Sari la conținut

Jessyka TS


Postări Recomandate

  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

200fin 300h sau 450 o ora jumate.

poftim ? Adică eu că am sani din trt hormonal si am pretul 200 fin 400 h si tu ca esti siliconata ceri 300 pe ora cand fetele se duc cu 500 ? Ti se pare corect acest lucru .. credeam ca esti altfel .. dar vad ca esti in foame de bani .. revino-ti bai fetița. . Auzi si tu 450 ora jumate. . Atat valorezi tu ? Daca o iei in nume de rau sa stii ca e strict problema ta .. dar nu este corect fata de niciuna
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

poftim ? Adică eu că am sani din trt hormonal si am pretul 200 fin 400 h si tu ca esti siliconata ceri 300 pe ora cand fetele se duc cu 500 ? Ti se pare corect acest lucru .. credeam ca esti altfel .. dar vad ca esti in foame de bani .. revino-ti bai fetița. . Auzi si tu 450 ora jumate. . Atat valorezi tu ? Daca o iei in nume de rau sa stii ca e strict problema ta .. dar nu este corect fata de niciuna

multumesc mult,apreciez sinceritatea,tariful acesta este de inceput urmeaza mai multe imbunatatiri si clar voi mari tariful,pupici.
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

multumesc mult,apreciez sinceritatea,tariful acesta este de inceput urmeaza mai multe imbunatatiri si clar voi mari tariful,pupici.

eu sunt sincera chiar foarte directa ceea ce poate pe unii ii deranjeaza ⤠a fost un sfat de la mine pt tine ca sa îți cunosti adevarata valoare .. iar daca altele nu au este problema lor nu si a ta 😘 te pup â¤
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

gata fetele au pus-o de-un sindicat si au si consiliului concurenței :))

 

no offense lady's :)

nu este consiliul concurentei iubitel ✌ este doar un sfat pt jessyka cu care de altfel sunt prietena 😘 ai inteles tu wrong 😘
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Fiecare lucreaza pe ce bani vrea😀

 

Am văzut și am auzit de la clìenții voștrii cum vă rupeți pe 150 200 de ron

 

Nu vreau să dau nume de transă siliconată care pentru 150 finalizarea rupe pulile in ea

 

Femeia a dat niște bani afară pentru inceput tre sa recupereze și ea din bani e ceva normal..

Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Fiecare lucreaza pe ce bani vrea😀

 

Am văzut și am auzit de la clìenții voștrii cum vă rupeți pe 150 200 de ron

 

Nu vreau să dau nume de transă siliconată care pentru 150 finalizarea rupe pulile in ea

 

Femeia a dat niște bani afară pentru inceput tre sa recupereze și ea din bani e ceva normal..

lasa iubita ca , clientii vorbesc sa va poata fraierii pe voi vrei sa te mint 😂😂 si nu vreau sa scriu aici cine si cum se rupe pe bani de nimic cu tot meniul inclus .. ai simtit tu nevoia sa comentezi te simti cumva tu ? Eu ma fut pe 200 si nu-s siliconata că imi permite fata si corpul 🔫 si prietenele mele iti garantez eu ca nu rup pulele pe 150 ba din contra
Link spre comentariu
  • Oras:Piata Iancului
  • Oras:Piata Iancului

Fiecare lucreaza pe ce bani vrea😀

 

Am văzut și am auzit de la clìenții voștrii cum vă rupeți pe 150 200 de ron

 

Nu vreau să dau nume de transă siliconată care pentru 150 finalizarea rupe pulile in ea

 

Femeia a dat niște bani afară pentru inceput tre sa recupereze și ea din bani e ceva normal..

eu nu pot sa iti spun sau sa te oblig pe cat sa te futi dar in schimb pot sa te intreb daca tu valorezi atat si daca doar atat poti ;) nu mai simtiti nevoia sa interveniti ca si bikini in fundulet ca nu are nevoie jessyka de avocati iar ce am vb eu cu ea am vb ca de la amica la amica cu respect si dulceata .. potoliti-va !
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Tu ai facuto fomistă de bani 😂

Davă erai așa o amică cum zici tu că ești îi scriai in privat 😉

 

Așa că lasăne cu prețurile tale că dacă ar fii așa cum zici tu nu ar mai pleca transele în alte țari

 

Lucrez in germania de aproximativ 4 ani și sunt curvă de 7 ani la 22 de ani sunt mai babă ca voi toate la un loc in acest job

Iar aici sunt pline de transe romănce pe care nu le vei vedea niciodata activa in romanica

 

Hai sa iti zic preturile indiferent ca esti siliconata travestita sau alta rasa de maimuta

50 e 15 min

80 e 30 min

130-150 ora

Dacă in ro se dă 500 ora măine vin si mai aduc incă vreo 10 transe cu mine😂😂

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...