Sari la conținut

Buna. Sunt Irina colega Dariei.


irina123

Postări Recomandate

  • Oras:.
  • Oras:.

poze reale, reconosc tatuajele

poate un pic "retusate" pe ici pe colo

colega cu darya

aveam o banuiala dar am zis sa fiu curajos

minion, sani micuti cu sfarcuri mari, fund de copila, mic dar tare

f vorbareata si pupacioasa

 

lindic mare ca limba vacii (ea a spus asa !)

fiind prima sau a doua zi a recunoascut ca nu este priceputa la oral

dar a invat de la darya, la fata locului

ptk ca in timpul preludiului a intrat darya

darya experta la deethroat inclusive mangauiat cu limba pe sub poola , la oo

Irina a incercat si I-a reusit si ei deepthroat  chiar si in pozitia ea pe spate lamarginea patului cu fata in sus

apoi doggy cu darya, frumoasa priveliste

apoi iar duo la oral

sfarseala pe sanii mari ai daryei

darya este frumusica la fata, inalta, pupacioasa si vesela

 

locatia=9

Irina=9

atitudine=10

oral 8,5

 

darya=9

atiytudine=10

oral 10

normal=9

taxa de participare= 200 lei pt duo

 

PS : DARYA vaea tigari ! dar pt ca erau pe sfarsite ...am completat fondul pt o saptamana

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:ploiesti
  • Oras:ploiesti

Din lipsa timpului liber nu am făcut recenzia. ..dar o fac acum. Deci. .vizitat Irinuca după un apel la nr pe care îl are aici. Îndrumat către locația Darie, cunoscută deja.M.a întâmpinat intr-un body roșu.Este o tipa miniona, brunetica, tatoo pe umărul drept niște fluturași, sâni micuți, sfarcuri erectile ..semnul unei operații pe abdomen. .drăguță într.un cuvânt. Am ales un O nep. și NP.Oralul un pic stângaci dar ascultătoare. .încearcă să te simți bine. La normal am schimbat (în mers ☺) 2..3 pozitii , destul de plăcut. Totul 100 roni. Locația cunoscută, cu baie dotată cu cele de trebuință, pat dublu ok, o oglindă f bine poziționată pe dulapul din fața patului ..deci cam 9 nota pt tot ce se punctează. Per total. .mulțumit. Cu ocazia asta am cunoscut.o și pe Daria.Numai bine

  • Like 2
Link spre comentariu

Si sa imi expun recenzia. Am vizitat domnisoara zilele trecute, sunat la numarul de mai sus vorbit, sunat din nou pt a ma anunta ca m-am hotarat sa o vizitez. Precizez ca am avut o doleanta sa pot alege din cele doua si n-a fost problema, am mers totusi pe "mana" irinei ca tot o sunasem, colega era putin nervoasa la acel moment, dar mi-am schimbat parerea dupa ce s-a terminat futaceala si am stat cu ele de vorba! Si sa trecem la informatii esentiale... am ales-o pe irina, pregatita in costumatia din poza unde se vede pasarica, am intrat un camera de actiune s-a dezbracat destul de repede si m-a intins pe pat, am inceput cu pupici cu mangaieri apoi fata a trecut la treaba serioasa, partea de oral, un oral simplu pana sa ma intrebe daca e ok si i-am oferit indicatii, dupa aceea a devenit un oral bun... dar cum aperitivul e aperitiv,am trecut la treburi serioase, normalul a fost super.... o spun sincer, e singura care m-a futut, am pus-o deasupra si s-a miscat bestial,8-uri, contre, calarit de-a binelea. N-a comentat nimic! Am pus-o caprita, misionar, umeri craci, cowgirl, lingurita, am calarit-o pe la spate unde am si finalizat foarte bucuros de senzatia oferita si mi-a placut ca a mai stat cu mine dupa aceea si n-a fugit din camera, ne-am mai giugiulit i-am facut un mic masaj, am apucat=o de buci:D <3 mi-a placut suuper mult ca si atitudine si comportament, e frumusica, are sanii micuti cam nr 2 sfarcuri misto, insa are o operatie la burtica, ca urmare a unei adevarate partide de dragoste cred eu! super ca fata, cat despre darya la inceput m-a cam uimit cu atitudinea ei rautacioasa, dar pe urma i-am inteles motivele foarte bine si chiar m-am amuzat cu ele timp de 10 minute dupa partida nebuna de sex. ps i-am vazut si pasarica daryei, foarte fresh si cu buzisoare frumoase.... e urmatoarea tinta, dar cand o sa fie mai vesela! 

Sa dau si notele: Locatie: 8,5 un apartament cu 2 camere ok mobilat

                            Irina: Atitudine 9,90 (sarutari, mangaieri, glume, tot ce am cerut - de bun simt adica) Fizic: 8,89 :D micuta, draguta la fata, bruneta , cu o privire de te patrunde, ochii mari si negrii, fund bombat dar potrivit ca tarie, pasarica... ca dupa o nastere( chiar ok fata de alte domnisoare cu care m-am iubit).

            oral: 7,5-8 bun, placut dupa ce i-am spus ce imi place

            normal: 9,80 as fi dat foarte aproape de 10 dar prezervativul nu ma lasa..... dar in schimb m-a futut si am futut-o, foarte placuta ca si atitudine si implicare

         Darya ca si aspect e frumusica.... si va dau un sfat, sunati-le doar daca aveti chef de actiune... nu pentru a auzi o voce feminina. sper sa ramana mai mult in prahova ca mie imi plac fetele, sunt suuuper ok 

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Am discutat cu domnisoara, confirm ca pozele sunt reale, aveti incredere ca nu veti fii dezamagiti. Va asigur ca putine fete din ce avem pe aici are comportamentul ei. Bafta

Sper Irina sa ne vedem cat de curand http://www.123flori.ro/imgp/i681/jardiniera_FL3531.jpg

Putine fete "are" comportamentul ei, ca "e" sub 50 de fete...
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...