Sari la conținut

in atentia colegelor


emyk99

Postări Recomandate

  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

nu zic..nu..dar in  puii mei ..asta e un risc pe care ni-l asumam...sau nu...nimeni nu vrea probleme...dar...sunt multi indivizi care nu au toata tigla pe casa..din pacate...fie vb intre noi..sunt si multe individe...care au mari lipsuri...

Asa este, dar e trist cand se intalneste unu' asa, cu unu' asa...! :(

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

nu zic..nu..dar in puii mei ..asta e un risc pe care ni-l asumam...sau nu...nimeni nu vrea probleme...dar...sunt multi indivizi care nu au toata tigla pe casa..din pacate...fie vb intre noi..sunt si multe individe...care au mari lipsuri...

Orice meserie are riscuri, mai mici sau mai mari. Tepe se dau in toate domeniile. In unele sectoare de activitate se dau tepe de zeci si sute de mii de €. Asa ca este bine sa va anuntati intre voi. Macar minimalizati riscul.

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Orice meserie are riscuri, mai mici sau mai mari. Tepe se dau in toate domeniile. In unele sectoare de activitate se dau tepe de zeci si sute de mii de €. Asa ca este bine sa va anuntati intre voi. Macar minimalizati riscul.

ai dreptate...dar asta presupune sa fim sincere intre noi si sa avem incredere...ceea ce...ma indoiesc sa gasesc asa ceva  mai ales in ac domeniu...aici e pe principiu sa moara capra vecinului...respectiv...vecinei...ca sa fac o gluma...

Link spre comentariu
  • Oras:Adunati
  • Oras:Adunati

ai dreptate...dar asta presupune sa fim sincere intre noi si sa avem incredere...ceea ce...ma indoiesc sa gasesc asa ceva  mai ales in ac domeniu...aici e pe principiu sa moara capra vecinului...respectiv...vecinei...ca sa fac o gluma...

asta din pacate este un mod de a gandi tipic natiei noastre, peste 80% din cei ce i am cunoscut chiar isi asuma nonsalant asta

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

ai dreptate...dar asta presupune sa fim sincere intre noi si sa avem incredere...ceea ce...ma indoiesc sa gasesc asa ceva mai ales in ac domeniu...aici e pe principiu sa moara capra vecinului...respectiv...vecinei...ca sa fac o gluma...

Cred ca mai repede se aplica principiul " sa moara vecina ca sa-i iau capra" :) capra fiind in acest caz clientii

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

adevarul e ca nu mai m-am distrat asa...demuuuuult! :lol:

 

Te-am sunat acum 5 minute si nu mi-ai raspuns. Esti cu un client? Voiam sa te chem la o cafea.

PS: Doar pe ea! Ca va stiu eu pe voi... ;)

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...