Sari la conținut

UNGUROAICA in satu mare pentru momente unice barbatilor generosi doar pentru cateva zile ...


eva hot

Postări Recomandate

Buna Robert78 Evă numai este in țara cam de un an și jumătate e plecata in Anglia așa ca nu o mai plângeți sunt încă fete ca ea acolo este Andra părerea mea ea duce topul ca mai vin fete și pleacă asta e toate caută un loc bun sau numai sa facă bani 😉.

Va pup din depărtare 💋

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare
  • Telefon: 0740502153
  • Oras:Satu Mare

Buna Robert78 Evă numai este in țara cam de un an și jumătate e plecata in Anglia așa ca nu o mai plângeți sunt încă fete ca ea acolo este Andra părerea mea ea duce topul ca mai vin fete și pleacă asta e toate caută un loc bun sau numai sa facă bani .

Va pup din depărtare

Multumesc Jessika , te pup, dar si eu sunt plecata...oare de ce pleaca fetele bune ??

Link spre comentariu

Cu mare plăcere Andra și răspunsul la întrebarea ta este cam așa :

căci clienti nu respecta fete care sunt bune ei caută bădărane care sunt puse făcut numai bani ,cu poze false apoi se plâng ca copii mici .Mie una nu a-mi este mila de acei clienti .

Ma bucur ca numai au fete bune acolo sa stea cu fetele care sunt neserioase deși Satu Mare pt mine era cu clienti potențial pe locul 1 dar când am văzut ca vin cu neseriozitate am plecat și eu de acolo

te pup Andra și griji de tn

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...