Sari la conținut

Bruneta sens giratoriu giarmata?


ernest

Postări Recomandate

Vizitator bogdan9226
Reputație: 0

Am trecut astazi pe la 12:30 prin zona si am vazut 2 fete (niciuna nu parea a fi bruneta din din acest topic).

Una mai scunda si mai plinuta si un care arata bine la corp, asta ce am vazut din mers..

Link spre comentariu

Chiar acum am fost pe la Loredana aceeași locație, sens giratoriu giarmata vii. În prima fază era cu un confrate, dar am vazut o mașină cu nr sugestiv(HD xx LOR), parcată în sens, și am decis sa mai dau o tură poate apare. După 5 min, revine și o întreb tariful, 50 OP/N sau NP, combinat fiind 80 lei. Urca ,mergem pe camp,aleg op ,execuție exemplara cu dt si atentie la oo,în 5 min. am terminat glorios în caciulita. Am întrebat-o de locație și mia răspuns ca nu, în nici un caz. O recomand 100%.

 

Grăbiți-vă ca era coadă.

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Se pare ca nu mai presteaza in zona asta au aparut alte fete dar nu se compara cu Lore!!!

Gogule.....cred ca ai paianjeni la ochi......ori ai gresit sensul Jiratoriu.:)).Lore inca presteaza....doar ca tre sa indeplinesti 2 conditii foarte importante:1 Sa o prinzi libera.....la cat de bine suge....e coada la gura ei.....si 2:Lore nu sta mai mult de ora 14....rar sta pana la 15.Am vazut-o ieri......deci.....airwolf......stai la panda....:) Cat despre celalalte colege.....cea bruneta o suge de 3...(parca ii e rusine sa puna gura pe poola.....).Cealalta mai uratzica....e de 7.....o cam deranjeaza dintzii...si cum nu are ce sa faca cu ei....te cam zgarie.....Ce sa zic....spor la slobozzzzzzz

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Nu isi ia locatie pentru ca se grabeste; lucreaza part-time, face vreo 80 de euroni si se intoarce acasa la sot si copil. Nu lucreaza pentru pantofi, zdrente si parfumuri.

Lucreaza doar pentru familie.

 

 

 

 

Link spre comentariu
  • Oras:timisoara
  • Oras:timisoara

Avind in vedere ca este o afluenta mare in zona, rog toti "trecatorii" prin zona sa doneze foto cu sensul giratoriu, pentru promovarea sportului in Timisoara [ dar FARA personajele aferente ].

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...