locatia Anda, Lore, Bianca, Adriana, Cami.

Nu mai revin in veci, insa recomand pentru cei care doresc o descarcare rapida "a la Uzzi" - baga-i in perfuzii.

 

Bafta la futut!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...