Sari la conținut

Oana 0752337255


Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Oana e descoperirea anului pt mine! So, sunt in brasov, plictisit in camera de hotel, un search pe net si cea care a raspuns la tel a fost Oana, am plecat spre ea fara mari asteptari mai ales ca la telefon parea fara chef.Si sa vedem:- locatia - o garsoniera undeva in brasov, nu cunosc orasul asa ca habar nu am de zona, nu prea curata dar rezonabil, sta cu inca o fata (Iasmina sau asa ceva) cam indianca si cam bronzata pt gustul meu dar frumusica de altfel- fata - 20 ani, inaltuta, subtire, cu niste sani dementiali, fermi, o nebunie, cur super misto, tare si bombat, fara sunci, exact pe gustul meu, fatza asa si-asa, bruneta cu par lung, ochi caprui, nimic interesant doar ok- actiunea - in primul rand vreau sa spun ca implicarea din partea ei e maxima, GFE 10+, saruturi, tachinari, glumite. OWO executat cu pasiune si implicare, incercari de DT nu prea reusite dar cand mi-a zis: hai sa vedem daca o pot inghiti pe toata si se uita in ochii mei....m-a terminat :D) Preludiul inceput cu oral si apoi cu frecat cu pasarica pana a fost uda complet, plus saruturi pe tot corpul a fost mortal. Sex normal, ea deasupra, cu implicare maxima, terminat tura unu cu strigaturi de ambele parti si cu "clestisor" la ea si nu pot sa bag mana in foc dar chiar cred ca a avut orgasm. Apoi stat in pat si povestit una si alta, tura doi la fel de bine, oral, normal cu ceva schimburi de pozitii si totul facut cu placere si cu implicare. Per total am plecat cu picioarele tremurand si e clar ca la urmatoarea vizita in brasov ea va fi aleasa.- pret - 100 ron finalizare, 200 ora, OWO, normal protejat.- minusuri - se putea un epilat mai bun la pasarica, baie cu prosop dubios si fara gel de dus, un tel care suna dupa ce s-a terminat oraIn final, daca ajungeti prin brasov o recomand cu incredere.

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...