Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

e una dintre cele mai vechi pe treaba

are mai nou anunt pe at daca aveti rabdare sa cautati

se da pe 100

corect.are anunt pe AT...iar acum presteaza la Alba Iulia...vis a vis de BioKarpet.100/finalizarea si 150/2finalizari/ora.e miniona,are un cur foarte misto si exceleaza la ANILINGUS.
  • Like 16
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:pretutindeni
  • Oras:pretutindeni

Dobre, in pozele de la primul link este ea, dar cele din al 2-lea link nu-i apartin, poate e surioara, stiu ca are o sora care a activat cu ea pe care nu am apucat sa o cunosc.

Corect ,candva m au supt amandoua ..o adevarata aventura .Initial am intrat cu sora ei pentru ca Alice avea treaba ..Apoi a sarit si surioara in ajutor !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.
  • Oras:SHAMBALA & AGARTHA & KOGAYON &ORION &SIRIUS &PLEIADE&NIBIRU &ATLANTIDA&ANTARCTICA&TRIUNGHIUL BERMUDELOR.

Confirm,ea este !! Repet ,pentru doritorii de oral o recomand ,,

corect.in primul link e alice...iar in al doilea link e o fata care presteaza si ea in aceeasi locatie cu alice.de fapt...sant trei fete care presteaza in aceasta locatie...alice,fata din linkul2 si inca o fata.nu stiu cum le chiama pe cele2...doar le am vazut in locatia lui alice.
  • Like 13
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Oho...imi aduc aminte cu placere de fatuca asta care desi nu exceleaza la fizic, da face un oral deep si un anilingus adanc de ma pisam pe mine de placere, am fost de cateva ori la ea in decursul timpului.

Un alt atu este ca exceleaza la curatenie, cel putin cand eu o vizitam cu ani in urma...

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Oho...imi aduc aminte cu placere de fatuca asta care desi nu exceleaza la fizic, da face un oral deep si un anilingus adanc de ma pisam pe mine de placere, am fost de cateva ori la ea in decursul timpului.

Un alt atu este ca exceleaza la curatenie, cel putin cand eu o vizitam cu ani in urma...

in ultima perioada avea job si ppresta in ttimpul liber in zona Armeneasca. Se pare ca s-a facut fata serioasa :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...