Sari la conținut

0747331249


Postări Recomandate

Vizitator adiplacere
Reputație: 0

Salut, poza domnitei nu cred ca este reala sau e de cand avea vreo 10 kg in plus. Pozele celelalte (din anuntul ei) par reale, dar tot asa mai vechi. A mai slabit sau a mai crescut in inaltime... :)

Locatie: serban voda colt cu marasesti.

Am sunat, am stabilit intr-o ora, am ajuns cand trebuie si a fost ok. Pare singura in locatie (sau oricum era cand am fost eu).

Locatie curata, baie ok, apa calda, nu lux dar nici nimic de reprosat.

Oral bun, nu memorabil dar facut incat sa nu iti para rau daca termini asa. Normalul pare sa ii placa, sau oricum mimeaza foarte credibil. Cu mine a zis ca a terminat de 2 ori, cel putin o data m-a convins.

Are prezervative Durex, oricum eu le am pe ale mele intotdeauna. Nu face anal, dar nu ma intereseaza subiectul.

Cracii, conversatia, cafeaua, uniforma si chipul sunt de 10. Sanii lasati dar la 35-40 sunt foarte ok. De luat acasa.

Am stat o ora fix, 2 numere. Al doilea numar cu finalizare orala foarte ok. Nu stiu daca inghite, dar ce mai conteaza. A ramas acolo pana am decartat tot.

Zice ca e bi si ii plac si fetele, dar trebuie sa te duci cu una de acasa, ea nu are colege disponibile.

cam asta...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Poze false:

 

http://tgrebel2.deviantart.com/art/TG-Interview-Possession-CapTrade-411682553

 

 

Iar prima apare aici dar nu gasesc pagina exacta si nici nu am timp sa o caut, oricum cert e ca sunt poze false:

http://t.pussy.org/2690/g2690604/150x150/11.jpg

http://t.pussy.org/2690/g2690604/150x150/11.jpg

post-108746-0-01626000-1444996883_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

0747331249

5 POZE

Doamna matura 38 ani

 

Sector 6

Inalta,cu forme,tandra si pasionala,sociabila,fara inhibitii,te invit pe tine,domn discret si manierat,sa petreci cateva momente de relaxare in compania mea.Cu siguranta vei dori sa revii. Accept si cupluri. I speak english and italian.

Locatia militari lujerului, rezervare telefonica cu 30 de minute inainte si mers la locatie. Sun la interfon urc, deschide usa si ce sa vezi: ditamai cracii de lungi cu pojartier alea alea zic mama ma face in 5 minute asta! Merg la dus dupa ce mi-a dat prosop curat pe urma in camera de futut! Fara prea multe amanunte foarte picante pe parcursul a 40 de minute cred, am plecat fara genunchi de-acolo! O recomand, pozele de pe publi.ro sunt reale si cateva note

Locatie -8-9

Femeia 9 mie mi-a placut foarte mult gen milf 175 inaltime si cred ca vreo 60 de kilograme

Oral -9

Normal 10 cu gemete

Gfe 9

Masturbare in preludiu cu dildau de-ala mare fara exagerare- 10+

Decartat 100 lei o finalizare

Cand sa plec iesea unu cu frigiderul din casa zice ma ajuti sa-l car jos? Zic, nu pot nene ca sunt cocosat rau imi pare rau si am taiat-o pe scari!

  • Like 7
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Care este locatia exacta, militari sau serban voda, sa inteleg ca s-a mutat sau sunt doua doamne diferite, ma gandesc sa o vizitez si eu. 

0747331249
5 POZE
Doamna matura 38 ani

Sector 6
Inalta,cu forme,tandra si pasionala,sociabila,fara inhibitii,te invit pe tine,domn discret si manierat,sa petreci cateva momente de relaxare in compania mea.Cu siguranta vei dori sa revii. Accept si cupluri. I speak english and italian.
Locatia militari lujerului, rezervare telefonica cu 30 de minute inainte si mers la locatie. Sun la interfon urc, deschide usa si ce sa vezi: ditamai cracii de lungi cu pojartier alea alea zic mama ma face in 5 minute asta! Merg la dus dupa ce mi-a dat prosop curat pe urma in camera de futut! Fara prea multe amanunte foarte picante pe parcursul a 40 de minute cred, am plecat fara genunchi de-acolo! O recomand, pozele de pe publi.ro sunt reale si cateva note
Locatie -8-9
Femeia 9 mie mi-a placut foarte mult gen milf 175 inaltime si cred ca vreo 60 de kilograme
Oral -9
Normal 10 cu gemete
Gfe 9
Masturbare in preludiu cu dildau de-ala mare fara exagerare- 10+
Decartat 100 lei o finalizare
Cand sa plec iesea unu cu frigiderul din casa zice ma ajuti sa-l car jos? Zic, nu pot nene ca sunt cocosat rau imi pare rau si am taiat-o pe scari!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Tare recenzia @gelusi, ai punct de la mine. Am ras la faza cu frigiderul. :)

