Sari la conținut

Blonda voluptoasa - 0721191004


lion86

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Daca tot a aparut anuntul, m-am gandit sa o sun si mi-a prezentat meniul : ONprotejat 70lei/30min si locuieste in Mihai Bravu, aproape de Maternitate. Programat, ma duc, ajung la maternitate, o sun imi spune sa ajung la prima strada mai in fata, strada Ariesului. Ajuns la strada, o sun din nou si imi spune ca locuieste la prima scara. Urc la 4, imi deschide o fata blonda imbracata intr-o bluza, si pantaloni scurti, facem cunostinta, parca Carmen sau Florina o cheama, Blonduta, 1.65, cam grasuta. Ma invita in dormitor, unde se afla un pat, un sifonier, un mic tv, langa pat o plasa cu prezervative. Ma dezbrac, fac rapid un dus, revin, ea cica facuse dus, dar mi s-a parut ca minte. Se aseaza pe pat, ii sarut sanii, burta, o frec putin, imi spune sa nu bag degetele in pizda ca pizda e doar pt pula o frec, ma intreaba daca imi suge pula, ii zic ca da, pune prezervativul si suge, iar dupa 2 minute imi spune sa vin deasupra ei ca trebuie sa vina alt client; ok, ma pun deasupra ei, o bag in ea, si imi spune ca nu sta bine si sa o facem pe la spate ca sunt prea inalt, o pun capra si dupa cateva minute finalizez in balonas.

 

Locatie : 9  - curat, la etaj 4/4

 

Aspect : 8 -  tiganca, 1.65, blonda, grasa

 

Oral :    6 - protejat, cam mecanic

 

Normal : 6 - sta cum se simte ea bine 

 

Cadou : 70lei/20min

 

De revenit, NU cred, totul a fost cam prea mecanic, parca as fi facut sex cu un robot sau as fi fost  intr-o fabrica unde ea isi facea norma de piese

 

 

http://www.ploiestiservicii.ro/matrimoniale/ea-cauta-partener/Buna/150689

 

NEXT LEVEL

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

bine i-ai facut.... eu la tipele de genul "poligon de tragere" (adica au comportament de asteapta clientii pe banda rulanta sa dea in ea) le-as scrie si pe usa , cuib de sex, aici prostituata.... ce mi-ar veni in minte.... ca asa ceva nu trebuie sa existe.

Esti pocait? Daca asa ceva nu ar mai exista, acest forum nu si-ar mai avea rostul. Si daca nu suporti asa ceva, ce cauti pe acest forum? Ai venit sa ne arati calea cea dreapta? Du-te la manastire

Link spre comentariu
  • Oras:----
  • Oras:----

Cu alte cuvinte: cât mai multe tepare pentru bunăstarea forumului. Chiar asta e scopul forumului, sa ne informam cu privire la serviciile curvelor. Ceea ce a facut si lion. Intradevar, detaliile nu ar trebui sa existe aici, dar, deja au disparut.

Ce legătură or avea pocăiții cu alea care o fac pe bandă rulantă?

Link spre comentariu

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

:pope :pope Tipu' -> XRXX77 si ce caractere mai sunt necesare, ma refeream ca nu ar trebui sa existe asa ceva ( poligoanele de tragere) curvele care sunt fomiste dupa bani, ca cea mai sus prezentata. deci citeste in... mea cum trebuie bisericosule

Zici ca nu ar trebuii sa existe curvele fomiste dupa bani? Pai tu de ce crezi ca se prostitueaza fetele astea. De placere?

Sunt de acord cu tine la aspectul urmator: Daca vor bani sa te trateze cu respect, sa ofere servicii de calitate.

Din pacate foamea e mare, asa ca daca ar putea sa rezolve 10 clienti pe ora ar face-o.

Astea insa, cred ca le eliminam noi cu recenziile de aici. Publicarea adresei lor nu este o solutie.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...