Sari la conținut

brunetha tha 0744856425


Postări Recomandate

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Salutare.am sa va povestesc cate ceva din experientele mele cu ea . Acțiunea tot timpul a debutat cu un oral făcut de ea stând în poziția mama iedului . E foarte curată nu am simțit niciodată mirosuri suspecte și am fost de peste 7-8 de ori la ea. După continuam cu un 69 pt a ridica steagul. Oralul se poate neprotejat în funcție de igienă însă nu e foarte strălucit dar suficient de bun să ți-l ridice din mormânt.  Pus prezervativul continuat 5 min cu normal apoi schimbat gaura și dă tată. Îl primește foarte lejer și îi place,  Ca poziții preferate revers cow girl și doggy style. Finalizat tot timpul în cauciuc. 
Și acum notele:
Fata: 8, curul 10
Oral: 8 fără DT, fără CIM 
Normal: 8 pt că nu am stat prea mult în pâsă dar e destul de strâmtă 
Anal: 10 cu felicitări fără surprize, dat cât de tare am putut
Nota: 200 pt o ora fără sa te simți grăbit fără telefoane Etc
Gfe: 8. 
De revenit: cu siguranta 

  • Like 2
Link spre comentariu

Salutare.am sa va povestesc cate ceva din experientele mele cu ea . Acțiunea tot timpul a debutat cu un oral făcut de ea stând în poziția mama iedului . E foarte curată nu am simțit niciodată mirosuri suspecte și am fost de peste 7-8 de ori la ea. După continuam cu un 69 pt a ridica steagul. Oralul se poate neprotejat în funcție de igienă însă nu e foarte strălucit dar suficient de bun să ți-l ridice din mormânt.  Pus prezervativul continuat 5 min cu normal apoi schimbat gaura și dă tată. Îl primește foarte lejer și îi place,  Ca poziții preferate revers cow girl și doggy style. Finalizat tot timpul în cauciuc. 

Și acum notele:

Fata: 8, curul 10

Oral: 8 fără DT, fără CIM 

Normal: 8 pt că nu am stat prea mult în pâsă dar e destul de strâmtă 

Anal: 10 cu felicitări fără surprize, dat cât de tare am putut

Nota: 200 pt o ora fără sa te simți grăbit fără telefoane Etc

Gfe: 8. 

De revenit: cu siguranta 

Multumesc ! Si te mai astept 

Link spre comentariu

Are ea locație? Ms                                                                                                                                                                                                          Nu am locatie ,mergem la  o pensiune sau la un hotel 

Link spre comentariu

Curva asta mică nu meritata nici un ban.

Vorbit cu ea la telefon, zice 100 nr 200 ora sex total

Sa iau camera la flamingo ca ajunge la 5 minute după ce ma cazez. Ii zic ca vreau sa o vad înainte , zice ca nu vine decât după ce iau camera.

Ajunge in camera după 30'de minute , o vad , nu era decât o copila țigăncușa , ii dau un milion si zice : eu fac decât ma ora , nu fac la număr . Pai si de ce ai mai zis 100 numărul ? Tăcea ca proasta

O suge mecanic , ii zic de anal , zice ca nu face , ca nu poate. Pai si de ce ai mai zis total ? Pai trebuia sa intrebi daca si anal.

M-am enervat , imi venea sa o scuip pe proasta si am plecat

  • Like 4
Link spre comentariu

Curva asta mică nu meritata nici un ban.

Vorbit cu ea la telefon, zice 100 nr 200 ora sex total

Sa iau camera la flamingo ca ajunge la 5 minute după ce ma cazez. Ii zic ca vreau sa o vad înainte , zice ca nu vine decât după ce iau camera.

Ajunge in camera după 30'de minute , o vad , nu era decât o copila țigăncușa , ii dau un milion si zice : eu fac decât ma ora , nu fac la număr . Pai si de ce ai mai zis 100 numărul ? Tăcea ca proasta

O suge mecanic , ii zic de anal , zice ca nu face , ca nu poate. Pai si de ce ai mai zis total ? Pai trebuia sa intrebi daca si anal.

M-am enervat , imi venea sa o scuip pe proasta si am plecat

Scuza-ma daca nu am putut vorbi dar daca nu suporti rasele rrome nu trebui sa ma fac proasta sau cum iti vine tie poate eram si eu  obosita si sa iti mai spun ceva analul se face dupa dimensiune si grosime si seara tarziu nu fac cu nr asa ca te rog sa ma sucuzi ca sunt din etnie rroma poate asta te -a derajat 

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Pai da ce naiba nu intelegi era si fata obosita..pai la ce familia matii mai te duci daca esti obosita?zi omului ca nu ai chef sa nu isi mai iroseasca banii si nervii pe tine.Iar de groasa si mare...doar un creion cred ca ar fi potrivit pt tine.Si stai sa inteleg erai obosita dar tu vroiai o ora nu un numar.

PROSTI aia care mai calca pe la tine!!!

Link spre comentariu
  • Oras:.
  • Oras:.

Scuza-ma daca nu am putut vorbi dar daca nu suporti rasele rrome nu trebui sa ma fac proasta sau cum iti vine tie poate eram si eu  obosita si sa iti mai spun ceva analul se face dupa dimensiune si grosime si seara tarziu nu fac cu nr asa ca te rog sa ma sucuzi ca sunt din etnie rroma poate asta te -a derajat 

"Brunetha tha", aveam alta parere despre tine, cel mai bine este sa.i spui omului in fata, ce faci si ce nu faci, adica, e aiurea sa spui una la telefon si alta la fata locului.

Ok, daca de persoana respectiva nu iti place, ii poti spune in fata, nu sa.i mai iei si banii si sa.i lasi si un gust amar!!!

Si, plm, scuze d.astea ca erai obosita si nu mai stiu ce, nu prea mai tin, nici "canicula" nu mai este...ca si asta era o scuza, la anumite fete...

Asa, ca "brunetho", schimba.ti comportamentul ca nu prea e ok., chiar ma gandeam sa te mai vizitez, insa snt in mare dubiu!!!

Link spre comentariu
  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

la fel am pățit și eu ,am plătit pensiunea am așteptat cam 15 min. a venit și ,ba ca nu merge la număr , ca în ,,cur nu face ,, pai la ce pula mea ai zis ca faci. era sa-i dau și una-n muie.. da hai lăsa dute pe drumu tău , să fie si-un lup mâncat de oaie.am plecat dezamagit

Link spre comentariu

  • Oras:pitesti
  • Oras:pitesti

Am ajuns si eu pe la asta si ma dezamagit complet

La telefon a zis ca stam 30 de min apoi decat 20, a zis ca facem anal apoi ca nu are lubrifiant,a zis sarut apoi ca numai are timp.

Stai acasa si apuca te de munca gen Lear Leoni Uzina ca la meseria asta esti praf

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...