Zici ca arata bine milfeta? Nu ai notat nimic la igiena...Singura in locatie?

e singurica in locatie si in weekend nu lucreaza. Mi-a zis ca are si ea cont aici alina ina crva gen eu nu am gasit. Dpdv al curateniei pizdii si al ei e super! Serios!
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

e singurica in locatie si in weekend nu lucreaza. Mi-a zis ca are si ea cont aici alina ina crva gen eu nu am gasit. Dpdv al curateniei pizdii si al ei e super! Serios!

Din spusele ei , mi-a zis ca apracticat swing-ul si are pregatite multe jucarii si pentru femei! tarif pentru cuplu 300 lei ora. 

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Din spusele ei , mi-a zis ca apracticat swing-ul si are pregatite multe jucarii si pentru femei! tarif pentru cuplu 300 lei ora. 

Mi-a mai spus ea cate ceva dar va las s-o descoperiti desi ea a fost recenzata doar o data de un coleg vad ca n-a mai spus nimeni nimic. o tin pentru ei!

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

0747331249

5 POZE

Doamna matura 38 ani

 

Sector 6

Inalta,cu forme,tandra si pasionala,sociabila,fara inhibitii,te invit pe tine,domn discret si manierat,sa petreci cateva momente de relaxare in compania mea.Cu siguranta vei dori sa revii. Accept si cupluri. I speak english and italian.

Locatia militari lujerului, rezervare telefonica cu 30 de minute inainte si mers la locatie. Sun la interfon urc, deschide usa si ce sa vezi: ditamai cracii de lungi cu pojartier alea alea zic mama ma face in 5 minute asta! Merg la dus dupa ce mi-a dat prosop curat pe urma in camera de futut! Fara prea multe amanunte foarte picante pe parcursul a 40 de minute cred, am plecat fara genunchi de-acolo! O recomand, pozele de pe publi.ro sunt reale si cateva note

Locatie -8-9

Femeia 9 mie mi-a placut foarte mult gen milf 175 inaltime si cred ca vreo 60 de kilograme

Oral -9

Normal 10 cu gemete

Gfe 9

Masturbare in preludiu cu dildau de-ala mare fara exagerare- 10+

Decartat 100 lei o finalizare

Cand sa plec iesea unu cu frigiderul din casa zice ma ajuti sa-l car jos? Zic, nu pot nene ca sunt cocosat rau imi pare rau si am taiat-o pe scari!

Multumesc,gelusi! Esti un dulce! See you next time!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Care este locatia exacta, militari sau serban voda, sa inteleg ca s-a mutat sau sunt doua doamne diferite, ma gandesc sa o vizitez si eu. 

Locatia este Militari,Lujerului. M-am mutat din Serban Voda. Ma gasiti de luni pana vineri intre 12.00 si 21.00. Va pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Bine ai venit pe forum Alina! Sa pastrezi calitatea, igiena si sa ai grija de sanatatea ta! Sper sa te vizitez si eu....la cat mai multe recenzii pozitive sa ai!

Multumesc frumos,laury! Bine v-am gasit! Calitatea,igiena si sanatatea le voi pastra cu siguranta! Te astept sa ma vizitezi. Kiss!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am vizitat-o si eu in aceasta seara pe Alina.Programarea a fost facuta telefonic cu o ora inainte.Locatia este in Militari la Lujerului,bloc stradal,am gasit cu usurinta loc de parcare.Ajuns in locatie am fost placut impresionat de prezenta Alinei.Dupa cum spunea si colegul este genul milf.M-a asteptat cu niste desuuri sexy ce lasau sa se vada picioarele lungi.Am mers in dormitor,am scapat de haine,dupa care m-am cerut la dus.Am primit prosop curat,baia este dotata cu toate cele necesare.Intors in camera am inceput sa fiu rasfatat cu imbratisari descoperind o piele tare fina in ciuda varstei pe care o are. M-am bucurat de un oral neprotejat,soft si umed,senzatia fiind tare placuta,i-am intors serviciul si mi-a lasat impresia ca-i place si traieste momentul.Am aplicat caciulita si am trecut la normal in misionar,trait la fel de intens pana la finalizarea mea.A urmat igienizarea,pauza de tigara dupa care ne-am intors in dormitor.Nr doi a debutat cu oral nep mult mai intens cu deep reusit dupa care am trecut la normal protejat lady on top.Am fost calarit pana la finalizare.

Si acum notele:

Locatie:10

Alina:8

Igiena:10

Oral :9

Normal:9

GFE:9

Am achitat 150 ron pentru 1 ora cu 2 fin.

Recomand amatorilor genului milf.

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna dragalasilor! Incepand de miercuri voi fi disponibila. Imi cer scuze,dar pana miercuri nu raspund la telefon. La mesaje mai raspund,dar numai celor cu bun simt,nu celor care ma jignesc,desi nu ma cunosc si in plus,au si o mare problema cu gramatica limbii romane. Un 1 decembrie cu soare afara si in suflete va doresc! Va pup!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Daca pana acum nu am avut multe MILF pe lista, am zis ca e un aspect ce trebuie remediat, asa ca am aranjat o intalnire cu Alina :) Am stabilit o intalnire care ulterior a fost devansata cu o ora, dar nu a fost nicio problema.

 

E foarte usor de ajuns la locatie.Asta daca nu faceti ca mine si o luati fix in directia opusa :) E fara portar locatia, asa ca nu ai parte de indiscretii si implicit nu trebuie sa inventezi ceva pe loc, freestyle :)

 

Odata ajuns am facut cunostinta si cu Alina. In legatura cu pozele nu pot sa garantez ca sunt reale, dar pot sa garantez ca ce am vazut m-a facut sa raman :) Un plus si pentru ca m-a asteptat imbracata provocator, atat cat sa iti doresti sa termini mai repede dusul :)

Nu detaliez eu actiunea cronologic, dar pot sa spun ca a fost un oral chiar de top, cu DT, umed.. Normalul e si el mult peste medie, se vede ca stie ce face.Si ca-i place. Finalizarea a fost partial corporal, partial CIM,si a fost foarte bine :)

 

Am mai ramas dupa la o tigara si un pic de vorba. Pentru ca ai ce vorbi cu ea, nu e lemn. si nici genul care sa raspunda monosilabic doar daca o intrebi tu ceva :)

 

Eu unu as cam reveni :)

 

Note:

Locatie: 8,5- nu e lux, dar e curat si are tot ce trebuie, varietate mare de geluri si la baie

Alina: 8- E foarte bine tinand cont de varsta, doar sanii sunt ceva mai lasati, dar asta e normal

Oral: 10- printre cele mai bune, sau cele mai pe gustul meu

Normal: 9,5- Si aici a fost bini di tat

GFE: 9,5- o fata isteata cu care poti vb orice si o companie placuta

 

Halat: 150 ron/H

 

De revenit clar!

Sa fiti tari in bormasina!

  • Like 8
  • Minus 6
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Hello,

 

Daca pana acum nu am avut multe MILF pe lista, am zis ca e un aspect ce trebuie remediat, asa ca am aranjat o intalnire cu Alina :) Am stabilit o intalnire care ulterior a fost devansata cu o ora, dar nu a fost nicio problema.

 

E foarte usor de ajuns la locatie.Asta daca nu faceti ca mine si o luati fix in directia opusa :) E fara portar locatia, asa ca nu ai parte de indiscretii si implicit nu trebuie sa inventezi ceva pe loc, freestyle :)

 

Odata ajuns am facut cunostinta si cu Alina. In legatura cu pozele nu pot sa garantez ca sunt reale, dar pot sa garantez ca ce am vazut m-a facut sa raman :) Un plus si pentru ca m-a asteptat imbracata provocator, atat cat sa iti doresti sa termini mai repede dusul :)

Nu detaliez eu actiunea cronologic, dar pot sa spun ca a fost un oral chiar de top, cu DT, umed.. Normalul e si el mult peste medie, se vede ca stie ce face.Si ca-i place. Finalizarea a fost partial corporal, partial CIM,si a fost foarte bine :)

 

Am mai ramas dupa la o tigara si un pic de vorba. Pentru ca ai ce vorbi cu ea, nu e lemn. si nici genul care sa raspunda monosilabic doar daca o intrebi tu ceva :)

 

Eu unu as cam reveni :)

 

Note:

Locatie: 8,5- nu e lux, dar e curat si are tot ce trebuie, varietate mare de geluri si la baie

Alina: 8- E foarte bine tinand cont de varsta, doar sanii sunt ceva mai lasati, dar asta e normal

Oral: 10- printre cele mai bune, sau cele mai pe gustul meu

Normal: 9,5- Si aici a fost bini di tat

GFE: 9,5- o fata isteata cu care poti vb orice si o companie placuta

 

Halat: 150 ron/H

 

De revenit clar!

Sa fiti tari in bormasina!

Multumesc pentru aprecieri si te mai astept! Te pup!  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...